ספורט
sportFive727397 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

ערן לוי, סבע ואנסה יפתחו בהרכב נתניה

החלוץ ינסה להרשים הערב מול בני יהודה. גם הויבך ב-11

עינת הירש | ספורט 5 | פורסם 10:17 13.08.17 

שנה גודל אות

sportFive727397 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5
יפתח במרכז ההגנה. הויבך (עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
יפתח במרכז ההגנה. הויבך (עודד קרני)
|
צילום: ספורט 5

אחרי ההפסד 4:2 להפועל רעננה באמצע השבוע, מכבי נתניה תארח הערב (ראשון, 19:00) את בני יהודה במחזור החמישי והאחרון של בית 2 בגביע הטוטו. הקבוצה של סלובודן דראפיץ' אחרונה עם נקודה, 2 פחות מאשר לרעננה, כך שהיא חייבת לנצח כדי לשמור על סיכוי להעפיל לרבע הגמר.

דראפיץ' מתכנן לעלות עם ההרכב החזק ביותר, שכן המשחק מול הפועל ב"ש במחזור הפתיחה יהיה רק בשבת. קובי מור שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי ו-ויקי כחלון שסובל מכיווץ בשריר התאומים, לא ייכללו בסגל. חגי גולדנברג יתפוס את מקומו של כחלון בעמדת המגן הימני, בעוד בלם הרכש, טים הויבך, יפתח בהרכב לצידו של דודי תירם, היות וברנקו ורגוץ' טרם החלים מניתוח הבקע שעבר.

גם הבלם גיא גרוס לא יתלבש להערכת הצוות הרפואי לפחות בשבועיים הקרובים. דן גלזר יחזור להרכב הפותח וצפוי לשחק בקישור עם אביב אברהם ועלי מוחמד. מי שעוד יחזרו להרכב של דראפיץ' הם ערן לוי ודיא סבע, כשהאחרון עדיין לא בכושר משחק מלא וכנראה יוחלף במהלך המשחק.

בהתקפה יקבל הזדמנות החלוץ הנבחן יוג'ין אנסה, שינסה להרשים את דראפיץ'. אם הוא יחתום, נתניה תשלים את בניית הסגל. ניקולאס אולסק צפוי להיכלל בסגל, אך לא בהרכב הפותח. "הסקנו מסקנות מהמשחק הקודם", אמר שחקן בנתניה, "טוב שזה קרה עכשיו ולא בליגה, אין ספק שניראה אחרת כבר הערב".

הרכב משוער: דני עמוס, חגי גולדנברג, דודי תירם, טים הויבך, בן צעירי, דן גלזר, אביב אברהם, עלי מוחמד, ערן לוי, דיא סבע ויוג'ין אנסה.

ספורט 5