סלבס

"מה שעצוב היה לשמוע איך הוא מדבר על נשים"

לי לוי ניהלה בשנת 2015 מערכת יחסים עם יאיר נתניהו, בנו של רה"מ בינימין נתניהו. השבוע פורסמו הקלטות בהם יאיר תועד כשהוא יוצא ממועדון חשפנות יחד עם חבריו ומדבר על נשים באופו בזוי, וכעת לוי מדברת על התחושות בראיון לתכנית "אנשים" שישודר היום בשעה 17:15 בערוץ 12

אפרת וכטל | mako | פורסם 16:01 10.01.18 

שנה גודל אות

"חשוב לי להדגיש כי תחושת הגועל לא נובעת מהעובדה כי אולי חלק מהדברים כוונו אליי, אלא מעצם העובדה שגם היום בעולמנו ישנם כאלה שחושבים ומדברים בצורה כזאת פוגענית ומזלזלת בנו הנשים", כך כתבה אתמול בעמוד הפייסבוק שלה הדוגמנית לי לוי, בת זוגו לשעבר של יאיר נתניהו, לאחר שפורסמו הקלטות שלו ושל חבריו כשהטיחו בחלק מהשיחה אמירות מבזות על נשים ודיברו עליהן בצורה משפילה.


בראיון שישודר היום בשעה 17:15 בתכנית "אנשים", סיפרה לוי לאפרת וכטל כשהצטלמה לקמפיין ולנטיין לרשת האופנה "רזילי", על התחושות הקשות שהגיעו רגע אחרי ששמעה את דבריו של נתניהו: "מה שהיה לי עצוב לשמוע זו הדרך בה הוא דיבר על נשים. נשים צריך לכבד ולא לחפצן אותן".

"נקלעתי בעל כורחי לסיטואציה הזו, לא בחרתי בזה", הוסיפה לוי, "זה לא משהו שהייתי רוצה לקחת בו חלק. אני לא מנסה לפגוע ביאיר ואני לא מנסה להגן עליו. בכל מצב שהוא נמצא הוא בסך הכל ילד. זה לא תירוץ להתנהגות שלו ואני מקווה שזו הייתה הפעם האחרונה".