הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 20/10 החשיבה שלכם מהירה וחדה אך משהו מפריע... (לתחזית המלאה) החשיבה שלכם מהירה וחדה אך משהו מפריע לכם בכל זאת. תחושת בדידות תוקפת אתכם וקשה לכם להשתחרר למרות שמבחינה אובייקטיבית. אין לכם על מה להסתמך. רגשנות יתר מעידה כי בעצם אתם זקוקים לתמיכה, חיבוק והמון תשומת לב ובמקום הראשון שיציעו לכם את זה- תרצו להישאר. שימו לב להתקשרויות חדשות. התבוננות אמיתית עשויה להוכיח לכם כי היקום הוא פראי לחלוטין. המחשבה הזו עשויה להשפיע לטובה על הצעד הבא שלכם. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – התרנגול יכול אמנם לקרוא אל עבר השמיים, אך אינו יכול לעוף לעברם. הנמשל הוא – כדי להשפיע על אחרים, יש לצקת כנות פנימית אל תוך הדברים. זו תקופה נפלאה עבור כל מי מכם המבקש להתקדם ובמקביל, אין לנצל לרעה את העוצמה שהופקדה בידיכם. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: אתם מתקשים לזהות הזדמנויות של ממש וככה קורה שהחיים האישיים שלכם לא בשמיים. קפיאה על השמרים בתירוץ של זהירות, ממש לא עוזרת. זה משהו שחייב להיפסק. זה לא שאתם לא יודעים בתוך תוככם מה צריך לעשות. זה מין קטע של דחייה בגלל חוסר רצון להתמודד עם המציאות. זה לא קל אך הכרחי. מידע סודי שנמצא בידיכם, עשוי להביא תועלת למי מהסובבים אתכם. רביעי עד שבת: זה פרק זמן עמוס בו אתם מרגישים היטב את הלחץ המופעל עליכם מכל הכיוונים. אחד מבני הבית יאלץ להתגייס לעזרתכם ולשחרר אתכם מביצוע חלק מן המטלות השונות. אם לא תדעו לשים גבולות ברורים, תישחקו את עצמכם וחבל. שיחה טובה והצעה של פתרונות מקוריים יורידו מכם המון לחץ. חבר קרוב ינסה לגרור אתכם לשיחות ארוכות מידי לטעמכם.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 20/10 זרימה של אנרגיות חיוביות תורמת למצב... (לתחזית המלאה) זרימה של אנרגיות חיוביות תורמת למצב רוח מרומם. הכרה חברתית ופרגון מגיעים אליכם בלי יותר מידי מאמץ. אתם מצליחים לתרום בלי לצאת מהבית, ואכן, זה היום שלכם לנוח מהעולם החיצוני (לפחות מבחינה פיסית). מספיק התרוצצתם כול השבוע. בשלב מסוים מומלץ גם לנתק את הטלפון וללכת לישון לכמה שעות טובות. בערב מצפה לכם בילוי מפתה. ענייניכם יצליחו בגדול אם רק תדעו כיצד לשווק את עצמכם. קצת יחסי ציבור, לא ממש יזיקו. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – אדם המפגין חדווה פנימית ובלתי מותנית, מושך אליו חדווה גם ממקורות חיצוניים. הדומה זורם אל הדומה לו. האדמה אוצרת בתוכה מים בדיוק כפי שהסכר עוצר את מי האגם. בדרך דומה המשמעת משמשת לריסון ההפכפכות. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: קשה לכם להחליט אם עובר עליכם זמן טוב או רע. המון דברים מתרחשים בת אחת ולא קל לכם לעכל את השינויים. האמת היא שעליכם לשמור על קו פעולה ולא להתעכב יותר מידי על מה שקורה ברקע. לא קל למצוא את הידיים והרגליים בתקופת מעבר מעין זאת, בה אתם נמצאים, אבל זה אפשרי, לפחות במידה מסוימת. אם ברצונכם לחשוף את סודותיו של מי שאתם חושדים בו, הניחו לו להאמין שאתם מאמינים לדבריו. רביעי עד שבת: בימים אלה אתם זקוקים לשיחה עם מישהו קרוב שיעודד אתכם. אתם עומדים בפני שינוי גדול הכרוך בסיום קשר שנמשך זמן רב ולא תרם לכם מבחינה רגשית. אך למרות העובדה שהצעד לכשעצמו- חיובי, המעמד קשה לכם מאוד ואתם זקוקים לחברה ולמילים טובות. שמרו מרחק מאנשים בעלי אנרגיות שליליות וביקורתיים יתר על המידה. כדאי לכם לפנות אל פעילויות שאינן מחייבות את השתתפותו של אדם נוסף. אין סיבה שתחלקו בהצלחתכם.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 20/10 יש לכם מחשבות על כיוון תעסוקתי חדש.... (לתחזית המלאה) יש לכם מחשבות על כיוון תעסוקתי חדש. הנטייה להתפשר, מגיעה לנקודת רוויה ואתם מרגישים שדרוש לכם משהו אחר ומרגש יותר. יש לכם זמן בכל סוף השבוע הזה לשקול את הדברים ולהתעדכן. גייסו לצורך העניין את המכרים והחברים שלכם, כדי שיעזרו לכם להתחבר לאנשים ומקומות בהם יש לכם סיכוי גדול יותר להגיע למימוש הפוטנציאל. אל תערבו את בני המשפחה בהתלבטויותיכם - זה עדיין מוקדם מידי. זה הזמן להתפייס עם יריבים ומתחרים. ייתכן כי הגיע הזמן בו כולם צריכים לרדת מן העצים שטיפסו עליהם. כן, גם אתם. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – אנשים בעלי אופי עדין, נוטים לפקפוקים ולמבוכה פנימית. טוב יהיה אם יסגלו לעצמם את תקיפותו והחלטיותו של לוחם. אתם נמצאים בעמדה אשר לפיה אחרים מחקים את מעשיכם, זו סיבה טובה לשקול את צעדיכם ביתר קפדנות. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: אין שום סיבה ממשית אבל מצב הרוח שלכם ירוד למדי. ירידה באנרגיות גורמת לכם להרגיש חולשה וחוסר רצון התמודד עם נושאים שעומדים על הפרק. אתם שומעים מידע מרתיע על מישהו קרוב. ההחלטה כולה שלכם. יש לשקול מה תרצו לעשות בהמשך. טיפ: לשמור על הגיון בריא ולא להיסחף לפנטזיות. העניקו לאחרים את אשר אין לכם צורך בו, כך כולם ייצאו נשכרים. רביעי עד שבת: זה פרק זמן מתאים לחשבון קר ומחושב הקשור לתחום העבודה ועסקים. תקבלו הצעות לשינויים אפשריים. כדאי לבדוק מי עומדים מאחורי האפשרויות המוצעות לכם והאם יש להם מניעים נסתרים השונים מאוד ממה שנאמר. תיתכן פגישה עם אדם אשר יגיע מחו"ל ויציע לכם לעשות איתו עסקים, בדקו את הנושא בקפדנות. אם שקלתם ספורט כלשהו או הצטרפות אל מכון כושר, נפלתם על עיתוי מושלם.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 20/10 אתם מודאגים יתר על המידה בגלל עניינים... (לתחזית המלאה) אתם מודאגים יתר על המידה בגלל עניינים כספיים. בסופו של דבר, הכול יסתדר על הצד הטוב ביותר ואתם תיווכחו לדעת, שדאגתם לחינם, כמו שכבר קרה לכם בעבר. אתם קצת מרחפים היום ונראה שעליכם להשקיע קצת יותר מאמץ. זה הזמן לעשות למען אנשים צעירים במשפחה, וזאת גם אם הדברים באים על חשבונכם. יש מי שחודר לפרטיותכם ברגל גסה. אם אינכם מעוניינים ביועציי חינם ייתכן שכדאי לכם לנקוט בשפה בוטה. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – ריסון עצמי עשוי להיחשב לתופעה ברוכה, אך ריסון יתר עלול לשתק כל פעולה. אסור לשותפות ממושכת לקפוא על שמריה, וזאת גם אם מדובר בשותפות בתחום שבינו לבינה. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים לא בכושר וההרגשה שלכם תשתפר פלאות אם תזוזו קצת מהמקום בו אתם רובצים. פעילות גופנית היא פתרון מצוין. בזוגיות אתם נוטים לוותר יותר מידי ואחר כך לקטר. אל תתנו לאף אחד לפגוע לכם באגו, גם אם אותו אדם באמת חשוב לכם. זה גובל באבסורד. אתם זקוקים מאוד לחיזוקים. נסו למצוא מקום בטוח בו תוכלו להתבטא. כאשר המזל מקיש בדלת, אין צורך בכסף רב – גם הימורים פעוטים עשויים להשתלם. רביעי עד שבת: למרות שאתם עייפים מאוד מבחינה פיסית, אתם מצליחים לשמור על אופטימיות. התחושה שלכם שהמצב בו אתם נמצאים הוא זמני- נכונה. בקרוב תקבלו הצעה מצוינת שלא תוכלו לסרב לה. גם בתחום החברתי צפיות התפתחויות. מפגש מקרי יוביל לדיון ארוך בנוגע לאפשרות של שיתוף פעולה. מישהו שלא התכוונתם לפגוע בו, משחק את הנעלב. פייסו אותו אם בא לכם, אך אל תהפכו את זה להרגל.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 20/10 אתם מתאוששים ממשבר במהירות שמפתיעה... (לתחזית המלאה) אתם מתאוששים ממשבר במהירות שמפתיעה אפילו אתכם. חוש ההומור שלכם משמש עבורכם מקפצה להגיע למקומות ולאנשים שבדרך רגילה לא הייתם מגיעים אליהם. אתם מבצעים מהלך לולייני ומתוחכם שאמור להביא אתכם למצב מיוחד במינו, ממנו תוכלו לצאת בשעת הצורך. קבלו החלטה ואז לכו איתה עד הסוף. אל תחששו להתחייב. רמז קטן שתקבלו יסייע לכם לפתור תעלומה גדולה. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – הכנות הינה בראש ובראשונה מצב פנימי. זה הדובר בכנות יזכה בהיענות ולא הודות לקולו הרם, אלא בזכות העומק אשר יש לו להציע. פתרון בעיותיכם דורש ריכוז רב ושלווה פנימית, אל תרוצו לתפוס את הרוח כל אימת שהיא מופיעה. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: אתם חושבים להפסיק קשר רומנטי בו אתם מעורבים. במידה ותחליטו שזה באמת הסוף, נסו לעשות זאת בצורה דיפלומטית. מי שלא נמצא במערכת מוזמן להתאפק מספר ימים. העיתוי לא ממש מתאים ל'קופידון'. ככלל, בימים אלה, עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך. משום מה אתם מצליחים להרגיז את כל מי שנמצא בסביבה הקרובה אליכם. כוחות שאינכם מודעים לקיומם, מגוננים עליכם ושומרים את צעדיכם. רביעי עד שבת: העבודה שוחקת אתכם. שעות העבודה הארוכות הן משימה קשה מידי עבורכם, ולמרות שאתם זקוקים למשכורת יש לפנות ישירות לממונים עליכם ולהסביר בעדינות את הרגשתכם. תופתעו מהתגובה. בתחום הביתי, עליכם להבהיר לבני הבית שאינכם עומדים בעומס. מישהו שבשמו מופיעה האות ג' יגלה אמפטיה ויושיט יד לעזרה ממשית. הגיע הזמן לדאוג לאינטרסים שלכם ולתפוס מרחק מאדם שחוץ מלקלקל לכם אינו עושה דבר.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 20/10 יום רומנטי. פנויים מוזמנים ליזום... (לתחזית המלאה) יום רומנטי. פנויים מוזמנים ליזום מפגשים אישיים או לצאת למקום מפגש. סיכוי גבוה לפגוש בן/ת זוג פוטנציאלית. כל מה שעליכם לעשות זה להפעיל את הרצון הטוב ולהקסים את הסובבים אתכם בכמה אמרות שפר מתוחכמות. ההמלצה היא לתת צ'אנס של ממש להיכרויות חדשות. אלה שעות טובות עבור מצבים אשר לפיהם יש ברצונכם להגביר את עוצמתכם האסרטיבית והכריזמטית. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – הכרח הוא להנהיג ריסון כאשר הנסיבות דורשות זאת, אך אין להפכו למטרה בפני עצמה. ייתכן שנטלתם מטלות רבות מדי על כתפיכם, יש מקום להאציל סמכויות ולחלוק אותן עם האחרים. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: הלך רוח של חריצות מביא אתכם לפרק זמן מלא פעילות שמסתיים בתחושת סיפוק והצלחה פנימית. ב מוטב שתקדישו זמן לפעילות בכיף שאינה קשורה למחויבות כל שהיא. תפרגנו לעצמכם את הטוב ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם. באמת- מגיע לכם! אתם מהווים מקור עידוד ונחמה לאדם שידע לא מעט משברים. דבר מה ששירת אתכם שנים רבות, זקוק לחידוש או החלפה. אל תנסו לקמץ בהוצאות בסיפור הזה. רביעי עד שבת: אתם חווים מתח שמשתלט עליכם בניגוד לרצונכם. בעבודה הדברים אינם מתקדמים כפי שאתם רוצים וגם המצב הכספי מדאיג אתכם. כדאי מאוד לא לפוצץ מצבים רק בגלל שנכנסתם ללחץ. יש להתאזר בסבלנות כיוון שצפויות התפתחויות חיוביות. בתחום הרומנטי, יש רגיעה מה שמחזק אתכם ומעניק לכם כוחות להתמודד. אצל הפנויים מתחילה להתייצב פרשייה רומנטית שריחפה בחלל. הצלחתכם מותנית ביכולתכם לנהוג בטבעיות.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 20/10 לאור ההתפתחויות, בתחום האישי והרגשי,... (לתחזית המלאה) לאור ההתפתחויות, בתחום האישי והרגשי, העתיד נראה מבטיח. האווירה סביבכם חמה ומפרגנת ואתם נהנים משפע של הצעות וחיזורים על ידי בני זוג פוטנציאליים. יתכן מאוד כי בימים אלה תתחיל ללבלב מערכת יחסים חדשה. למרות הסימנים החיוביים, תצטרכו להתאזר בסבלנות. אלה שעות טובות עבור מצבים אשר לפיהם אתם נדרשים להגן על עקרונותיכם. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – חדווה אמיתית היא זו הבאה מבפנים. אדם המקיף את עצמו באנשים ובחפצים מהם הוא מצפה שימלאוהו חדווה, מעיד על ריקנות פנימית. גישה סבילה עשויה להיות הטובה ביותר להבסת מתחרים, הניחו להם לחשוב שהם שולטים במצב. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: הניסיון לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים, לא ממש מצליח. העקשנות שלכם רק גורמת למצב להיות יותר גרוע. מישהו קרוב אליכם הופך להיות דמות שלילית וביקורתית. שווה להשקיע זמן בהקשבה ולהבין מה שורש הבעיה. תהיה לכם הזדמנות להכיר אנשים חדשים שיתנו לכם לראות דברים אחרים ופרופורציות חדשות על מצבכם. שימו לב להתגלויות המופיעות בחלומותיכם, תשובותיכם נמצאות בעולם שמעבר לנו. רביעי עד שבת: קשרי עבודה עלולים לגלוש אל נתיבים אישיים. כדאי לפקוח עין. גלו ערנות בכל הנוגע לכסף. אם זה מה שתעשו, תצליחו לסגור עסקה עוד לפני שמישהו יחטוף לכם. מישהו בסביבתכם עושה לעצמו יחסי ציבור בעזרת פופולאריות זולה. אם אתם יודעים מה טוב, אל תפלו במלכודת. אתם מנסים לחדור אל ליבו של אדם המתעטף בשתיקתו. אל תצפו לגדולות, ייתכן כי פשוט אין לו מה לומר.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 20/10 יום מתוח. אתם מחכים לתשובות משמעותיות... (לתחזית המלאה) יום מתוח. אתם מחכים לתשובות משמעותיות מגורם רשמי אולם אלה מתעכבות. הדבר גורם לכם לתחושה של חוסר אונים. ההמתנה אכן מורטת את העצבים אולם הצעד שנועד לפזר את אי הבהירות- חשוב ולא ניתן היה לוותר עליו. בגדול, אין לכם מה לדאוג. אל תצפו מאנשים שיגלו סימפטיה במידה ואתם הייתם נוהגים אחרת במצב דומה. אלה שעות טובות עבור מצבים לפיהם יש ברצונכם להכניס אנרגיות טובות אל חוג המשפחה והבית. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – פעילותה של הרוח, בשונה מן הסערה, הינה עדינה ומתמשכת. אין ביכולתה לחולל שינויים כבירים, אך בהתמדתה היא מביאה ברכה. כשם שצמחים סופגים מים, כך אתם צריכים לינוק חוכמה ממורה מואר ורוחני. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: הפער בין צורת החשיבה שלכם לעומת אנשים אחרים, גורם לקצרים ולבעיות בתקשורת. למרות שנדמה לכם שמפלים אתכם לרעה, הרי שגם אתם לא מתייחסים לבן/ת הזוג שלכם במידה ראויה של כבוד. החוקים צריכים להיות שווים לכולם. קבלו קצת השראה ממקורות ראויים ואל תסתכלו על אנשים שקל לכם אולי להזדהות איתם, אבל לא מהווים דוגמה מתאימה. דבר מה שקיבלתם במתנה, עשוי לשמש אתכם כקמע להגנה מפני אנרגיות שליליות. רביעי עד שבת: בתחום הזוגי הכול זורם בנחת אך לא כדאי לכם להיכנס לשאננות. בני הזוג עלולים להפתיע אתכם במשפט שיעורר אצלכם דאגה בקשר לרגשותיהם כלפיכם. נסו להשתלט על רגשות התסכול והחרדות שאירוע קטן מסוג כזה יכול להדליק אצלכם. שווה להשקיע בחיזוק הביטחון העצמי והדימוי האישי כדי ללמוד כיצד לא להפוך כל דבר לדרמה. נראה כי אתם נוטלים על עצמכם משימות רבות מדי. הניחו גם לסובבים אתכם לתרום את חלקם.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 20/10 אווירה רומנטית. הקשרים שקיימים... (לתחזית המלאה) אווירה רומנטית. הקשרים שקיימים מתהדקים ואילו מי שלא נמצא בקשר, עומד למצוא אהבה חדשה. אולי זו התקופה שגורמת לכם להרגיש זרם של רעננות ובריאות שמציף אתכם בגדול. בא לכם לצאת ולבלות עד אור הבוקר. אין סיבה שלא תעשו זאת. אל תדאגו למה שיהיה. תזרמו עם ה'כאן ועכשיו'. אלה שעות טובות עבור מצבים אשר לפיהם נמאס לכם מן השגרה ואתם תרים אחר ריגושים. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – הנווד אינו מתעכב במקום כלשהו לאחר שמיצה בו את אפשרויותיו. יש זמנים בהם צריך לקום וללכת. חשוב לנצל את השפע לא מחשש שהוא יסתיים אלא כדי לחגוג את החיים במיטבם. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של התלבטויות. אתם מרגישים תחושות של חוסר אונים ולא בטוחים מה לעשות. אין לכם את המותרות להתלונן או לרחם על עצמכם. המצב אינו מאפשר זאת ויש להיכנס לפעולה מיידית. אל תסתכלו אחורה. אל תגיבו לפרובוקציות. שמרו את השנינות והעוקצנות לעיתוי אחר. בינתיים תנו רק אהבה, בלי תנאים. בין האנשים שלכאורה משתפים עימכם פעולה, מסתתרים גם אלה שלא ממש מפרגנים לכם. רביעי עד שבת: לא מומלץ לקבל החלטות קריטיות. התחושה שמצבכם הכספי עומד להשתפר עלולה לגרום לכם לבזבוזים מיותרים. אל תנסו לחקות אחרים וכדאי לתת את הדגש בחייכם על כיוונים רוחניים ולא להתמקד רק בחומר. תצטרכו להסתייע בגורם שלישי כדי להבין את אשר עובר על אדם קרוב. הדברים אינם כה פשוטים כפי שנדמה. אין סיבה לחפש את אושרכם במרחקים, קרובי משפחה יעניקו לכם רעיונות שעשויים לפתור את בעיותיכם.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 20/10 ההתחברות למציאות היא פשוט הכרחית ואין... (לתחזית המלאה) ההתחברות למציאות היא פשוט הכרחית ואין לדחות את התהליך, אפילו לא יום אחד נוסף. אתם חיים בפנטזיה ומנסים לשדר לסביבה שהכול בסדר למרות שיש המון דברים שיש וצריך לתקן ובדחיפות. אופטימיות היא תכונה נהדרת, אבל לכל יש גבול. לחצים כלכליים מטרידים אתכם מאוד והביקורת שמגיעה מבן/ת הזוג פוצעת מבפנים. הגיע הזמן לחשבון נפש. דווקא בתחום הרומנטי ועבור הפנויים, הרקיע רומז על אירוסין או נישואין. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – נישואין לשם נישואין הבאים כתוצאה ממוסכמה חברתית ואשר אין בהם תוכן רגשי, נועדו לכישלון. שותפויות עשויות להיות הפתרון הנכון, אך בתנאי שקיימת התאמה בין המניעים של כל אחד מהצדדים. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: איפה הכבוד האבוד שלכם? זה שאנשים לא מתייחסים אליכם בפי שאתם רוצים, זה לא אומר כלום ובוודאי שאין זאת סיבה לירידה במצב הרוח... אז ככה, כשמגיעות אליכם הצעות לבילויים, תהיו קצת יותר סלקטיביים ותסכימו רק אם זה מתאים לכם באמת. אם לא- עדיף להישאר כל ערב בבית ולהקשיב למוסיקה או לצפות בסרט טוב. זה הזמן לברר מי הם ידידי האמת שלכם, ומי סתם דאגו לאינטרסים שלהם. רביעי עד שבת: בימים אלה תרגישו שסוף סוף העניינים מתחילים לזוז בכיוון הנכון. יש לכם חברים ומכרים שישמחו לעזור לכם במידה ותבקשו. מישהו שהכרתם לאחרונה, עלול לאכזב ולהתגלות כאדם לא ישר במיוחד. תחושת התסכול והכעס ייגרמו לכם לבחון מחדש את היחסים האלה. קשר 'צמוד' מדי עלול לפגוע בפרטיותכם. אתם משתדלים להיות נחמדים אך לצד השני אין גבולות ברורים.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 20/10 יום מלא אנרגיות סוערות. אתם מתעוררים... (לתחזית המלאה) יום מלא אנרגיות סוערות. אתם מתעוררים עם צורך להסתער על משימות שהצבתם לעצמכם. האמת היא שבתוך תוככם אתם יודעים ומרגישים שהגיע הזמן לשינויים אישיים. אל תנהגו בפזיזות אלא מתוך שיקול דעת. קחו את הזמן ותוודאו אתם שלמים עם עצמכם בכל מה שנוגע לשינוי בסגנון חיים. הרקיע מבשר על הפסוק- מעז ייצא מתוק. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – אדם המחפש את אושרו באנשים אחרים ולא בכנותו הפנימית, הופך להיות תלוי במצבי רוחם המחלפים. אדם חכם מבין ששינויים שולטים בכל מהלך החיים והוא מסוגל לחזות מתי בדיוק הם צפויים להתרחש. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: מה דעתכם להקדיש קצת יותר תשומת לב לסגנון הלבוש שלכם? אולי לא שמתם לב לעניין אבל בזמן האחרון כל עניין 'הפוזה' יצא מכלל פרופורציה וגורם לאנשים משמעותיים בחייכם, להרים גבה. אז לפני שאתם שוללים את האפשרות שאתם טועים- חשבו שוב. הפתרון קל יותר מאשר אתם חושבים. מה שאתם רואים בו כאילו סתם צירוף מקרים ממוזל, הוא בעצם יד גורל שמשחקת לטובתכם. רביעי עד שבת: ביקור של קרובי משפחה, נסיעות לטיולים, כל אלה עומדים על הפרק ואתם עסוקים בסגירת תאריכים מדויקים. קשה לכם לקחת יוזמה, אך בסיומו של התהליך תרגישו מצוין ותקבלו פידבקים חיוביים מהסביבה. אל תהססו יותר מידי, פשוט עשו את מה שאתם חייבים. אדם שפקפקתם בכנותו מתברר כדובר אמת. מצד שני דווקא מישהו שכיבדתם עלול להלעיט אתכם בחצאי אמיתות.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 20/10 היום אין טעם לנסות להעמיק את... (לתחזית המלאה) היום אין טעם לנסות להעמיק את האינטימיות ביחסים. זה פשוט לא ילך למרות שהכוונות של כל הנוגעים בדבר- טובות. עדיף לשמור על פרופיל נמוך. בשעות הערב מומלץ להגמיש עמדות. גם לשפר אווירה כללית וגם כדי שלא תצטרכו להישאר לבד עם בן/ת הזוג ולסבול משתיקות מלחיצות. הגאונות היא בפשטות. ככל שהפעולה נראית מורכבת יותר ומסובכת, כך יש לחשוד כי אין בה תבונה רבה. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – אין כל משגה מצידו של אדם התועה בדרך, לצאת ולחפש את עזרתו של אדם חכם ממנו. יש לגלות גמישות, הרמוניה ופייסנות וזאת גם אם נדמה שאחרים נוהגים בחוסר היגיון. תחזית שבועית: 15/10 - 21/10 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שהצלחתם לעלות על דרך המלך. אפילו שלא כל מה שקורה זה בדיוק הקטע שלכם, עד הסוף, אבל יש בהחלט תחושה של תנועה ושל חיוניות שלא הרגשתם בעוצמה כזאת די הרבה זמן. שמרו על קשר הדוק עם אדם אשר בשמו מופיעה האות א'. זהו גורם ממריץ עבורכם. חשוב! לא לוותר! לא די במוצר או ביצירה שייצרתם, עכשיו תצטרכו ללמוד גם כיצד לשווק אותם. רביעי עד שבת: צפויות הכרויות חדשות ויש גם אפשרות לקשר רומנטי. אתם נראים טוב ומצב הרוח בהתאם. נצלו את הזמן מיד אחרי העבודה ליציאה לבילוי. האנרגיה הגבוהה ושמחת החיים המציפות אתכם עלולות לגרום לכם לבזבוז כספים לא מבוקר. שמרו לא להגזים ובמיוחד לא להתחייב לטווח ארוך להוצאות גדולות במיוחד. הסובבים אתכם עלולים לסבך גם עניינים פעוטים ושוליים, ואתם תהיו אלה שתצטרכו להתמקד בעיקר.