בשבוע שעבר דיווחנו על מה שהאינטרנט מגדיר כ"ראיון הכי מביך בעולם", שקרה כשדקוטה ג'ונסון התארחה בתוכנית של אלן דג'נרס. למי שלא עוקב, הראיון התחיל כשדג'נרס שאלה את ג'ונסון על המסיבה שערכה: "איך הייתה המסיבה? פשוט לא הוזמנתי". ג'ונסון מיד הגיבה שזה בכלל לא נכון: "בשנה שעברה הייתי פה ועשית לי ריגשי על זה שלא הזמנתי אותך, אבל בכלל לא ידעתי שרצית להיות מוזמנת. בכלל לא ידעתי שאת מחבבת אותי. אבל הפעם הזמנתי אותך ולא באת". דג'נרס כנראה לא הייתה מוכנה לתשובה הזאת. "את בטוחה? אני לא חושבת", היא אמרה לה, וג'ונסון ענתה: "תשאלי את כולם, תשאלי את המפיק שלך". דג'נרס פנתה למפיקים שלה והתעלומה נפתרה - היא הייתה מחוץ לעיר כשהמסיבה התרחשה.

הראיון הפך לוויראלי במיוחד, והגולשים ברשת התלהבו מהדרך בה ג'ונסון העמידה את דג'נרס במקומה. "דקוטה ג'ונסון הביכה בטירוף את אלן בתוכנית של עצמה, כיף לראות את זה", כתב גולש אחד. "הראיון של דקוטה ג'ונס אצל אלן נראה כמו חלק מהדייטים שלי", כתב גולש אחר. "היה כל כך מביך לצפות בזה, דקוטה פשוט לא שיחררה, כמו כלב עם עצם", הגיב גולש נוסף.

כמה מהגולשים הסתקרנו ותהו איפה דג'נרס הייתה בזמן שג'ונסון חגגה את יום הולדתה ה-30, ויצאו לתחקיר קטן. שבסופו גילו שבסופ"ש חגיגת יום ההולדת של ג'ונסון, דג'נרס באמת הייתה מחוץ לעיר - במשחק פוטבול בדאלאס יחד עם נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג' בוש ורעייתו. כזכור, הבילוי המשותף של דג'נרס ובוש גרר ביקורת רבה, שכן הנשיא לשעבר ידוע בפעולות שנקט כנגד הקהילה הלהט"בית, כולל הבטחתו משנת 2004 להוסיף תיקון לחוקה שישלול את הנישואים הגאים.

"כשאלן אמרה לדקוטה ג'ונסון שהיא לא באה ליום ההולדת שלה כי 'היה לה משהו', המשהו הזה היה משחק פוטבול עם ג'ורג' בוש", הבין גולש אחד. "מגיע לאלן שנכנסו בה על זה שהיא בחרה לבלות עם ג'ורג' בוש על פני יום ההולדת של דקוטה. באופן אישי הייתי מוכר את השדיים שלי כדי לקבל הזמנה ליום ההולדת שלה", כתב גולש אחר.