ענקית הקנאביס העולמית Clever Leaves תרחיב את פעילותה בארץ. החברה, יצרנית מוכרת בתעשיית הקנאביס הרפואי, מודיעה היום על הרחבת פעילותה בשוק הישראלי, לאחר שהשלימה בשנה האחרונה ייצוא מוצלח של מאות ק״ג של חומר גלם בתחום שמני הקנאביס לחברות מקומיות.

החברה העולמית, המשווקת מוצרים בין השאר בגרמניה, בארצות-הברית ובקנדה, תחל לייצא תפרחות קנאביס לישראל ממתקניה בפורטוגל, ובעתיד גם מקולומביה. לטענתם, המטרה היא לשווק מוצרים לחברות הקנאביס המקומיות, וכעת מתנהל משא ומתן עם מספר חברות ישראליות בנושא. במקביל, כך נמסר מהצהרת החברה, מונתה מנהלת פעילות מקומית להרחבת הנוכחות בתעשייה המקומית. מדובר בצעד שעשוי להיות משמעותי לתעשיית הקנאביס בישראל, ולייצר תחרות על מחירים הוגנים, ולטענת החברה גם על מוצרים איכותיים ברמה גבוהה.

המנכ"ל, קייל דטווילר, אמר: "אנו שמחים מאוד להרחיב את טביעת הרגל הגלובלית שלנו ולשתף פעולה עם חברות ישראליות לאספקת מוצרי קנאביס לבתי מרקחת וחולים בישראל...אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם יצרנים וחברות מקומיים, כדי להגדיל את הגישה של החולים לפתרונות קנאביס רפואי על ידי מינוף המותגים וערוצי ההפצה שלהם".