סלבס
עומר אדם, רוני עפרון (צילום: אינסטגרם)
ידעו ימים יפים יותר
|
צילום: אינסטגרם

"הם לגמרי הפנימו את הפרידה, כל אחד עושה מה שמתחשק לו"

כשבועיים אחרי שנפרדו בקול רעש גדול, האקסים הטריים, עומר אדם ורומי עפרון, מתרגלים לחיים בנפרד ונראה שאפילו די מהר. מקורבים לשניים מספרים כי הם חזרו, כל אחד לעיסוקיו ושקאמבק ממש לא נראה באופק. אנחנו עדיין מחכים לנס

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 11:34 03.01.18 

שנה גודל אות

היא אמנם לא מאוד רחוקה, אבל אם יש שנה ששברה לנו את הלב זו 2017, במיוחד בגלל שרגע לפני סיומה היא הביאה לנו את הפרידה של אחד הזוגות האהובים בכדור הארץ - עומר אדם ורומי עפרון.

בדרך כלל במצבים כאלה אנחנו לא מאבדים את הצפון ומחכים בשקט בשקט ועם הרבה תפילות לקאמבק וחזל"ש שיוכיח לכולם שהאהבה חזקה מהכל, אבל פחות משבועיים עברו מאז הפרידה של עפרון ואדם ונראה כי השניים כבר התרגלו די מהר לחיים כרווקים מן המניין.

אהובתי ❤️

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on

לפי מקורבים לשניים, אדם ועפרון לא נמצאים בשום סוג של קשר בימים אלו. הוא עסוק עד מעל הראש בהופעות הפסטיגל מסביב לשעון ואחריהם הוא מבלה עם חבריו והיא חזרה לענייניה - לומדת ומבלה עם הקרובים אליה.

השניים, שרק עברו לאחרונה לחלוק קורת גג משותפת, הפרידו כוחות לחלוטין וכדי להפוך את הפרידה לרשמית וברורה עוד יותר - רומי עזבה את הדירה ולקחה איתה את כל חפציה.

ASI 2000

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on

אדם אמנם לא נמצא הרבה בבית כי הוא מבלה לאחרונה בבתי מלון ברחבי הארץ בגלל הופעתו בפסטיגל, אבל כשזה גם כשהוא כן מגיע, כבר אין בה שום סימן לזוגיות שהייתה שם עד לא מזמן. מקורבת נוספת לשניים מספרת כי המצב הנוכחי כנראה סופי: "כרגע זה נראה שהשניים הפנימו את הפרידה לחלוטין, כל אחד מהם עושה מה שמתחשק לו, הם כבר לא בקשר בכלל ואני לא רואה שיכול להיות שם קאמבק".

אני אוהבת אותך .

A post shared by romiefron (@romiefron) on

mako