אי אז בשנות האלפיים, מייגן פוקס לא נלקחה ברצינות יתרה על ידי התקשורת או על ידי הקהל, אבל עם צמיחתה של המודעות החברתית היא ואנחנו מבינים שנעשה לה עוול גדול – והיא הרבה יותר מרק פנים יפות. בשנה האחרונה, מייגן פוקס עשתה קאמבק לשיח הציבורי כשהיא ללא ספק גרסה משופרת של עצמה: היא מציגה זוגיות לוהטת עם מאשין גאן קלי, לא מפחדת להתלבש איך שהיא רוצה (גם כשהלבוש החושפני שלה גורר תגובות נגד) ולא מתביישת לדבר על נושאים כאובים ובוערים. בנה הקטן, למשל, אוהב מאוד ללבוש שמלות – והיא מקפידה לצאת להגנתו בכל הזדמנות.

כעת, השחקנית התראיינה יחד עם בן זוגה למגזין GQ ודיברה על היחס המזלזל שקיבלה בזמנו מהצהובונים ומהוליווד בכלל, יחס שהיה רווי במיזוגניה. לדבריה, היא כבר השלימה עם התקופה הקשה ההיא בקריירה שלה, כשנעה בין להיות שחקנית לא מבוקשת ללהיות ממש מנודה. היא גם הסבירה כי היא הפסיקה להסתכל על עצמה כקורבן, כי זה אומר "לוותר על הכוח שלך ללא הרף".

לדבריה, "גדלתי והפכתי להיות בן אדם הרבה יותר מעניין מאשר מי שהייתי עלולה להיות ללא התקופה הזו. אז זה מאפשר לי את המרחב להרגיש הכרת תודה על משהו שבעבר רדף אותי. זה הדבר האחד בחיים שלי שעבדתי עליו המון, ואני מרגישה חופשיה מזה". ואכן, פוקס הקדישה משאבים רבים כדי להתמודד עם התדמית שהודבקה לה – אבל היא לא נוטרת טינה. "אני כבר לא חייבת להיות 'צודקת' בנוגע לזה יותר. אז, נפגעתי – וכמובן שסבלתי המון – אבל, אתם יודעים, אני לא מחפשת נקמה. אני לא צריכה התנצלות".

מייגן פוקס בשמלה משוגעת (צילום: @meganfox, instagram)
עשו קעקוע משותף. מייגן פוקס ומאשין גאן קלי|צילום: @meganfox, instagram

אז פוקס אמנם נמצאת במקום טוב, אבל עדיין – היא מקפידה להבהיר שחיי הסלביות אינם כלל וכלל מושלמים. בהמשך הריאיון, דיברה השחקנית על חוסר הביטחון שהיא חוותה ועוד חווה על בסיס יום יומי. למרות שבעיני כולם היא סמל מין לכל דבר ועניין, פוקס הודתה כי היא מתמודדת עם בעיות דימוי גוף. "כן, אני סובלת מהפרעת גוף דיסמורפית", אמרה השחקנית. הפרעת גוף דיסמורפית כוללת מחשבות טורדניות שקשורות בפגמים גופניים שאדם מוצא בעצמו, פגם שאינו נראה או נראה שולי עבור אחרים. המחשבות הטורדניות מובילות להתנהגויות כפייתיות מסוגים שונים. 

"יש לי הרבה חוסר ביטחון", הודתה פוקס, והסבירה כי גם ההפרעה ממנה היא סובלת לא שמורה רק לאנשים שלא תואמים את אידאל היופי. "אנחנו אולי מסתכלים על מישהו וחושבים, 'הבנאדם הזה כל כך יפה, החיים שלו בטח ממש קלים'. אבל בדרך כלל, האנשים האלה לא חושבים ככה על עצמם". הוידוי הכן של השחקנית לא היה הפעם היחידה בה היא הורידה את המגננות שלה. תוך כדי השיחה עם GQ, היא ומאשין גאן קלי התקעקעו בקעקועים תואמים (כן,כן) של המילים "The Darkest Fairytale" ("האגדה הכי אפלה"). "זה מרפרר לאחד מהאסמסים הראשונים שאי פעם שלחנו זה לזו", סיפרה פוקס.