סלבס
ליהיא גרינר (צילום: instagram)
צילום: instagram

בעקבות הביקורות שקיבלה: ליהיא גרינר מתחילה ללמוד נטורופתיה

זה לא סוד שליהיא גרינר הפכה בשנת 2017 לנושא היום בעקבות הדיאטה שעברה. כעת, בפתיחת השנה האזרחית החדשה, ליהיא החליטה לקחת את כל הביקורות שקיבלה בשיא הרצינות ולאחר שרבים העירו לה כי היא אינה יכולה לייעץ לנשים איך לרדת במשקל - היא נרשמה ללימודים. יו גו גירל

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 09:51 02.01.18 

שנה גודל אות

אם חשבתם שאנחנו נפסיק לכתוב על הדיאטה של ליהיא בשנת 2018, אתם כנראה טועים, כי מדובר באישה שמסוגלת לייצר כותרות עד שנת 2030 לפחות.

גרינר בתקופה האחרונה הצליחה להפוך למדריכת אורח חיים בריא, בעלת סדנאות, ‏הרצאות ופגישות אישיות תחת השם "ליהיא לייט". בזמן שזה קרה ואחרי שהיא השילה למעלה מ-30 קילוגרמים ממשקלה, גרינר נתקלה בלא מעט ביקורת ואמירות קשות על הבחירה שלה להפוך לסוג של גורו דיאטות.

הטענות נגד ליהיא, בעיקרן, היו על רמת המקצועיות והידע ובעיקר בעובדה שהיא מסתמכת על ניסיונה האישי - וזה לא מספיק. גרינר ממש לא נרתעה, ענתה והסבירה לכל המבקרים והמשיכה בדרך שלה עם קבוצה שעם הזמן רק מתרחבת, בלי עין הרע.

ליהיא גרינר (צילום: צילום פרטי)
תאחלו לה בהצלחה!
|
צילום: צילום פרטי

אבל עכשיו, כך מתברר, הביקורות שליהיא קיבלה כן גרמו לה לחשוב, כי היא החליטה לטפח את הנושא שבו היא מתמקצעת לאחרונה ונרשמה ללימודים כסטודנטית מן המניין ובעוד כחודשיים בדיוק תוכלו לראות אותה לומדת לימודי נטורופתיה. אגב, העובדה שהיא בהריון שלישי ואולי יהיה לה קצת יותר זמן פנוי למנוחה, רק הועילה לקבלת ההחלטה. אז מה יש לכם להגיד עכשיו?

גרינר?

"אני כל כך מתרגשת להתחיל לימודים. זה הכי מעניין אותי בעולם. 2018 ‏לגמרי תהיה ‏שנה מעניינת. אין כמו לימודים. הביקורות שקיבלתי לא הזיזו לי בגלל שכל כך הרבה מדריכות לאורח חיים הן לא תזונאיות או נטורפתיות, אז זה נתן לי בטחון להמשיך לעבוד ולעשות מה שאני עושה".

mako