סלבס
האח הגדול (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

קסניה טרנטול ועמרי בן נתן מנסים להתרגל לחיים שאחרי הפרידה

אנחנו עדיין מתקשים לעכל את בשורת הפרידה של קסניה טרנטול ועמרי בן נתן, כי בכל זאת, מדובר בזוג די יציב שהגיע ללא מעט אירועים מתוקשרים והיה פעיל ברשתות החברתיות וכולנו צפינו 24/7 בזוגיות הדביקה והמרגשת שלהם. עכשיו השניים מנסים להתרגל למציאות החדשה בנפרד, וזה לא פשוט עבורם

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 16:15 09.08.17 

שנה גודל אות

גם אם לא שאלתם אותנו עדיין חשוב לנו לציין שלא התאוששנו מהפרידה של עמרי בן נתן וקסניה טרנטול, כפי שסיפרנו לכם אתמול לראשונה, וכעת מקורבים מספרים על מה שקורה בין השניים בימים קשים אלה.

בן נתן וטרנטול, כזכור, הכירו לפני כשנה וחצי בבית "האח הגדול" ויצאו משם כזוג חזק ויציב. מאז האהבה ביניהם רק הלכה והתגברה והם הקפידו להגיע יחד לאירועים מתוקשרים ולשמור על שמם בכותרות ובנוסף עברו להתגורר יחד בדירתו של בן נתן.

עמרי בן נתן וקסניה טרנטול (צילום: אינסטגרם, mako)
שברו לנו את הלב. עמרי וקסניה
|
צילום: אינסטגרם, mako

בחודש פברואר השניים התארסו בכותל המערבי וכולנו התרגשנו לשמוע שהם מתכננים להתחתן בחודש ספטמבר, אלא שבשל כשלים טכניים השניים החליטו לדחות את החתונה, אך זה לא נראה שמשהו פגע ביחסים ביניהם.

עכשיו, כך מספרים מקורבים, כל התכניות העתידיות של השניים בוטלו וטרנטול הספיקה לעזוב את הדירה המשותפת שלה ושל בן נתן והיא חזרה להתגורר בבית הוריה. בתקופה הקרובה הם יחיו בנפרד וטרנטול תתחיל בקרוב בחיפוש אחר דירה חדשה.

עמרי בן נתן, קסניה טרנטול
לא יפסיקו לתפעל את העסקים המשותפים נכון לעכשיו

לפני כשבוע סיפרנו לכם שעמרי וקסניה החליטו לצאת לדרך עסקית חדשה וישתלבו בייבוא של מותג הקוסמטיקה האירופאי "ג'רוויטל", כשבן נתן יקח חלק בשיווק וטרנטול תהפוך לפרזנטורית. נכון לעכשיו, על אף הקשיים בזוגיות ולמרות שקאמבק ממש לא נראה באופק, השניים ימשיכו לתפעל את העסקים המשותפים.

הודעת הפרידה הגיעה שבוע בלבד אחרי שקסניה ועמרי בישרו שנוסף על הקשר הזוגי, הם הופכים גם לשותפים עסקיים, וישתלבו בייבוא של מותג הקוסמטיקה האירופאי ג'ירוויטל, כשבן נתן ייקח חלק בשיווק וטרנטול תהפוך לפרנזטורית. 


mako