תרבות
אנג'לינה ג'ולי (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

וואט דה פאקס

בניגוד לבראד פיט, נראה שאנג'לינה ג'ולי לא ממהרת לשתף את העולם בפלירטוטים המזדמנים או מערכות היחסים שלה מאז גירושי השניים. כך שאף אחד לא ממש הופתע כשלטקס פרסי גלובוס הזהב האחרון בחרה להביא את בנם פאקס כבן לוויה. מי שכן ממש הופתע היה פיט, שטוען שעשתה את המהלך מאחורי גבו

מערכת ערוץ התרבות | mako | פורסם 17:18 10.01.18 

שנה גודל אות

האם בראד פיט חושב שהוא יכול לחגוג על כל החתונות במקביל? זמן קצר לאחר שנצפה מפלרטט עם בריסטה בסטארבאקס ונתן הצעת 120 אלף דולר (!) כדי לצפות בפרק של "משחקי הכס" עם אמיליה קלארק, הוא יוצא נגד גרושתו, אנג'לינה ג'ולי, שהגיעה עם דייט לגלובוס הזהב ללא ידיעתו.

אוקיי, אז אולי לא מדובר בבחור חדש שהכוכבת הלוהטת מתראה עמו, אלא עם בנם המשותף פאקס, ולכן זה הופך את הכעס שלו לסביר למדי. זהו היה גלובוס הזהב הראשון של ג'ולי בת ה-42 ללא בן זוגה לשעבר, אך במקום לנסות להוציא למישהו עיניים - הכוכבת בחרה באחד הגברים חשובים בחייה ללוות אותה על השטיח האדום - בנם בן ה-14. 

אנג'לינה ג'ולי ובנה פאקס בטקס גלובוס הזהב (צילום: Frazer Harrison, Gettyimages IL)
זמן איכות עם אמא. פאקס ואנג'י
|
צילום: Frazer Harrison, Gettyimages IL

כעת, אתר "הוליווד לייף" טוען כי פיט זועם על החלטתה, והבחירה שלה לחשוף את הטינאייג'ר לאור הזרקורים ולפלאשים של מצלמות הפפראצי וכלי התקשורת. "אנג'לינה הלכה מאחורי גבו של בראד ולקחה את פאקס לטקס גלובוס הזהב מבלי לקבל את אישורו של אביו", אמר המקור לאתר. "בראד רתח מזעם על כך שאנג'לינה לא התייעצה עמו לפני שלקחה את בנם המשותף לאירוע בוגר וכל כך מרכזי כמו גלובוס הזהב". 

"זה הרגיז את בראד שהוא גילה באופן הזה, 'על הדרך' בעקבות שיחה עם אחד הילדים, ברגע האחרון", המקור המשיך לספר. לדבריו, נראה כי התכנון של ג'ולי מהרגע הראשון היה להביא את פאקס לטקס, ולא בספונטניות כפי שהייתה רוצה שיחשוב.  

"בזמן שבראד מעריך את הידיעה שילדיו זוכים לחוות חוויות יוצאות דופן בחייהם הודות למשפחה המיוחדת שלהם, הוא פשוט היה רוצה להיות שם כשמתקבלות החלטות חשובות כמו הופעות בטקסי פרסים. בראד חושב שהאופן בו אנג'לינה גוררת את הילדים לכל מקום שהיא הולכת זה הרגל לא כל כך בריא, אז אחרי טקס הפרסים הוא הבהיר לה שהוא יעריך להיות יותר מעורב במידה ותרצה שילדיהם יופיעו באירועים עתידיים".

mako תרבות בפייסבוק