במגזין "וראייטי" מדווחים היום (חמישי) שמרטין סקורסזה עובד על שני פרויקטים חדשים – אחד מהם צפוי להצטלם במהלך השנה באיטליה ובמצרים ולמרות המלחמה - גם בישראל.

הפרויקט שצפוי להצטלם בארץ יתמקד בישו ויבוסס על ספרו של שוסאקו אנדו מ-1973, בעוד הפרויקט השני של הבמאי זוכה האוסקר הוא סרט ביוגרפי על פרנק סינטרה.

לפי מקורות, הבמאי בן ה-81, שסרטו  "רוצחי פרח הירח" היה מועמד לעשרה פרסים בטקס האוסקר האחרון, מחפש לעקוף את האולפנים ולממן את הסרט "חיי ישו" באופן עצמאי – גישה זהה לזו שבה נקט בסרטו "שתיקה" מ-2016, שבו כיכב השחקן אנדרו גארפילד.

עוד דווח במגזין שהבמאי היה רוצה את גארפילד בסרט החדש, אם כי לא ברור אם הוא רוצה את השחקן בן ה-40 לתפקיד הראשי או לגילום אחד מתלמידיו של ישו (חוקרים מאמינים כי ישו מת בין הגילים 33 ל-38). כמו כן, גם השחקן מיילס טלר ("ויפלאש", "אהבה בשחקים: מאווריק") נלקח בחשבון, כך לפי הדיווח.

צילומי הסרט בישראל, כפי שדווח, עלולים להוות אתגר לוגיסטי גדול מדי בהתחשב במלחמה - ומטעמו של הבמאי המוערך סירבו להגיב לדברים לפי המגזין, אלא שנראה שזו לא הבעיה היחידה שעומדת בפניו.

בפרויקט השני שלו, הביוגרפיה על סינטרה, בתו של הזמר טינה סינטרה טרם נתנה את ברכתה לסרט, מה שלא מנע מסקורסזה לנסות ולהרכיב קאסט שכולל את לאונרדו דיקפריו בכיכובו של סינטרה, ואת ג'ניפר לורנס שתגלם את אשתו השנייה של הזמר, השחקנית אווה גרדנר.