ספורט
sportFive774128 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

יצחקי: "הטעויות בנתניה כואבות לכולנו"

יו"ר האיגוד, יצחקי, על השבת השחורה של שופטי המחזור

מערכת אתר ערוץ הספורט | ספורט 5 | פורסם 06:28 14.01.18 

שנה גודל אות

sportFive774128 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

סוף שבוע שחור לאיגוד השופטים. שניים מהשופטים הבינלאומיים הטובים שישנם באיגוד כשלו אתמול. מדובר ברועי ריינשרייבר ובאיתן שמואלביץ'. באיגוד יקיימו בסוף השבוע במלון בנתניה כנס מקצועי ויקרינו את האירועים מעוררי המחלוקת אבל הודו כי הטעויות אתמול, אחרי תקופה ארוכה של שקט, היו חריגות.

"טעויות מביכות של שופטים וקוונים. אסור שזה יקרה", אמר בכיר באיגוד, "דווקא משניים מהטובים שלנו לא ציפינו לכאלו החלטות". דוד פוקסמן ודניאל בר נתן העבירו אתמול את משחקיהם בצורה טובה מאוד. "הטעויות שהיו בנתניה כואבות לכולנו", אמר יו"ר איגוד השופטים עוזי יצחקי.

באיגוד דיברו על אישור השער לזכות בית"ר ירושלים אחרי עבירה ברורה על איתמר ניצן, אי שריקה לפנדל לטובת אשדוד, פנדל שנשרק למכבי נתניה שהיה גבולי ושער שנכבש בנבדל לזכות נתניה באשמת הקוון סהר ארבלי, שעד שנה שעברה עוד היה שופט והופנה למסלול קוונים בשל יכולתו כשופט ראשי.

באיגוד מקווים שאלון יפת, זיו אדלר וגיא ברגר יצליחו להעביר את המשחקים שלהם היום ומחר בצורה יותר טובה וללא רעש תקשורתי. הקוון נתי דותן שאמור היה להגיע אתמול למשחק של הפועל ק"ש מול בית"ר ירושלים הודיע כי הוא חולה וברגע האחרון הוקפץ יחיאל חלובה.

מנכ"ל מ.ס אשדוד, רפי נידם צפוי לעמוד לדין בעקבות דו"ח השופט רועי ריינשרייבר שטען כי התפרץ למגרש עם שריקת הסיום.

ספורט 5