סלבס
לי לוי, ינון מגל (צילום: אמיר מאירי / splash, mako)
צילום: אמיר מאירי / splash, mako

"אתה אומר לכאורה שמותר להטריד אותי מינית כי אני דוגמנית"

הדוגמנית לי לוי מיהרה לפרסם את דעותיה הקשות בנושא ההקלטות של בן זוגה לשעבר, יאיר נתניהו, והדברים שכתבה גרמו לינון מגל לכתוב עליה פוסט: "קראתי את הזעזוע של האקסית מהחפצת הנשים של האקס שלה - ואז ראיתי איך היא מצטלמת". לוי השיבה: "אתה בעצם אומר שמותר לאנוס אותי"

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 12:30 11.01.18 

שנה גודל אות

הדוגמנית לי לוי נכנסה לסערה בעל כורחה בימים האחרונים, זאת לאחר שחברת החדשות פרסמה לראשונה הקלטות של בן זוגה לשעבר, יאיר נתניהו, בנו של רה"מ בינימין נתניהו. 

לדברים הקשים שאמר נתניהו הגיבה לי לוי בפוסט וכתבה: "אם יש דבר שעליו כיום אני מצטערת ואפילו חשה בושה גדולה, הוא העובדה שהייתי בת זוג - אמנם לתקופה קצרה - של אדם שמחזיק בדעות חשוכות כלפי נשים".


חבר הכנסת והעיתונאי לשעבר ינון מגל קרא את הדברים שכתבה לוי והצליח לעורר את זעמה של הדוגמנית. "קראתי את הזעזוע של האקסית מהחפצת הנשים של האקס שלה ואז ראיתי איך היא מצטלמת", כתב מגל.

זמן קצר לאחר מכן לוי החליטה שלא לעבור על דבריו של מגל בשקט וכתבה כך: "ח"כ בדימוס ינון מגל, אם אני מבינה נכון את הפוסט שצייצת, אתה בעצם אומר שזה לגמרי תקין לסרס ולהחפיץ אותי כי הרי מגיע לי, הצטלמתי חושפני. אתה גם אומר לכאורה בין השורות שמותר להטריד אותי מינית ואפילו לאנוס אותי כי אני דוגמנית שמנסה להתפרנס ועושה את עבודתי נאמנה".

"לכל אישה זכות על גופה", המשיכה לוי, "היא תתלבש איך שהיא רוצה ותצטלם איך שהיא בוחרת! כל שנותר לי לקוות זה שהחברה שלנו תוקיע במהרה אנשים מהסוג שלך".

mako