נשים
החמישייה 9.6, תחתונים מיוחדים (צילום: shethinx.com)
צילום: shethinx.com

תחתונים למכירה

זה התחיל מבדיחה, אבל אז צעירה בריטית גילתה שלמכור את התחתונים המשומשים שלה זה עסק סופר רווחי ומשתלם. מה מניע גברים לקנות אותם? ואיך זה קורה? המאהבת דני באה לעשות לנו סדר במגירה ולהפוך את תחתוני המחזור שלנו לביזנס

מערכת mako נשים | mako | פורסם 13:26 15.03.17 

שנה גודל אות

לכולנו מדי פעם מתקצר קצת הכיס ואנחנו זקוקות למעט כסף ודי מהר. בדיוק כמונו, גם צעירה בריטית יצירתית במיוחד, גילתה דרך רווחית אך ביזארית למלא את הארנק שלה במזומן ומהר: מכירת התחתונים המשומשים שלה און –ליין. הנושא אפוף מסתורין מצד אחד, אבל בהחלט משתלם. "המאהבת דני", מסבירה בראיון מיוחד למטרו על התעשייה המשגשגת החדשה.

"נכנסתי לעסק אחרי שיחה עם חבר. קראנו על זה באחד העיתונים והשתעשענו עם הרעיון. אחרי כמה התנסויות הבנו שיש לזה דרישה ושאנחנו עושים מזה הרבה יותר כסף ממה שצפינו. אז החלטנו לקחת את זה ברצינות", היא מסבירה. בהמשך, הקימו השניים אתר אינטרנט ודרכו הם מנהלים את המכירות.

"רוב המוכרות שלנו גם מספקות תמונות שלהן, יחסית נועזות כשהן לבושות בתחתונים. ואז הבנו שזה הרבה יותר מפריט לבוש. יש גברים שנהנים לקבל תחתונים עם כתמים של מחזור, שתן או הפרשות. זה עושה להם את זה לגמרי". לדבריה, רוב הגברים שמזמינים מהאתר הם רווקים או כאלו שעושים את זה בזוגיות, אבל בסתר. "יש אנשים שמתגעגעים לריח של אישה ואני מבינה את זה. רוב הלקוחות שלי הם אנשים נורמטיביים לגמרי שרוצים מדי פעם לעשות משהו נועז". 

תחתונים למכירה (צילום: hothousewivesdirtyknickers.com)
מתוך האתר
|
צילום: hothousewivesdirtyknickers.com

מבחינת "המאהבת דני", מדובר במתן של תשומת לב, חוויה אישית וחיבור לאישה אחרת. אך מה לגבי הפידבקים? "לפעמים הם שולחים לי תמונות שלהם לובשים את התחתונים או מספרים לי איך הם מענגים את עצמם איתם. הם משלמים בשביל חוויה אותנטית, זה לא רק תחתונים".

למרות המקצוע הייחודי שלה, "המאהבת דני" נשואה באושר ולבעלה אין עניין במקור ההכנסה שלה. "לא נוצרת שום אינטראקציה פיזית כך שאין תחושה של בגידה. אני אדישה לתגובות של הגברים ואני לא חושבת שיש בהם משהו חריג מאחרים. זה הפטיש שלהם, בדיוק כמו שיש משחקי תפקידים או בדס"מ. זה עושה להם את זה וזה לא פוגע באף אחד".

למעוניינים, התחתונים מתומחרים על פי מידת השימוש, כתמים או סוג החומר ולמי שבאמת במצב רוח בזבזני, יכול גם לרכוש סט שכולל חזייה. לנו לפחות, זה עושה חשק לעשות סדר בכביסה המלוכלכת.