סלבס
שלומית מלכה מותקפת (צילום: instagram, mako)
צילום: instagram, mako

"התחושות קשות כרגע"

שלומית מלכה היא הדוגמנית שנפצעה הבוקר, כשהחליקה בנסיעה על קורקינט בשדרות רוטשילד בתל אביב. מקורבים למלכה: "אמרו לנו שהיא תהיה בסדר. אנחנו מתפללים"

עדן יואל | יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 12:11 13.08.17 

שנה גודל אות

מוקדם יותר היום פורסם כי שלומית מלכה היא הדוגמנית המפורסמת שנפלה מקורקינט במהלך רכיבה בשדרות רוטשילד, סבלה מחבלות ומפציעת ראש, ופונתה לבית החולים כשהיא מורדמת ומונשמת.

שלומית, כזכור, רשמה לאחרונה זינוק מרשים בקריירה, אחרי שהצטלמה לקמפיין עולמי של "ארמני אקסצ'יינג'", ושלטי חוצות ענקיים בכיכובה נתלו ברחבי ניו יורק. חודש לאחר מכן, היא הסכימה להצעת הנישואים של בן הזוג, השחקן יהודה לוי. השניים יצאו כשנה וחצי לפני שהחליטו למסד את הקשר, וההחלטה להתחתן הגיעה כבשורה משמחת במיוחד למעריצים הוותיקים של יהודה, שחיכו כבר לראות אותו מתחת לחופה.

שנה טובה. שנה של אהבה❤️

A post shared by Shlomit Malka Levi (@shlomitmalka) on

בחודשים שאחרי ההכרזה על האירוסים, שלומית נותרה בכותרות הודות לתפקיד ההנחיה שלה ב-The Voice – תפקיד שחשף אותה לקהלים חדשים כשמלכה הנחתה את העונה הרביעית לצד מיכאל אלוני. הבוקר, כאמור, עברה הדוגמנית והמגישה תאונת דרכים כשרכבה על קורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בת"א.

מקורבים למלכה, רובם ככולם, שמעו על הבשורות הקשות בכלי התקשורת. "התחושות קשות מאוד כרגע. אני לא יודעת מה להגיד", סיפרה אלינור שחר, הסוכנת של מלכה.

"גילינו על התאונה ממה שפורסם בכלי התקשורת", מסרה מקורבת למלכה. "מיד מיהרנו לבית החולים ובישרו לנו שהיא עברה סדרת בדיקות ושהן תקינות. אמרו לנו שהיא תהיה בסדר".

בזמן התאונה בשעות הבוקר שהה יהודה לוי בבית המשותף שלו ושל שלומית. מיד כששמע על התאונה מיהר לוי לבית החולים, שם פגש את הוריה של מלכה ולאחר מכן גם את חבריה הקרובים שביט ויזל, אנחל בונני, מיקי בוגנים ודר זוזובסקי, שהספיקו לראות את מלכה נכנסת לטיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת.

לוי, שמצטלם בימים אלה לסדרה "המדרשה", הודיע להפקת הסדרה שהוא לא יגיע ביומיים הקרובים לצילומים בשל המקרה,

 ד״ר עדי נמרוד, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי מדווח כי לא נשקפת סכנה לחייה של שלומית מלכה. הצוות הרפואי עדיין עורך בירור בתקווה לשיפור הדרגתי במצבה כבר במהלך הימים הקרובים.