בעוד לואי סי. קיי. מסתפק באיסור מפורש על הכנסת טלפונים סלולריים להופעות שלו, יש קומיקאים שהולכים גם כמה צעדים קדימה כדי להגן, כנראה, על החומרים הקומיים שלהם. בכל זאת, אף אחד לא היה רוצה שמישהו יקח לו את הקרדיט על הפאנץ' המושלם "מכירים את זה שאתה בן 24 ומכור לריטלין?". ובכל זאת, נראה שלפיט דיווידסון, הידוע מהתוכנית "סאטרדיי נייט לייב", ממשחק בכמה סרטים ("הבוס שלי בדייט" שיצא בשנה שעברה, ולחובבי שוברי הקופות נבשר שהוא לוהק עם ל"יחידת המתאבדים" שיצא ב-2021) ובעיקר מהיותו הארוס לשעבר של אריאנה גרנדה, חשוב מאוד שלא יתעדו את הופעות הסטנדאפ שהוא עורך בימים אלה ברחבי ארצות הברית.

בשבועות האחרונים צצו ברשתות החברתיות תמונות ופוסטים שטענו כי דיווידסון דורש מהקהל שמגיע להופעותיו לחתום על הסכם שמירת סודיות, שאוסר על הצופים, בין השאר, להתראיין אודות ההופעה ולפרסם ביקורת על המופע ברשתות החברתיות. על פי החוזה, מי שיחשוף את חומריו הקומיים של דיווידסון או, חלילה, יבקר אותו, חשוף לתביעה ועלול להידרש לשלם לדיווידסון ומנהליו פיצויים של מיליון דולרים, וכן את הוצאות המשפט. צופים שהגיעו להופעות של דיווידסון סיפרו שההסכם נשלח אליהם בדרך כלל שעות ספורות לפני ההופעה, ושנכתב בו כי מי שייסרב לחתום עליו לא יורשה להיכנס להופעה. המבקרים נדרשו גם לרשום את מספרי הטלפון שלהם, את כתובות האי-מייל שלהם וכן את שמות החשבונות שלהם ברשתות החברתיות המובילות כדי "להוכיח" את חפותם העתידית.

"הבנתי והייתי מוכנה לבקשה הראשונית - למסור ולנעול את כל הטלפונים והמצלמות", כתבה בסוף השבוע צעירה אמריקאית בשם סטייסי יאנד בדף הפייסבוק של דיווידסון. "אבל אני חושבת שזה קצת מגוחך ומוגזם. ברור לי שקומיקאים מגוננים על הבדיחות שלהם ולא רוצים שהסֵטים שלהם ישודרו, אבל זה אורוויליאני לא להרשות לאיש להגיד מה דעתו עליהם. אל תופיע בציבור אם אתה לא רוצה שלאנשים תהיה דעה על זה". ההשוואה לאורוול ולספר "1984" חזרה גם בכמה ציוצים ארסיים, שביקרו את צעדיו של דיווידסון והשוו אותם לצנזורה שמופעלת בסין.

פרסום ההסכם בכלי התקשורת הגדולים אירע בעקבות הפוסט של יאנג, שהגיעה להופעה של הקומקיאי בשבוע שעבר בסן פרנסיסקו, אולם הסכם הסודיות הנ"ל צץ בציוצים בטוויטר ובפוסטים באינסטגרם כבר מסוף ספטמבר. "חתמתי על הסכם סודיות כדי לראות את פיט דיווידסון מופיע, אז זו הפעם האחרונה שאזכיר את זה חחח", כתב גולש בשם נורמן בציוץ מה-28 בספטמבר, ובתחילת נובמבר כתבה גולשת בשם סוואנה ראינו היום את פיט דיווידסון במועדון הווארסיטי אבל אני לא יכולה לומר על זה כלום כי חתמתי על הסכם סודיות" בפוסט אינסטגרם. באותו ההופעה נכחה גולשת נוספת, שצייצה: "לאורך כל ההופעה לא יכולתי להפסיק לחשוב שאני חייבת להשתין - מה שנאסר עלינו במהלך ההופעה".