סלבס

יפות שבא לבכות: החברה של און מבלה עם אמא ציפי

חודשיים אחרי שסיפרנו לכם על הזוגיות החדשה בחייו של הכוכב העולה, ובן למשפחת האצולה של עולם הבידור הישראלי, און רפאלי, הגיע הזמן לספר לכם שהעניינים בין השניים מתחממים ואפילו עלו שלב. תשאלו את ציפי רפאלי

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 16:23 03.01.18 

שנה גודל אות

כל זוג יודע שאחד השלבים הכי משמעותיים וקריטיים לעתיד הזוגיות הוא הרגע בו מחליטים לעשות "פגוש את ההורים" ולהכיר את המשפחה של הצד השני, ולפי התמונות האחרונות נראה שגם און רפאלי, יודע את זה טוב מאוד. 

רק לפני חודשיים שברנו לכולכן את הלב כשסיפרנו לכם כי און מתחזק זוגיות חדשה, רצינית וולוהטת עם עומר ברבי (19). ואחרי שכבר ראינו אותם מבלים יחד עם חברים, מתברר כי הריליישנשיפ הזו כאן כדי להישאר.

און רפאלי והחברה החדשה (צילום: instagram, mako)
ככה הכל התחיל. און ועומר
|
צילום: instagram, mako

בניגוד לתהליך אותו עובר רפאלי בזמן האחרון, בעודו הופך למצרך הכרחי ובולט בתעשיית הבידור בארץ, עם תפקידים בסדרות וסרטים וקמפיינים אותם קטף, את הזוגיות שלו וכל מה שקשור לחייו האישיים הוא מעדיף לשמור הרחק מהאור הזרקורים. אבל איך אומרים? לכל כלל יש יוצא מן הכלל. ואין מה להגיד, בשביל הרגעים האלה אנחנו חיים. 

תמונה בחשבון האינסטגרם של הקוסמטיקאית של משפחת רפאלי, פולה בליק, גילתה לנו כי ברבי הצעירה כבר פגשה את אמא ציפי ונראה שהשתיים כבר ממש בקשרים טובים ואף מבלות ביחד עם טיפולי יופי משותפים (רמה שאנחנו עדיין לא הגענו אליה אפילו עם אמא שלנו). 

כמה ימים לפני כן, ציפי עברה במקום טיפול לקראת השנה החדשה עם בתה, ברבור שלנו, מה שגורם לנו לחשוב שהקלישאה של "אוהבת את הכלה שלי כמו בת", הולכת להתגשם פה ביג טיים. מה שכן, אין ספק שתדירות הטיפולים של ציפי מסבירה לנו דבר או שניים על התמונה הזאת. לחיי המשפחה היפה והמאושרת! 

עומר ברבי וציפי רפאלי (צילום: instagram)
צילום: instagram