סלבס

"יש השגחה פרטית. אני לא מפחדת"

בשנת 2015 ניסו להתנקש בחייו של אלי טביב, הבעלים של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים. בראיון חושפני שישודר היום בשעה 17:15 בתכנית אנשים, דנה אשכנזי מדברת על החיים שאחרי ועל ניהול העסק שלה

רתם איזק | mako | פורסם 09:45 11.01.18 

שנה גודל אות

שנים לא פשוטות עוברת על דנה אשכנזי ובן זוגה, איש העסקים והבעלים של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, אלי טביב. טביב קיבל לא פעם איומים על חייו מגורמים שונים ואף עבר ניסיון התנקשות מחוץ לבית המשפחה בכפר שמריהו בשנת 2015.

למרות זאת, אשכנזי ממשיכה בעיסוקיה כמעצבת אופנה, מנהלת את עסקיה ביד רמה ושומרת על עצמה הרחק מאור הזרקורים. השבוע היא התיישבה לשיחה שתשודר הערב בתוכנית "אנשים" וסיפרה לרתם איזק על החיים אל מול הפחד.

יש איומים. ניסו לחסל את אלי מול הבית שלך

"יש השגחה פרטית. אני לא מפחדת, מתי שמחליטים לקחת אותך, לוקחים אותך. זאת האמונה שלי וצריך לכבד כל בנאדם באמונתו. זו האמונה שלי, זה הבסיס שלי".

את לא מבקשת ממנו לא לצאת מהבית בלי אבטחה? לעזוב את הכדורגל?

"לא. זה גורל שנקבע מראש".

אין לך פחד שינסו לעשות את זה שוב?

"לא, יש לי פחד רק מאלוהים".

איך העבודה היומיומית משתלבת עם העבודה של ניהול העסק?

"עד השעה שלוש אני מנהלת את העסק עד שתיים וחצי-שלוש. אז אני יוצאת לילדים שלי ואני נמצאת איתם כל יום עד שמונה בערב. אין לי עזרה, יש לי בייביסיטר שעוזרת לי פעם בשבוע כי זה יום שאני צריכה להישאר במשרד עד מאוחר וזה גם רק מהחודש, אני אמא שלהם, חשוב לי לקודד בהם את הקודים שאני רוצה שהם יגדלו על פיהם".

אשכנזי ממשיכה להבהיר עד כמה חשוב לה החיבור לדת ולאמונה ומשתפת: "כל יום הילדים שלי קמים בבוקר ואומרים 'מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי...' ניגשים ונוטלים ידיים. הבסיס להכל זה ההודיה".

mako