בשנים האחרונות, הגזענות המערכתית שהתקיימה וקיימת בעולם התרבות צפה והתמקמה במרכז התודעה הציבורית, ושחקנים שחורים לאט לאט התחילו להגיע לתפקידים משמעותיים בקולנוע ובטלוויזיה. אבל לצד הניצחון היחסי של תנועת הפוליטיקלי קורקט, יש כמה דמויות קולנועיות אייקוניות שעוד לא גולמו על ידי שחקן שחור, דוגמת ג'יימס בונד - צופים רבים רוצים היו לראות סוכן 007 שחור לראשונה, והשחקנים אידריס אלבה ורגה ז'אן פייג' נמצאים ברשימת ההימורים לתפקיד הנחשק. ג'יימס בונד איננו הדמות הקולנועית החוזרת היחידה שגולמה עד כה רק על ידי שחקנים לבנים - והמצב זהה גם במקרה של גיבור העל האהוב סופרמן.

סופרמן הגיע לראשונה למסך הגדול כשהשחקן כריסטופר ריב נכנס לנעליו ב-1978, ושמר על התואר הנכסף עד שנת 1987 לאחר שכיכב בארבעה סרטים. כמעט עשרים שנה לאחר מכן ברנדון רות' תפס את מקומו כשהחל לגלם את גיבור העל בסרטי "סופרמן חוזר". ב-2013, עיבוד קולנועי נוסף לסיפורו של קלארק קנט הגיע למסך, הפעם בהנחייתו של זאק סניידר ובכיכובו של הנרי קאוויל, שנודע כסופרמן בשנים האחרונות לאחר שגילם את קל אל ב"איש הפלדה", ובהמשך ב"באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" ו"ליגת הצדק". 

למרות שלקאוויל יש קהל מעריצים גדול, DC הקדישה את השנים האחרונות בניסיון להבין מה לעשות עם איש הפלדה על המסך הגדול, היות וסרט ההמשך לא צבר תאוצה (למרות שבמאים נחשבים כמו כריסטופר מקארי הביעו בו עניין). כעת, מתברר כי עיבוד נוסף לסיפורו של גיבור העל נמצא כבר בתהליכי פיתוח. הפקתו של הסרט הופקדה בידי אולפני וורנר וחברת DC, שגייסו כמפיק את הבמאי המצליח ג'יי ג'יי אברהמס ("מלחמת הכוכבים"), והוא נכתב על ידי הסופר והקומיקסאי טא-נהאסי קואוטס. 

ב-2018, הליך משא ומתן בין קאוויל לבין חברת DC ואולפני וורנר התפוצץ וגרם לפרישתו של השחקן מתפקיד סופרמן, כאשר משמעות הדבר בזמנו הייתה מחיקת דמותו של סופרמן מהיקום הקולנועי. ובכל זאת, לפי דיווחים מחודש מאי האחרון, קאוויל דווקא היה במגעים למען חזרתו כסופרמן בסרטים העתיידים של DC. לכן, כשמדברים על הסרט העתידי בניצוחו של אברהמס, אין לדעת מה יקרה. לא פורסם כי קאוויל יהיה הכוכב שלו, ומאחר והסרט הוכרז כריבוט (חידוש למותג קיים), רבים מניחים שהשחקן הראשי יוחלף. על פי דיווח של מגזין ההוליווד ריפורטר, מדובר בצעד היסטורי של ממש - כאשר האולפנים מתכננים ללהק לראשונה שחקן שחור לתפקיד. השחקן מייקל בי ג'ורדן ("הפנתר השחור") נפגש בעבר עם האולפנים על מנת לדון בהשתתפותו בסרט אפשרי של סופרמן, אבל תוכנית זו מעולם לא התקדמה. עם זאת, יכול להיות שהאולפנים ישקלו מחדש את השתתפותו של ג'ורדן בריבוט של אברהמס. 

מדובר בבשורה מרגשת למדי עבור צופי סרטי סופרמן האפרו אמריקאים, שמעולם לא ראו סופרמן בדמותם על המסך הגדול - אבל מעריצי קאוויל פחות מרוצים מהדיווח ומהעובדה שסביר מאוד שהפרידה מהשחקן היא אפשרות אמיתית. גולשים רבים כתבו את דעתם בנושא בחשבונות הטוויטר שלהם. אחד התחנן, "בבקשה, למען השם, אל תנטשו את הנרי קאוויל כשאתם עושים את הסרט החדש הזה של סופרמן, מגיע לו לשחק שוב את קלארק. הוא השקיע כל כך הרבה מזמנו בשכלול הדמות הזו מתוך אהבה טהורה לדמות ולמשמעות שלה בשביל אנשים. תנו לו את מה שמגיע לו". גולשת נוספת הביעה את תחושותיה, "נראה שהסרט הזה יהיה ריבוט, ובאופן בלתי נמנע הנרי קאוויל ילוהק מחדש. די מבואסת". גולש אחר קבע, "אם זה לא הנרי קאוויל אז אני לא מעוניין בעוד סרט סופרמן בעשור הזה. דברו איתי בעוד 15 שנה". עוד גולש שיתף, "הנרי קאוויל כסופרמן ב'איש הפלדה' היה מושלם. זו בושה אם הוא לא יהיה בסרט סופרמן החדש". 

רגה ז'אן פייג',
המעריצים מייעדים אותו לתפקיד הגדול הבא - סופרמן השחור הראשון. רגה ז'אן פייג' ב"ברידג'רטון"|יח''צ: Liam Daniel/Netflix

כאמור, המעריצים של הנרי קאוויל מתנגדים בתוקף להחלפתו בשחקן שחור, אבל מעריציו של שחקן פופולרי אחר דווקא חוגגים את הדלת החדשה שנפתחה. מדובר, איך לא, ברגה ז'אן פייג' - הכוכב העולה שנכנס לחיינו בסערה עם עלייתו למסך של הלהיט של נטפליקס, "ברידג'רטון". השתתפותו בסדרה הקנתה לפייג' מעמד של אליל חדש בתעשייה, ושמו כבר הפך לאחד השמות החמים ביותר בהימורים לשחקן שיגלם את ג'יימס בונד הבא. כעת, מעריציו של השחקן כבר מסמנים בשבילו יעד ענק נוסף - וקובעים כי הוא יהיה מושלם לתפקיד סופרמן השחור הראשון אי פעם בסרט החדש של אברהמס. גולשת אחת כתבה בחשבון הטוויטר שלה, "אני חושבת שרגה ז'אן פייג' יהיה סופרמן מעולה". גולש נוסף הביע את דעתו, "הייתי שמח לראות אותו בתור סופרמן החדש". גולש אחר קבע, "מאחר וזה נראה כאילו הם עומדים לבחור בסופרמן שחור, אני חושב שסביר שרגה ז'אן פייג' יהיה בין האפשרויות. הוא רק בן 30, הוא חתיך והוא יגרום לנשים ללכת לאולמות הקולנוע אחרי המגפה". עוד גולש הגיב, "אם הם הולכים לעשות ריבוט לסופרמן עם קלארק קנט שחור, פשוט שיעניקו את התפקיד לכוכב העולה מ'ברידג'רטון': רגה ז'אן פייג'".