ספורט
sportFive727605 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

סופרים לאחור. 22:00: הבכורה של ניימאר

כוכב פ.ס.ז' החדש צפוי לפתוח מול גנגאן (ישיר ב-5SPORT)

מערכת אתר ערוץ הספורט | ספורט 5 | פורסם 20:48 13.08.17 

שנה גודל אות

sportFive727605 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

זהו, הכל כבר מוכן לבכורה של ניימאר בפ.ס.ז'. אחרי שהפך לשחקן היקר ביותר בהיסטוריה והצטרף לחבריו באימונים, ביום שישי הוסר המכשול האחרון כשהגיע השחרור הבינלאומי של הרכש הנוצץ. אז האם רכש 222 מיליון היורו יפתח הערב (ראשון, 22:00) מול גנגאן? לא ברור, אבל בכל מקרה הוא יראה דקות ראשונות מאז המעבר לצרפת.

הפריזאים יקוו להשיג ניצחון שני כשיתארחו אצל גנגאן באחד מהמגרשים הקשים בליגה הצרפתית. מי שנמצא בספק להתמודדות הוא לוקאס מורה, שלא התאמן ביומיים האחרונים כשבקבוצה ינסו להכשיר אותו. היעדרותו תוכל להקל במעט על כאב הראש של אונאי אמרי שיהנה מסגל מלא.

במידה שהרכש הנוצץ יפתח, בתקשורת הצרפתית מעריכים שחאבייר פסטורה ישלם את המחיר, כשפ.ס.ז' תפתח עם שלישייה שתכלול את ניימאר, אנחל די מריה ואדינסון קבאני. את הקישור ימשיכו להוביל בלז מטווידי, אדריאן ראביו ומרקו וראטי.

"ניימאר מוכן לשחק והכוונה שלנו היא שיפתח בהרכב. הצוות הרפואי ישוחח איתו ויבדוק אם הוא יכול לשחק 90 דקות", אמרי פתח את התיאבון במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, "אני יכול לומר שהוא מוכן מבחינה פיזית למשחק. אני בטוח שהיריבה ממול תעמיד אצטדיון מלא. ההגעה של ניימאר עושה טוב לליגה".

ספורט 5