ספורט
"באים להשיג 3 נקודות". ראמוס (Twitter)
|
צילום: ספורט 5

ראמוס: "יש לי זכרונות טובים מהמגרש בחיחון"

ספרד התכנסה לקראת ישראל. בלם ריאל: פיקה ואני נוטים להציק זה לזה

מערכת אתר ערוץ הספורט | ספורט 5 | פורסם 16:56 20.03.17 

שנה גודל אות

"באים להשיג 3 נקודות". ראמוס (Twitter) (צילום: ספורט 5)
"באים להשיג 3 נקודות". ראמוס (Twitter)
|
צילום: ספורט 5
קוקה מגיע לבית המלון (Twitter) (צילום: ספורט 5)
קוקה מגיע לבית המלון (Twitter)
|
צילום: ספורט 5

עם סיכויים קטנים ואולי אפילו אפסיים, ביום שישי הקרוב תתארח נבחרת ישראל באיצטדיון "אל מולינון" שבחיחון מול נבחרת ספרד הגדולה ותנסה לעשות את הבלתי ייאמן. החניכים של המאמן ז'ולן לופטגי התכנסו הבוקר (שני) בבית המלון שבבית הנבחרות בעיר מדריד, שם יתחילו בהכנות לקראת המשחק מול הנבחרת של אלישע לוי.

 בין שלל הכוכבים של ז'וליו לופטגי, ניתן למצוא את בלם ריאל מדריד סרחיו ראמוס, שהתראיין הבוקר (שני) עם פתיחת ההכנות של הלה-רוחה לקראת המשחק במוקדמות מונדיאל 2018.

"יש לי זכרונות טובים מחיחון", אמר בלם הנבחרת סרחיו ראמוס בהתכנסות של נבחרת ספרד בבית המלון שבחיחון והוסיף: "זה מקום שבו רשמתי את ההופעה ה-100 שלי וכבשתי בו שערים. נבוא מוכנים בצורה הטובה ביותר ונעשה את המקסימום כדי להשיג את שלוש הנקודות".

בספק למפגש מול ישראל. יראמנדי (Getty) (צילום: ספורט 5)
בספק למפגש מול ישראל. יראמנדי (Getty)
|
צילום: ספורט 5
ראמוס לא יכול היה להתעלם מיריבו המושבע מברצלונה, ג'רארד פיקה, איתו הוא משתף פעולה במדים הלאומיים: "בדרך כלל אנחנו אוהבים להציק אחד לשני, אבל עכשיו אני הולך לתת לו חיבוק. התרגלנו ליריבות הגדולה בין ברצלונה לריאל מדריד, אנחנו לוקחים את זה בצורה יפה ובאופן ספורטיבי".

בחלק המקצועי, קשר ריאל סוסיאדד אסייר יראמנדי יעבור בדיקות רפואיות וכרגע הוא בספק למשחק מול ישראל. אירמנדי שלא שיחק בסוף השבוע האחרון במשחק קבוצתו מול אלאבס בגלל הרחקה, לא התאמן עם הנבחרת וייתכן כי ייאלץ לחכות עם הופעת הבכורה שלו במדי הנבחרת הבוגרת.

ספורט 5