סלבס
שלומית מלכה, אוגוסט 2017 (צילום: mako)
צילום: mako

"לא נשקפת סכנה לחייה של שלומית מלכה"

הדוגמנית והמגישה שלומית מלכה החליקה הבוקר כשרכבה על קורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בת"א. כעת מלכה מטופלת בטיפול נמרץ בבית החולים "איכילוב"

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 11:17 13.08.17 

שנה גודל אות

הדוגמנית והמגישה שלומית מלכה פונתה לבית החולים "איכילוב" במצב קשה לאחר שנפלה מאופניים חשמליים מלכה, בשלב זה, מורדמת ומונשמת בטיפול נמרץ.


פרמדיקית מד"א יערית אורן שהגיעה למקום סיפרה הבוקר לחדשות 2: "כשהגענו למקום ראינו בצד הכביש על השדרה צעירה כבת 23 שוכבת כשהיא בהכרה מעורפלת וסובלת מחבלת ראש ופציעות בגפיים כשבסמוך אליה ראינו קורקינט חשמלי. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי והרדמה ופינינו אותה בדחיפות לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה ולא יציב".

שוחררה לביתה. שלומית מלכה (צילום: צ'ינו)
צילום: צ'ינו

מלכה עברה בשעה האחרונה בדיקת CT שקבעה כי אין נזק מוחי או דימום. ד״ר עדי נמרוד, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי מדווח כי לא נשקפת סכנה לחייה של שלומית מלכה. הצוות הרפואי עדיין עורך בירור בתקווה לשיפור הדרגתי במצבה כבר במהלך הימים הקרובים.

שלומית מלכה (צילום: אמיר מאירי)
שלומית מלכה פפראצי לפני חתונה, מאי 2017
|
צילום: אמיר מאירי

מלכה, כזכור, נישאה בחודש מאי ליהודה לוי בחתונה מושקעת ויוקרתית. היא נחשבת לאחת הדוגמניות היותר מצליחות בישראל, עם אינספור קמפיינים שקטפה בארץ ובחו"ל. בשנה האחרונה הנחתה מלכה יחד עם מיכאל אלוני את העונה הרביעית של תכנית הריאליטי "The voice".

 

שלומית מלכה (צילום: אמיר מאירי)
צילום: אמיר מאירי