תרבות
הארווי ויינשטיין (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

הארווי ויינשטיין הותקף במסעדה על ידי זר

מספר ימים לאחר מחאת טקס גלובוס הזהב ובעיצומן של יוזמת Time's Up ותנועת METOO#, סרטון חדש שעלה באתר "TMZ" חושף כי המפיק הבכיר לשעבר הארווי ויינשטיין, המואשם בעשרות מקרי הטרדות ותקיפות מיניות, נקלע לאירוע אלים במסעדה, במהלכו אדם זר סטר לו לעיני מצלמות

מערכת ערוץ התרבות | mako | פורסם 12:22 11.01.18 

שנה גודל אות

בעקבות אירועי החודשים האחרונים ועשרות תלונות על הטרדות ותקיפות מיניות, כמעט טעינו לחשוב שהמצב לא יכול להתדרדר אפילו יותר עבור הארווי ויינשטיין. אך החיים הם דבר דינמי ונראה כי הפרשה, שהולידה את תנועת METOO#, עוד נמצאת בשיאה, שכן אחרי שלל תגובות מצד כוכבות הוליוודיות וטוקבקים תוקפניים ברשת, הזעם כעת חוצה את גבולות המסך ועובר לחיים האמיתיים.

על פי סרטון שעלה באתר "TMZ", המפיק הבכיר לשעבר הותקף על ידי אדם זר במסעדה. על פי הקטע הקצר, ויינשטיין נראה כשהוא מתעמת עם אנשים במסעדת Elements באריזונה בליל יום ג' האחרון, כשלפתע הוא קיבל סטירה על ידי אחד הגברים במקום. לדברי מקורות, מסתמן כי זהו העימות הפיזי השני בו היה מעורב ויינשטיין עם הבחור, שהזדהה בתור "המפיק סטיב", באותו ערב. 

לדברי נציגי המסעדה, ויינשטיין לא נפגע במהלך האירוע, אך כאמור - הסרטון מציג דבר אחר לגמרי. על פי הדיווחים, ויינשטיין סירב להזמין את המשטרה "בגלל סטירה", ובחר במקום זאת לעזוב את המקום מיד. נציגיו טרם הגיבו לפרשה. 

מאז שיצאו האישומים נגדו מצד כוכבות כמו רוז מקגאוון, סלמה הייק, גווינת' פאלטרו, אנג'לינה ג'ולי, אשלי ג'אד, לופיטה ניונגו ועוד, המפיק המטריד כמעט ולא נצפה בפומבי, ויתרה מכך, בימים אלה המעשים המיוחסים לו מאז שנות ה-80 המוקדמות נחקרים תחת הרשויות בארה"ב ובאנגליה. לדבריו נציגיו, אגב, הוא נמצא כעת בטיפול כדי לטפל ב"עניינים" שהוא עובר, והוא ממשיך לטעון כי מעולם לא תקף מינית נשים. 

mako תרבות בפייסבוק