הסוס פופקורן דילייטס, שגילם את דמותו של סיביסקיט בסרט שנושא את שמו, הלך לעולמו בגיל 24. על פי הדיווחים פופקורן נפטר עקב סיבוך של מחלת הקוליק ממנה סבל. חוות "Old Friends" שבעיר ג'ורג'טאון, קנטאקי, שהייתה ביתו של הסוס מאז 2005, הודיעה כי הוא מת בבוקר יום חמישי האחרון. "פופס תמיד יהיה כוכב בוהק בליבנו", כתבו נציגי החווה לצד תמונות של הסוס המנוח.

פופקורן דילייטס היה אחד מהסוסים שכיכבו וזכו לתהילת עולם כשהשתתפו בסרט דרמת הספורט "סיביסקיט" בשנת 2003. הוא השתתף במספר סצנות בסרט וכיכב לצד טובי מגווייר ("ספיידרמן"), ג'ף ברידג'ס ("ביג לבובסקי") ואליזבת' בנקס ("משחקי הרעב"). את הסרט כתב וביים גארי רוס, שבהמשך ביים גם את הסרטים המצליחים "משחקי הרעב" ו"אושן 8".

מתוך
פופקורן דילייטס וטובי מגווייר ב"סיביסקיט"|צילום: באדיבות yes, יח"צ

המייסד ונשיא חוות הסוסים, שהינה ארגון ללא מטרות רווח, דיבר על האהבה שקיבל הסוס אחרי ימי התהילה שלו בהצהרה שמסר לתקשורת. "ההיסטוריה של פופ בהוליווד הפכה אותו לחביב המעריצים, כמובן, אבל מה שבאמת כבש אנשים הייתה האישיות החמה שלו והמזג החברותי שלו. המעריצים אהבו אותו והוא אהב אותם", הוא אמר. "נתגעגע אליו מאוד פה בחווה, ואני בטוח שחברו הטוב ושותפו לחדר, ספיישל רינג, יתגעגע אליו הכי". 

פופקורן אמנם מת רק בגיל 24, אך זהו גיל שקרוב לתוחלת החיים של סוסים: משך החיים הממוצע שלהם נע לרוב בין 25 ל-30 שנים, ובהחלט יש כאלו שמאריכים ימים אף מעבר לגיל 30. כאמור, פופקורן סבל מקוליק, שזהו מונח המשמש בדרך כלל לתיאור כאבי בטן אצל סוסים. לאחר שצילם את הסרט, פופקורן המשיך את קריירת המרוצים שלו: הוא ניצח ב-11 מרוצים והרוויח מעל 56 אלף דולרים במהלך הקריירה, כך לפי ההצהרה שנמסרה ביום חמישי.