סלבס
חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום פרטי)
מה מה מה מה מה? יעל פולקמן וטום קשתי
|
צילום: צילום פרטי

סיי וואט? יעל פולקמן וטום קשתי מבלים יחד

בזמן שאחווה מגיעה לאירועים מתוקשרים ואלי ביז'וואי כבר חתם עם סוכן חדש, יעל פולקמן ממשיכה להוכיח שהיא אחת המתמודדות היותר מעניינות בתכנית "חתונה ממבט ראשון". פולקמן צולמה בזמן פגישה עם טום קשתי, מה שגרם ללא מעט אנשים להרים גבה. אז מה קורה? שימו לב

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 15:48 02.01.18 

שנה גודל אות

בזמן שאנחנו רואים את יעל פולקמן מנהלת מערכת יחסים די יציבה על המסך עם חיים מאיירס, הבחור שהכירה בתכנית "חתונה ממבט ראשון", בימים אלה עולים לא מעט סימני שאלה לגבי המצב של השניים.

כידוע, רק בחודש האחרון סיפרנו לכם על כך שיעל מבלה לא מעט עם תומר אביטל, מי שהתחתן ונפרד בתכנית מעדי גרדוס. יעל כמובן מיהרה להבהיר כי היא ותומר רק ידידים, אך כעת הגבות שלנו התרוממו גבוה מאוד כשנתקלנו בתמונות שלה עם טום קשתי. 

חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום פרטי)
האם אתם רוצים לעשות לנו התקף לב? פולקמן וקשתי
|
צילום: צילום פרטי

קשתי הוא בחור עם עבר די ארוך בתעשיית הבידור בישראל. יש לו רזומה עשיר בזוגיות עם בחורות מפורסמות (היוש עומר קינן ויוכי אפוליאון!), וברגע שראינו שהוא בילה עם פולקמן, היה לנו קשה להתעלם מזה.

חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום פרטי)
אל תדאגו, היא לא תתחתן איתו עכשיו, למרות שהיא רגילה להתחתן ממבט ראשון
|
צילום: צילום פרטי

בעיקרון היינו מתים להגיד לכם שמשהו רומנטי מתפתח בין השניים, כי כמובן שאנחנו מתפרנסים אם לא בשביל להוציא זוגות חדשים מהארון, אבל מתברר שזה לא המצב. יעל וטום, כך מתברר, נפגשו במקרה בבית קפה שכונתי וישבו לדבר זה עם זו.

כרגע מדובר במשהו אפלטוני ופולקמן עדיין צריכה להחליט האם היא מעוניינת להיות עם חיים לשארית חייה, אבל נדמה שהיא גם די נהנית מחיי התהילה בהם זכתה בזכות התכנית. אל תדאגו, אנחנו מבטיחים שנעקוב אחריה (ולא רק באינסטוש).

 

חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום פרטי)
רק בסטיז, בינתיים
|
צילום: צילום פרטי

 

mako