תרבות
סטפניה ספאמפינאטו (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

אנטומיה משפחתית

אחרי שהתבשרנו על הקשר החדש והקצת מדכא של ג'קסון ומגי שיתפוס מקום בעונה הקרובה של "האנטומיה של גריי", מגיעה ידיעה קצת יותר מרעננת לגבי רופאה חדשה שהולכת לפלפל עניינים בבית החולים גריי סלואן. הכירו את האחות הלוהטת של דה'לוקה - קארינה

נעמה ברקן | mako | פורסם 07:47 10.08.17 

שנה גודל אות

האם החיים של אנדרו דה'לוקה לא היו מספיק מסובכים עד עכשיו? שונדה ריימס החליטה שלא, ואחרי שהצליח לשרוד את המשולש הלא ברור שחלק עם אלכס וג'ו היא מנחיתה עליו בחורה חדשה שתהפוך הכל לקשה יותר: אחותו.

כן. קארינה דה'לוקה, אחותו האיטלקיה (והלוהטת) של אנדרו, הולכת להצטרף לצוות הרופאים של בית החולים גריי-סלואן בעונה ה-14 של "האנטומיה של גריי". מי שתגלם אותה היא סטפניה ספאמפינאטו הסיציליאנית, אך ההפקה מסרבת לגלות יותר מכך לגבי הדמות המסתורית ולגבי הסיבות שבגינן הגיעה לסיאטל. ג'יאקומו גי'אנוטי, המגלם את אנדרו, רק הוסיף שהיא הולכת, כאמור, לסבך מאוד את חייו.


"היא באה מאיטליה, כמו הדמות שלי, ואתם הולכים לראות אותנו מחליפים כמה עקיצות באיטלקית, מה שיהיה מאוד מעניין. העיסוק שלה, למרות שאנחנו לא יכולים לדון בזה יותר מדי, הוא מאוד מעניין", הוא סיפר. "זה הולך להפוך הרבה רופאים לדרוכים, לגרום לכמה מהם אי נוחות ובמקביל לגרום לאחרים לברך על הגעתה. היא תתסיס קצת את העניינים עם הרקע האירופאי שלה ותפיסתה לגבי רפואה".

הליהוק החדש מצטרף לחדשות מאתמול - בהן התבשרנו כי הקשר בין ג'קסון למגי עשוי להפוך ליותר אמיתי משחשבנו, וכי ד"ר מיניק וד"ר סטפני יעזבו את העונה הקרובה. מי שדווקא יהפוך לקבוע בעונה הקרובה הוא מתיו מוריסון ("גלי"), שהתגלה בעונה הקודמת כבעלה לשעבר של ג'ו, שנהג להכות אותה ולכן ברחה ושינתה את זהותה. פרק הפתיחה הכפול של העונה ה-14 של "האנטומיה של גריי" יעלה ב-28 בספטמבר בארה"ב, וב-yes Drama ב-2 באוקטובר.

mako תרבות בפייסבוק