אנשים

100 אלף ללילה: אסי ורותם מחרבים את הסוויטה של רוד סטיוארט

לקראת הופעתו בארץ, אסי עזר ורותם סלע טסו עד לונדון כדי לפגוש את כוכב הפופ והאייקון, רוד סטיוארט. בדרך הם קפצו לסוויטה המלכותית שלו, שם רותם הרגישה בבית, ואילו אסי הוציא מיד את הישראלי שבו. אז את מי הם פגשו בדרך לסוויטה המלכותית? ומה הם עוללו לריהוט? צפו בקטע מהכתבה שתשודר הערב ב-18:50 ב"אנשים"

מערכת אנשים | אנשים | פורסם 16:59 20.03.17 

שנה גודל אות

ברור לנו שההתרגשות בשיאה לקראת ההופעה בישראל של זמר הפופ והאייקון, רוד סטיוארט, ובדיוק בגלל זה הטסנו את רותם סלע ואסי עזר עד ללונדון, שם הם ביקרו בסוויטה המלכותית שלו. ומה חיכה להם שם? 450 מטר רבוע של אקססוריז ברמה עולמית, מיטה שהוציאה מאסי ורותם את הילד שבהם ו-100 אלף שקל ללילה, שמפרידים בינם לבין התגשמות החלום.

אלא שאסי כנראה כבר הגשים את החלום, כשעוד בתחילת הסיור בסוויטה, התעטף במעיל של סטיוארט ואף הרכיב את משקפי השמש המיוחדים שלו. "האיש הזה נותן לנו לשים את הדברים של רוד, צריך לפטר אותו", התלונן אסי ומיד עבר לחדר השינה, שם הוא חנך, יחד עם רותם כמובן, את המיטה המפנקת.

"מה שאת יכולה שימי בכיסים, כל דבר פה שווה כמה מאות", הפציר אסי ברותם, שדווקא התמקמה בנוח בין חפצי היוקרה בסוויטה: "חייבת להגיד שאני מרגישה בבית". אז את מי אסי ורותם פגשו בדרך לסוויטה המלכותית, ומה הם עוללו לריהוט בסוויטה? צפו בהצצה מתוך הכתבה המלאה שתשודר הערב ב-18:50 ב"אנשים".

"אנשים": ראשון עד שלישי ב-18:50