פרסום ראשון: הדוגמן והשחקן און רפאלי לוהק למחזמר "הקוסם" של תיאטרון השעה הישראלי, כך נודע ל-mako. לפי גורמים המעורים בפרטים ואם לא יהיו שינוים של הרגע האחרון, רפאלי יגלם את איש הפח. אותם גורמים מספרים כי החוזה בין הצדדים גורמים אמור להיחתם בקרוב. 

במקביל לגרסה של תיאטרון השעה הישראלי, גם ב"הבימה" עובדים לגרסה של "הקוסם". בעוד בתיאטרון השעה הישראלי ליהקו את טיילור מלכוב לתפקיד דורותי, בגרסה של הבימה לוהקה אלה לי להב, שתיכנס לנעליה של מיכל ינאי - אשר גילמה את דורותי בגרסת הבכורה של "הקוסם", שעלתה לראשונה לפני 30 שנה. את הגרסה העדכנית של ההצגה בהבימה, שנכתבה ובוימה במקור על ידי פסטר, יביים משה קפטן כשעל הפזמונים והלחנים חתום היוצר ירון כפכפי.

טיילור מלכוב מחשוף גב (צילום: instagram)
תככב לצדו של און רפאלי ב"הקוסם". טיילור מלכוב|צילום: instagram

כזכור, רפאלי יתחרה בעונה הקרובה של "רוקדים עם כוכבים". מי שעוד ישתתפו בעונה החדשה הם מריאנו אידלמן, נטע ברזילי, אורי ששון, גאולה אבן, אבי אבורומי, יאנה יוסף, ואלרי חמאתי, שלומי טפיארו, מאיה קיי, חזי דין, דניאל גל, לירז צ׳רכי, דור הררי, דנית גרינברג, אלישע בנאי, ירדן ג׳רבי, רומי פרנקל, טל מורד, לינוי אשרם ויזהר כהן. התוכנית צפויה לעלות לשידור בקיץ בקשת 12.