ספורט
משוכה לא פשוטה. ברצלונה (getty) (צילום: ספורט 5)
משוכה לא פשוטה. ברצלונה (getty)
|
צילום: ספורט 5

10 שנים בלי ניצחון: בארסה וקללת אנואטה

הקטאלונים ינסו לגבור על סוסיאדד בחוץ. דניס סוארס יחזור

מערכת אתר ערוץ הספורט | ספורט 5 | פורסם 07:53 14.01.18 

שנה גודל אות

משוכה לא פשוטה. ברצלונה (getty) (צילום: ספורט 5)
משוכה לא פשוטה. ברצלונה (getty)
|
צילום: ספורט 5

בצל צירופו של יירי מינה לשורות הקבוצה, ברצלונה נערכת לקראת המפגש מול ריאל סוסיאדד היום (ראשון) ב-21:45. הקטאלונים ינסו לשבור את המחסום באצטדיון היריבה, שם לא ניצחו במסגרת הליגה מאז 2007 והם ינסו לעשות את זה ללא פיליפה קוטיניו, סמואל אומטיטי ופאקו אלקאסר הפצועים. דניס סוארס יחזור לסגל, בעוד ראפיניה וג'רארד דאולופאו נותרו בחוץ. השניים צפויים לעזוב בקרוב.

"זה בהחלט אתגר עבורנו", אמר ואלוורדה, "זה אחד מהמגרשים הכי קשים שיש בליגה, ואנחנו בהחלט מודעים להיסטוריה שלנו שם. למרות שסוסיאדד לא השיגו תוצאות טובות בזמן האחרון, יש להם את היכולת להכאיב לנו ולשחק כדורגל אינטנסיבי".

ואלוורדה התפנה גם באופן טבעי לדבר על הרכש החדש של המועדון, מינה שהפך לשחקן הקולומביאני הראשון ללבוש את מדי הקטאלונים: "הוא עושה רושם של בחור עם אופי מצוין. הוא לא ביישן. יש לו יכולת אדירות במשחק הראש, וזה בהחלט יתרום לנו בעתיד".

עוד לפני כן נערכה מסיבת העיתונאים בו הוצג הרכש החדש. "אני שמח מאוד להיות פה", אמר מינה הנרגש." אני מודה לאלוהים על ההזדמנות. אני רוצה להודות לנשיא ולמשפחתי, זה חלום שמתגשם". לאחר הצגתו, ירד מינה לחדרי ההלבשה בקאמפ נואו, שם ישב בעתיד לצד פאוליניו, ולבש בפעם הראשונה את מדי בארסה.

ספורט 5