מייקל רפפורט כועס. השחקן האמריקאי-יהודי, ששיחק בסרטים "רומן על אמת" ו"היץ'" ובסדרות "חברים", "טירוף בבית" ו"לא טיפוסי", פנה לחשבון הטוויטר שלו עם מסר ברור לעוקבים: תשאירו את הילדים שלכם בבית. רק שהניסוח, מה לעשות, היה קצת שנוי במחלוקת. בסרטון, שאורך קצת משתי דקות, הגדיר רפפורט את דבריו כ"הודעה לשירות הציבור", בצל התפשטות נגיף הקורונה והצורך שלא לצאת מהבית כדי להימנע מהדבקות. לפי השחקן, הוצע לו להשתתף בסרטון שמאגד כמה מפורסמים המבקשים מאנשים להישאר בבית, אך הוא העדיף לצלם אחד משל עצמו.

 "אני לא עומד להגיד 'בבקשה'", הסביר רפפורט לעוקביו בתחילת הסרטון, "אני אומר לכם, בני זונות - תשאירו את הילדים הפרחחים, המלוכלכים ומוכתמים בחרא שלכם בפנים. הורים - צאו החוצה, קחו את הילדים המזדיינים שלכם בצוואר, אם יש לכם בנים, תפסו את הבנות שלכם בוודג'י, באיזור התחתונים - ותגררו אותם פנימה". לפי רפפורט, אנשים לא מעוניינים יותר בבקשות מנומסות, אלא צריכים להתמודד עם הוראות מעט יותר בוטות. 

"לכו תביאו את הילדים המזדיינים שלכם, איפה שהם לא יהיו", חזר וביקש רפפורט לכל אורך הסרטון, "הם לא הולכים לבלות עם החברים שלהם. עכשיו אתם צריכים לאמץ שיטות קשוחות ומיושנות משנות ה-30. אוקיי? הורים, תהיו אחראיים לילדים המזדיינים שלכם". בין הכינויים הנוספים בהם מכנה רפפורט את אותם ילדים במהלך הסרטון אפשר למנות גם "אנוכיים", "מטומטמים", "מפונקים", "יולו" ו"פרצופים מקועקעים".

"אל תהיו נחמדים", חידד השחקן ונתן דוגמאות לאופן בו ההורים לא צריכים לדבר עם ילדיהם: "'איפה אתה, ג'ף?', 'דונה, טרייסי, מה אתן עושות?' הם בחוץ! נותנים לחארות אחרים מחלות ונדבקים במחלות. השיט הזה של נחמדות - זה נגמר". 

ומה לגבי ילדיו של רפפפורט עצמו? אם במקרה תיתקלו בהם ברחוב, תדעו שאבא שלהם מאשר לכם לנהוג איתם באלימות. "אני נותן לכם רשות, אם מישהו רואה את הבנים שלי בחוץ, מבלים, נפגשים, אתם יכולים לומר להם - 'אבא שלכם אמר, אנחנו יכולים לבעוט לכם בפאקינג צוואר".

לא מדובר במקרה הראשון בו נחשפת תדמית מעט שונה של רפפורט מזו שהוצגה בסרטים ובסדרות בכיכובו. בעבר, סיפרה כוכבת "כתום זה השחור החדש" ו"בובה רוסית" נטשה ליון על כך ששכרה דירה בבעלותו של השחקן. התנהגות פרועה של ליון הובילה את רפפורט לגרש אותה מהדירה ששכרה, ובהמשך אף לכתוב כתבה שלמה בנושא, לה קרא "לפנות את נטשה ליון".