ספורט
צילום: עודד קרני (צילום: ספורט 5)
צילום: עודד קרני
|
צילום: ספורט 5

במכבי ת"א מאמינים שעטר יגיע לפני הדד ליין לאלטאך

הצהובים צריכים להחתים את החלוץ עד 01:00 ביום שלישי בלילה כדי שיוכל לשחק מול האוסטרים וממתינים לאישור מגולדהאר לעסקה. סוכמה השאלת דור פרץ להפועל חיפה

דור בלך | ספורט 5 | פורסם 13:55 13.08.17 

שנה גודל אות

צילום: עודד קרני (צילום: ספורט 5)
צילום: עודד קרני
|
צילום: ספורט 5

במכבי תל אביב עדיין מאמינים כי יצליחו לרכוש את אלירן עטר בימים הקרובים ולעמוד בדד ליין לרישומו לצמד המשחקים מול אלטאך בפלייאוף הליגה האירופית - 01:00 בלילה שבין רביעי לחמישי. במועדון עדיין ממתינים לאישור סופי ממיטש גולדהאר על עסקה בגובה 1.2 מיליון דולר עם עוד מספר בונוסים.

הצהובים לא יכולים להבטיח כי הבעלים יסכים לעסקה זו ולא ינסה להמשיך לשאת ולתת. בכל מקרה, אומרים במכבי, עטר הוא לא שחקן הרכש היחיד שיגיע בקרוב ואם יבינו כי לא יצליחו להחתימו בזמן כדי שיוכל לשחק מול אלטאך, יאיצו את המגעים עם שחקנים אחרים שהם נמצאים איתם במשא ומתן. בכל מקרה, מדובר בשחקנים בעמדות הבלם והקשר האחורי ולא בזרים שיגיעו על העמדה של עטר, כך שגם אם לא יחתום השבוע, במכבי לא מוותרים עליו.

מי שגנב את ההצגה אתמול (שבת) בניצחון 1:2 על הפועל רעננה בגביע הטוטו ויהיה ככל הנראה שחקן השדה היחיד שפתח אמש ויפתח גם מול אלטאך הוא טל בן חיים. הבלם שכבש שער מרהיב, אמר: "זו הרגשה טובה להבקיע, הכדור התלבש לי טוב. השער האחרון שלי היה ב-2005 נגד טוטנהאם אם אני לא טועה. הכי חשוב ששמרנו על הקו שלנו והמשכנו ברצף הניצחונות. אנחנו עם הפנים קדימה למשחק מול אלטאך ביום חמישי".

בן חיים התייחס להרכב המחליפים שעלה לצידו: "כל שחקן הגיע לשחק על הכבוד שלו ומי שלובש את החולצה של מכבי ת"א, הוא מחוייב, גם אם זה לפרוטוקול בלבד. שחקנים הראו מחוייבות, צעירים קיבלו צ'אנסים ואנחנו ממשיכים הלאה". ומה עם עטר? "אנחנו לא יכולים לדבר על שחקנים שלא במועדון", אמר הבלם, "כולם מכירים את היכולות שלו, אבל עדיף שלא נרחיב כרגע".

בינתיים, סוכמה השאלת דור פרץ להפועל חיפה לעונה הקרובה. העסקה תצא לפועל בימים הקרובים לאחר שבמכבי ת"א יחתימו קשר אחורי זר.

ספורט 5