סלבס
עדן בן זקן  (צילום: אור גפן)
אנחנו משריינים מעכשיו תור לשיזוף בהתזה - עדן ושוקי
|
צילום: אור גפן

בשעה טובה: מתי תיערך החתונה של עדן ושוקי?

אחת החתונות שאנחנו הכי מחכים להן קיבלה סוף-סוף תאריך ולוקיישן: החתונה של עדן בן זקן ושוקי ביטון! אם אתם לחוצים, אנחנו יכולים להגיד שיש לכם לא מעט זמן לחכות ולבחור אאוטפיט

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 15:12 10.08.17 

שנה גודל אות

חצי שנה כבר עברה מאז שעדן בן זקן ענתה "כן" להצעת הנישואין של בן זוגה בשנתיים האחרונות, שוקי ביטון. בזמן שחלף, בן זקן הייתה עסוקה בעבודה בלתי פוסקת והעניינים האישיים נדחקו קצת הצידה, אבל לא עוד. בימים האחרונים סגרו בני הזוג את כל פרטי החתונה שלהם ואנחנו מתרגשים ...נכון מאוד, ברמות של כלה.

אז אם גם אתם בין מאות המקורבים של בן זקן וביטון, פתחו יומנים ורשמו לעצמכם: החתונה של השניים תערך בעוד כעשרה חודשים, באחד מימי החמישי של סוף חודש מאי 2018. רק אז יהפכו בני הזוג לבעל ואישה כדת וכדין באירוע, שעל פי כל ההערכות (ולפי החלומות הוורודים שלנו) יהיה מושקע, יוקרתי ונוצץ.

עדן בן זקן  (צילום: אור גפן)
לא ממהרים - עדן ושוקי
|
צילום: אור גפן

האירוע יתקיים בדיוק באותו מקום בו נערכו חתונות לא פחות שוות ונוצצות, כמו זו של יאנה יוסף וציון ברוך. מדובר במלון דיוויד אינטרקונטיננטל התל אביבי - מקום טוב באמצע, שיקל על הגעתם של האורחים ובני המשפחה של השניים, שיגיעו מכל רחבי הארץ. אנחנו כבר נערכים, והכנו אפילו טבלת יאוש בסגנו צה"לי, וכל חודש נצבע חלק אחר ממנה בצבעים זוהרים.

mako