סלבס
רלי לוי  (צילום: instagram, mako)
צילום: instagram, mako

"לראות את כל הפוצי-מוצי לא היה נעים, אבל אני לא כועסת על אחווה"

היא הפכה בחודשים האחרונים לאחת הבחורות היותר מדוברות מהרגע שהופיעה בתכנית "חתונה ממבט ראשון" ונשבעה אמונים לעיני מדינה שלמה לאדם שכלל לא הכירה קודם. כעת רלי לוי מספרת בראיון חושפני למגזין "פנאי פלוס" על התהליך, האירוסים שביטלה והיחסים עם אחווה

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 10:51 03.01.18 

שנה גודל אות

רלי לוי הפכה בשבועות האחרונים למאמי הלאומית, כשליבה נשבר מול מדינה שלמה לאחר שנכנסה מתחת לחופה ב"חתונה ממבט ראשון" עם אלעד שאמי ומאותו הרגע חוותה לא מעט דחיות מצידו, אך בסופו של דבר היא סיפקה לכל הצופים סוג של סיפור סינדרלה ברגע שמערכת היחסים ביניהם רק עלתה והתעצמה.

כשנשאלה רלי מה הסיבה לכך שהיא הגיעה לתכנית "חתונה ממבט ראשון", היא הסבירה: תגידי את זה במילה אחת - נואשת! אבל זו בכלל לא נואשות, זו בגרות. באתי ממקום של לתת צ'אנס אמיתי לקשר, ומצדי זה בסדר להיות במקום שלא מוותר. אלעד מצא חן בעיניי מההתחלה, ודווקא מפני שזה פורמט כזה של 42 יום, אז כן, למה לא? בוא נכיר, דברים יכולים להשתנות".

בשני הפרקים האחרונים היה נראה שיש איזה מהפך בקשר, עשיתם אמבטיה משותפת במלון והיה נראה שזה הופך לאינטימי.

"אני אשמור לעצמי את מה שקרה ברגעים האלה, אבל כן, משהו נפתח שם, גם אצל אלעד, באותו לילה, אחרי שהוא חזר הביתה. וזה נמשך במלון".

רלי לוי (צילום: צילום מסך)
"זו בכלל לא נואשות, זו בגרות"
|
צילום: צילום מסך

בתוכנית אמרת: "חיי הרווקות הם גיהינום".

"נכון, אני באמת חושבת ככה, ואני חושבת שרוב הרווקות מעל גיל 30 הזדהו איתי, כי אמרתי את האמת. היום רווקות בנות יותר מ־30 נמצאות במקום לא פשוט, מפני שהקטע של הדייטים עם האפליקציות נהיה מאוד זריז. יש המון מבחר ואתה יוצא עם מישהי ויש לך עוד שתיים על הפרק שמחכות".

כשהתחלתי את התהליך היו לי הרבה חששות ולבטים. האם אני עושה את הצעד הנכון, האם יהיה לי את האומץ ברגע האמת ואיך יגיבו הסביבה הקרובה וגם אלה שלא ממש מכירים אותי. אבל בשום שלב לא חששתי מאיך המשפחה שלי תקבל את זה. הורים יקרים שלי, האהבה והפרגון שלכם ללא תנאים הם דבר מופלא ולא מובן מאליו. תודה שליוויתם אותי בתהליך, שנתתם לי את הבטחון המלא ושהייתם שם בשבילי לאורך כל הדרך. תודה גם לכל מי שהתקשר, שלח הודעה או הגיב ביומיים האחרונים. אני קוראת הכל והתגובות שלכם מחממות לי את הלב. תמשיכו לכתוב ולהגיב ורק תמיד תזכרו שמעבר לתוכנית, יש כאן אנשים פרטיים ומשפחות שרואים וקוראים את זה. תמשיכו לעקוב, יהיה מעניין. שלכם, רלי. @married_at_first_sight_il

A post shared by reli levy רלי לוי (@reli.levy) on

זו לא הפעם הראשונה שלוי מתמודדת עם מערכת יחסים מורכבת. בעבר היא הייתה כבר מאורסת, אך הסיפור קיבל תפנית עצובה ונגמר רע. " "הוא היה כדורגלן, ושנינו חשבנו שקודם נגשים את החלומות שלנו ואז נתחתן". השניים כבר קבעו תאריך ואולם, אבל הלב של לוי לא היה במקום הנכון - ואז הגיע "היקום" וסידר משהו.

יום אחד נכנסה אישה כבת 45 לקופת החולים שבה עבדה ולקחה אותה הצדה: "היא שאלה אותי אם יש לי חבר עם אוטו כזה וכזה ועוד כמה שאלות, ואז אמרה לי שממש לא נעים לה, אבל הבחור הזה, שאיתו אני הולכת להתחתן, נפגש עם הבת שלה. היא אמרה שהיא גילתה שאני מאורסת לו, והיא ידעה שאני ממשפחה טובה והייתה חייבת לגלות לי".

בפרק שבו נפגשתם כל הזוגות בווילה, אחווה הוציאה לך את העיניים.

"מאוד רציתי לבוא ולדבר עם הבנות, אבל גם פחדתי לראות מולי הצלחות, כי גם אני רציתי. גם במציאות, כשאת רואה חברות שלך בזוגיות זה כואב לך וצובט לך, אפילו שאת סופר מפרגנת. לראות את כל הפוצי מוצי הזה לא היה נעים, אבל אני לא כועסת על אחווה, היא חברה שלי. היא הייתה נורא מאוהבת וקצת חסרת טקט, וזה לא היה מעוקצנות. היום אני חושבת שהיא מקסימה".

mako