סלבס

באה אלייך במטוס: רותם סלע תטוס לבקר את גל גדות

יש אישה שהגשימה את כל החלומות שלכם וקוראים לה רותם סלע. מי מכם שיגיד שהוא לא היה רוצה לטוס לחופשה קצרה אצל גל גדות אי שם מעבר לים הוא בעיקר שקרן, אבל חכו שתשמעו מי מצטרף לחופשה של רותם

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 17:13 11.01.18 

שנה גודל אות

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

אנחנו לא יודעים אם רותם סלע אוהבת מסטיק בזוקה, אבל יש מצב שאם היא הייתה לועסת אחד כזה היום היה כתוב לה כך בעתידות: בקרוב תפגשי וונדר וומן אמיתית. בניגוד להופעת אורח בירח עד גיל 21, במקרה של רותם סלע זה באמת עתיד להתגשם. 

בין כל הלו"ז הצפוף שלה כמנחה בתכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" וכמובילה של קמפיינים שונים, סלע הגיעה היום לסט הצילומים של החברה המשפחתית, "קסטרו", לה היא משמשת כפרזנטורית יחד עם אביב אלוש ועומר דרור והצטלמה לקולקציית האביב הקרובה.

קסטרו (צילום: שוקה כהן)
צילום: שוקה כהן

קסטרו (צילום: שוקה כהן)
צילום: שוקה כהן

אמנם סלע נתנה את כל כולה בצילומים, אבל היא בעיקר מתעסקת בכך שהלילה היא תטוס ללוס אנג'לס יחד עם בן זוגה אריאל רוטר לחופשה של שבוע שלם.

אם עדיין לא נפל לכם האסימון, אז אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שסלע היא אחת החברות הקרובות של גל גדות (שאם כבר מדברים, הייתה הפרזנטורית של "קסטרו" לפניה). גדות נמצאת בלוס אנג'לס וממשיכה לכבוש יעדים והישגים בדרכה להפוך לאחת הכוכבות המדוברות בעולם - ובדיוק בגלל זה סלע ובן זוגה יטוסו הלילה אל מעבר לים.

מי יצטרף לרותם ובן זוגה? ובכן, השניים מתכננים לטוס ללא ילדים, אבל רותם לא ממש יכלה להשאיר את אסי בישראל ולכן הוא יצטרף לטיול המשפחתי והנוצץ הזה. מי מכם שידוע בציבור לאחד מעובדי "אל-על", זה הזמן להשיג כרטיס טיסה ללוס אנג'לס.

קסטרו (צילום: שוקה כהן)
צילום: שוקה כהן
קסטרו (צילום: שוקה כהן)
צילום: שוקה כהן
קסטרו (צילום: שוקה כהן)
צילום: שוקה כהן
_OBJ

 

mako