הגבלות הקורונה בוטלו, ו-46 הליצנים האלה סוף סוף יכולים להיכנס לאוטו שלהם

בשעה טובה: הוסרו רוב הגבלות הקורונה בישראל, ביניהן האיסור על התקהלות בחלל סגור - מה שאיפשר ל-46 הליצנים האלה מחיפה להיכנס סוף סוף לאוטו שלהם ולנסוע הביתה. "אנחנו מחכים לזה כבר חודשים, אין לנו טרמפ אחר".

ליצנים נכנסים לאוטו (צילום: shutterstock)
46 הליצנים מתחילים להיכנס לאוטו. "קובי הוציא את הכלבלב-דאשבורד אז יש מקום להתרווח"|צילום: shutterstock

מרגש: כך השיב הנשיא ריבלין ליאיר לפיד על הכרזת הקמת הממשלה שלו

צפו:

מרשים: הקרנפית שהמליטה הבוקר כבר הצליחה לחזור לג'ינס שלה מלפני ההריון

איך היא עושה את זה? הבוקר פרסמה הנהלת הספארי כי הקרנפית שלהם המליטה גור חדש, ותוך שעות ספורות מההמלטה כבר תפסנו אותה מסתובבת לבושה בג'ינס שלה מלפני ההריון כאילו כלום. אז מה הסוד שלה? מי יודע. אולי דיאטת מיצים, אולי מאמנת כושר, ואולי זה בכלל קרנף אחר אנחנו לא באמת מבדילים

קרנפית עם ג'ינס (צילום: ספארי רמת גן)
הקרנפית עם הג'ינס שיושב עליה בול|צילום: ספארי רמת גן

השבוע פורסמה תמונה של חברי ממשלת השינוי, אבל האם שמתם לב לכל הפרטים הקטנים החבויים בה, שמספרים את הסיפור האמיתי שמאחוריה?

 האם הצלחתם להבחין בכך שליברמן מנהל שיחה קשה עם חמוס, ושלפיד ובנט מנצלים את הפגישה לצפייה בפרקים ישנים של "איצ'ה"? התבוננו שוב:

לא נעים: גלעד שליט לא הזמין את החמאס לחתונה שלו

השבוע פורסם כי גלעד שליט מתחתן עם בחירת לבו, אולם כעת מתברר שפעילי החמאס שחטפו אותו לפני 15 שנה לא קיבלו הזמנה לחתונה, למרות שהם בילו איתו תקופה של יותר מחמש שנים מחייו. "פשוט אין מקום ברשימת מוזמנים כי ניצן כבר הזמינה את כל החברים שלה מהעבודה", הסביר שליט. "וואלה יופי, הכיר מישהי ופתאום שכח את החוטפים שלו", הגיב אחד הפעילים, "סבבה, גם הוא לא מוזמן לרצח שלנו בשישי".
גלעד שליט וניצן שבת (צילום: מתוך האינסטגרם של ניצן שבת)
גלעד שליט וזוגתו|צילום: מתוך האינסטגרם של ניצן שבת
 

נסיעת המבחן עברה בהצלחה: הרכבת הקלה יצאה לדרך באיחור של 53 דקות

 היום (ה') התקיימה הנסיעת המבחן הראשונה של הרכבת הקלה בפתח תקווה, ולשמחת הנוכחים הרכבת יצאה לדרכה באיחור של 53 דקות כמצופה. "היא בהחלט מוכנה להשתלב במערכת התחבורה הציבורית שלנו", אמר מנכ"ל נת"ע, "רק צריך להוסיף מכונת משקאות שלא עובדת ודוכן מאפים שיש בו רק שני בורקסים ישנים מתחת מנורה ואפשר לצאת לדרך".
 
תיעוד: הרכבת הקלה נכנסת לתחנה - בפעם הראשונה (צילום: חדשות)
הרכבת הקלה יוצאת לדרך|צילום: חדשות