בימי חמישי פרה עידן הקורונה, היינו מפרסמים לכם את מפת ההרמות שלנו. לצערנו, חיי הלילה האהובים עלינו עדיין מושבתים ואנחנו לא יודעים מתי שוב נזכה להצטופף ברחבות.

לחצו כאן להצטרף למסיבה בחדר זום של mako BLEND

אבל עד אז, הליין "Game On", מבית קבוצת נוקס ו-וודקה ואן גוך, מרימים עבורכם הערב מסיבת לייב שתשודר בעמוד הפייסבוק של נוקס ובחדר שנפתח במיוחד בזום. הדיג'ייז שיהיו על העמדה וירקידו אתכם *כל הלילה* יהיו לא אחרים מאשר לייבו וזרחי. אנחנו נעביר לכם את השידור גם כאן בעמוד.

"כולנו נמצאים עכשיו במציאות הזוייה ומטורפת", מספר ל-mako עומר עוז מבעלי נוקס. "נגיף הקורונה פגע בנו בעלי הברים, המסעדות והמועדונים ראשונים ובצורה ישירה. למעשה, זה כבר כמעט שלושה שבועות שכל עשרת העסקים של קבוצת נוקס בתל אביב סגורים, כאשר כל העובדים שלנו יצאו לחל״ת".

עוז מוסיף: "לקחנו יוזמה ביחד עם צמד הדיג'ייז לייבו וזרחי, שמלווה אותנו מתחילת דרכו המשותפת ומנגן בשגרה בעסקים שלנו. החלטנו שבגלל שיום חמישי הוא גם ככה תמיד היה ערב הבילויים המרכזי של תל אביב, להרים מסיבת קורונה לייב וכולכם מוזמנים כמובן!".

הלב עם העמדה, אבל היום חוגגים מהבית (צילום: באדיבות נוקס)
הלב עם העמדה, אבל היום חוגגים מהבית|צילום: באדיבות נוקס

אנחנו מתמודדים עם מציאות חדשה שמונעת מאיתנו לנגן ולשתף את העולם במוזיקה שלנו בדרך שהיינו רגילים", משתף לייבו. "אבל בחרנו בשואו ביזנס, אז זה לא משנה המצב שאנחנו נמצאים בו עכשיו, אנחנו מרגישים שמתפקידנו לשמח את האחרים ולהרים את המורל ולהשאר את כולם אופטימים".

"היום ב-23:00 בדיוק נלחץ פליי ונרים לייב סט יחד עם קבוצת נוקס, שעושים איתנו דרך ארוכה ושותפים שלנו בפרוייקט 'גיים און'. אנחנו מזמינים את כולכם להרים את הווליום אצלכם בבית ולעשות מסיבה אחת גדולה כל אחד בביתו ולפי הוראות משרד הבריאות, אבל עם חיוך גדול ואהבה. יחי המוזיקה!".

למי שלא מכיר את "Game On", ההפקה מתקיימת באופן קבוע אחת לחודש בעונת הקיץ במועדון "לייט" בנמל ובעונת החורף בקנטה שבגן העיר. גיים און משלבת בתוכה קונספט של מסיבה צבעונית עם דגש על המון תפאורה ומוזיקה אלקטרונית שמרקידה גם את המתבודדים הקשים ביותר. הדיג׳ייז וצוות ההפקה בכל פעם מתחפשים לדמות אחרת מעולם הגיימינג, אז צפו להפתעה גם הפעם.