הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בירח ובכוכב אוראנוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22. היום תלווה אתכם ההרגשה שאילו לא המגבלות החיצוניות, הייתם יכולים להיות בשיא ההצלחה. האמת היא שמתחת לפני השטח מבעבעים הרבה מאוד רגשות, בעיקר בתחום המשפחתי. הדרך הטובה ביותר לפתוח את הפלונטר זה לרסן את האגו הפגיע שלכם ואת הרצון לשליטה ללא עוררין. אפשר לשנות דברים גם בלי לעלות על בריקאדות. אנשים לוקחים ברצינות גם את פליטות הפה שלכם. קחו בחשבון כי יש מי שהומור אינו הצד החזק שלהם. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בירח ובכוכב אוראנוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 22. ראשון עד שלישי: שלווה ואהבה הן מילות המפתח לפרק זמן זה. כדאי להתארגן מחדש בצורה יעילה יותר. זה לא יכביד עליכם יותר מידי כי ממילא יש לכם נטייה להיות די מסודרים. מהזמן הפנוי כדאי להקדיש חלק נכבד למציאת פעילות שתמלא אתכם מבפנים. בזמן האחרון די הזנחתם את עצמכם והקדשתם יותר מידי זמן להתחייבויות שצצו מן העבר. אנרגיה קוסמית קובעת שגם במצב של קשיים, אסור לכם לרמוס את האחרים. רביעי עד שבת: יש התדרדרות מורגשת במצב הרוח. אתם חשים צורך לשפר את היחסים עם אנשים שנמצאים סביבכם, למרות שברור לכם שזאת אינה משימה קלה במיוחד. במהלך סוף השבוע תוכלו להתחיל ליישם את המשימה. תנו לצד הרך שלכם להתבטא כלפי חוץ והפסיקו לרחם על עצמכם. במקביל נסו להדגיש את האופטימיות. צפויה אנרגיה קוסמית שמייצגת בילויים ואושר, הנאה והצלחה.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים סטורן ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 7. יום טוב במיוחד בו אתם מרגישים סיפוק אישי והגשמה ומוכנים להתמודד באומץ מול כל מצב חדש שייווצר. התרגשות פנימית נותנת לכם עוד יותר כוחות מאשר יש לכם באופן רגיל. היום תפגשו אנשים חדשים שישפיעו עליכם לטובה. אתם מנהלים משא ומתן עם אדם שרק כסף מדבר אל ליבו. זה אומר כי אין טעם לפנות אל רגשותיו. בערב צפויה נסיעה חווייתית למקום חדש ומרוחק. למיטה תגיעו מאוחר מאוד, עייפים אך מרוצים. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים סטורן ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 7. ראשון עד שלישי: צפויה תחושה של חוסר נוחות לגבי אדם מסוים שמנסה להתקרב אליכם דווקא. אתם חשים רגשות מעורבים כלפי אותו אדם. החליטו מה אתם רוצים לעשות. כרגע המסרים שלכם מבלבלים בגלל דו המשמעות הצפונה בהם. אין כאן שום סיכון מלבד לאבד חבר/ה שממילא אינכם מעוניינים בחברתם. צפויה אנרגיה קוסמית שמייצגת פרויקט חדש שעשוי לדרוש מאמץ רב או השקעה גדולה של אנרגיה. רביעי עד שבת: יש לכם הזדמנות לממש רעיון מסוים שכבר מזמן חשבתם עליו. שיחה עם אנשים מתאימים, נסיבות ובשלות רגשית שלכם מאפשרות את העניין הזה, מה שנותן לכם דחיפה להמשיך הלאה בכיוון של נטילת יוזמה ואחריות. יש לכם מוח חריף, דמיון ותעוזה. מה שחסר לכם לעיתים זה הכוח ליישם את הדברים הנפלאים שמתרוצצים לכם בראש. אנרגיה קוסמית מזהירה מפני טיפוסים חלקלקים המנסים לכבוש את ליבכם.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בשמש ובכוכב יופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3. רגישות פתאומית גורמת לכם להיעלב מכול מילה שנזרקת לחלל החדר בו אתם נמצאים. אתם עלולים להסתכסך במריבות וויכוחים בעל כורחכם. נסו להיות מודעים למה שקורה ולעצור את ההרגשה שכולם מנסים לפגוע דווקא כשקשה לכם במיוחד... הימנעו מקבלת החלטות ונסו לשמור על פרופיל נמוך, גם עם בן/ת הזוג. אנרגיה קוסמית מייצגת בשורות טובות המגיעות מעבר לים, כמו גם את הצורך לבצע פעולה כלשהי אשר יש לה קשר עם חו"ל. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בשמש ובכוכב יופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3. ראשון עד שלישי: העבודה מהווה כרגע את מרכז החיים שלכם. אתם מחפשים אתגר חדש ומקבלים חיזוק ממישהו שמגיע אליכם כאילו במקרה. אדם זה הינו בעל תחבולות והשפעה ויצירת הקשר הינה סופו של תהליך ארוך. יש סיכוי לשיתוף פעולה עסקי אולם עליכם לעמוד על המשמר. תקבלו מחמאות מכיוון מפתיע. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם להצטרף אל עבודת צוות או אל שותפים ובכל מקרה, לא ללכת בגפכם. או בפשטות, לא לשחק אותה סולו. רביעי עד שבת: צפויה פריצת דרך במערכת יחסים רומנטית. מגורים משותפים זה משהו שבהחלט הגיע הזמן לדבר עליו, גם אם אתם לא לגמרי שלמים עם הרעיון. אנשים נוספים שאיתם תבלו את סוף השבוע יהיו שותפים לשמחה הכללית. קשה לכם לשבת במקום אחד? צאו לטייל. הפכו את האנרגיה התזזיתית למשהו חיובי! צפויה אנרגיה קוסמית שמייצגת רצון טוב, בריאות טובה ואושר.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים מרס ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 7. מוטב שתגלו ערנות גבוהה במיוחד ביום הזה. יש לכם הזדמנות לעשות קפיצה משמעותית במעמדכם החברתי והאישי. אתם פוגשים היום אנשים בעלי השפעה שעשויים לחולל נקודת מפנה. החלומות שלכם יעמדו למבחן המציאות ורק לאורך זמן תוכלו לבדוק אם האימון שהענקתם היה מוצדק. זה הזמן להסיר את הכפפות ולהשתמש בתחבולות על-מנת להביס את יריביכם. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים מרס ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 7. ראשון עד שלישי: מצב הרוח קרבי בכל הנוגע למערכות יחסים. קשה לכם לשמור על אופטימיות ושלוות נפש כאשר ההרגשה היא שאדם קרוב מטרפד כל מהלך חיובי. יתכן כי יהיה עליכם לשקול מחדש את כל העניין. מישהו מנסה לא לעמוד בהבטחות ולכם יש פחות סבלנות מבעבר להקשיב לתירוצים ולסיפורים חסרי שחר-בצדק. אנרגיה קוסמית רומזת על שינויים ממוזלים בכל תחומי החיים. רביעי עד שבת: אירוע שחוויתם גורם לכם לבלות כמה שיותר בבית. למרות עומס העבודה אתם מצליחים לתמרן את העניינים כך שתוכלו לבלות יותר זמן עם המשפחה. האהבה הגדולה שאתם מצפים לה נמצאת מעבר לפינה, אבל עליכם לעבור עוד כמה מכשולים בדרך להשגתה. מישהו שבשמו מופיעה האות נ' מצהיר על ניסיון לעזור לכם, תוך כדי השגת טובות הנאה לעצמו. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם להשתמש באינטואיציה שלכם, אך מתריע מפני גישה קטנונית.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים מרקורי ופלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8. הרקיע מרעיף עליכם צירופי מקרים ממוזלים: נושא שאתם חושבים עליו מזה זמן רב קורם לפתע עור וגידים בעזרת אדם חדש שפורץ לחיים לכם בסערה. אדם זה מגיע בגלל סיבה מסוימת שמהווה מכנה משותף ראשוני, אולם הקשר יתפוס תאוצה לכיוון לא צפוי. מחווה מפתיעה תגרום לכם לשנות נקודת מבט. תחרות מול טיפוס שאפתן עלולה לגרום לכם לנטוש את המערכה. קחו בחשבון כי גם הוא לא מזלזל בכם. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים מרקורי ופלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 8. ראשון עד שלישי: למרות שסוף השבוע רחוק עדיין, אתם מרגישים עייפות נוראית. הסיבה לכך היא שאתם מתייחסים לדברים רבים שלא בפרופורציה הנכונה וכל עניין פעוט הופך למשימה ענקית. מבחינה גופנית ייתכן כי יש צורך דחוף לשפר את התזונה ובכך להעלות את רמת האנרגיה שבימים אלה נמצאת במקום נמוך ביותר. זה פרק זמן מתאים להתחיל בפעילות גופנית! אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם לקחת פיקוד ולא לתת לאחרים להנהיג אתכם. רביעי עד שבת: אנרגיה מבלבלת יוצרת מצבים הזויים. מישהו מספר לכם סיפורים שאתם לא חייבים להאמין להם. בקטע הכלכלי החוכמה היא לא להצטמצם עד בלי די אלא דווקא לאפשר ולפרגן לעצמכם למצוא את המרחב הפיזי הנפשי שאתם זקוקים לו. גוברת המודעות לתהליכים הבלתי הפיכים שאתם עוברי בזמן האחרון. תרשו לעצמכם! אנרגיה קוסמית מייצגת מזל בלתי צפוי, כמו גם אירועים מדהימים.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בשמש ובכוכב יופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3. יום נעים עובר עליכם עם לא מעט הפתעות שאתם מאוד אוהבים. אתם 'שוכחים' התחייבויות שלקחתם על עצמכם ובימים אלה יש מי שמזכיר לכם. במסגרת הקשרים הקיימים כרגע בחייכם, נוצר מצב בו אתם יכולים להכתיב וליישם את הקצב שלכם. אל תסחפו יותר מידי כדי לא ליצור אצל הצד השני תחושה של שליטה מוגזמת. מומלצת עדינות. זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות, תקדם את מטרותיכם. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בשמש ובכוכב יופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3. ראשון עד שלישי: התחום הזוגי מעסיק אתכם אבל אתם לא מוצאים דרך להבין מה בדיוק קורה ואיך לצאת מהפלונטר. אין ספק שעליכם ללמוד עוד כמה 'שיעורים' לפני שתוכלו להתקדם הלאה. כיבוד עקרונות פנימיים מהווה הנחיה ברורה לגבי סוג האנשים שאתם צריכים להתחבר אליהם. לא לוותר בגלל אילוצים ולו המלחיצים ביותר! צפויות אנרגיות רוחניות הרומזת על קשר חזק למיסטיקה. רביעי עד שבת: אתם נהנים מסביבה תומכת בעבודה. הממונים מבינים אתכם ואפילו מעודדים כיוון של התפתחות אישית. יש לכם אפשרות לשינוי ואתם פשוט דוחים את הקץ. ההרגשה שמשעמם לכם ושהשגרה אוכלת כל חלקה טובה, יכולה להיעלם מהר מאוד. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא האם אתם מוכנים לשלם את המחיר. אנרגיה קוסמית מזהירה אתכם מפני חיפוש אפיקים להתעשרות קלה, אך מעודדת פיתוח יכולות יצירתיות.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים סטורן ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 7. צפויה התחלה טובה שיש להבטיח שתימשך עוד הרבה זמן. סימנים של התאוששות צריכים בהחלט לעודד אתכם. יחד עם כל אלה, עליכם לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים (והחשובים כל כך) ולא לסמוך על המזל או על אנשים אחרים שיסדרו עבורכם את העניינים הטכניים, כפי שקרה פעמים רבות בעבר. הגיע הזמן שתסלחו לעצמכם. נראה כי הרהורי חרטה רק מעכירים את איכות חייכם. לא אתם בראתם את העולם, ועל-כן לא אתם צריכים לדאוג לו. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים סטורן ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 7. ראשון עד שלישי: זה פרק זמן סוער בו דחיפה קטנה של המזל עשויה להפוך את הקערה על פיה ולהכניס אתכם לתהליך של שינוי שאין ממנו חזרה, וטוב שכך. נראה שאתם עולים על דרך המלך מבחינה חברתית בעקבות מהלך ספונטאני. ההחלטה לנסות פתיחות רגשית שלא יכולתם להתחבר אליה קודם לכן, מאפשרת לכם ליהנות באופן מיוחד מחוויה מזדמנת. אנרגיה קוסמית רומזת לכם להתרכז בהתפייסות לאחר מריבה או עימות קולני. רביעי עד שבת: אירוע חשוב שמתקרב מביא אתכם למחשבות עמוקות ופילוסופיות וחשבון נפש. למרות שבסך הכול מצבכם כלל לא רע, אתם מצליחים איכשהו להתעלם מהחלקים הטובים ולהתמקד ב'חצי הכוס הריקה'. מבחינת נבואות שמגשימות את עצמן, מתעוררים קשיים גם בעבודה וגם במסגרת המשפחתית. שם ממילא יש מקום לשיפור. אנרגיה קוסמית קובעת שאין לסמוך על עזרה מבחוץ, אלא על עצמכם בלבד.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים ונוס ומרס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.אתם בוחרים להיעלב ולהרגיש מקופחים. זה חבל. דווקא בעיתוי הזה, כאשר אתם כביכול 'פורשים' מהמרוץ, יש מי שמתחיל לגלות בכם עניין. מפגש עם אנשים חדשים מוביל אתכם למקום בו אתם צריכים להיות. אל תפתחו ציפיות מוגזמות ולא תתאכזבו. מישהו אשר בשמו מופיעה האות גימל מתמרן אתכם. כל צעד שאתם עושים במישור החומרי והמעשי, צריך להיות מאוזן על-ידי צעד נוסף במישור הרוחני והמיסטי. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים ונוס ומרס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9. ראשון עד שלישי: אתם עוברים תהליכים שדורשים סבלנות רבה. מבחינה רגשית, צפוי לכם בסופה של התקופה הזאת משהו מרתק וחיובי במיוחד- מעין 'לידה מחדש'. זה קשור לפנטזיה אישית שבקרב המשפחה לא כל כך מבינים. ההצלחה שלכם מובטחת אבל צריך להתקדם בזהירות ולבדוק כל צעד לפני הביצוע. אנרגיה קוסמית יוצרת הרגשה של שלווה וסיפוק ומבטיחה פתרון אופטימי לבעיות המטרידות אתכם. רביעי עד שבת: זה פרק זמן טוב בו אתם לומדים להעריך ולכבד את עצמכם, בעיקר דרך העיניים שלכם עצמכם. חשוב לטפח את הערך העצמי בלי שום קשר לדעתם של אחרים. זהו תהליך ארוך ולמרות שאתם חושבים שתוכלו לעבור דרך זאת לבד, מומלץ להיעזר במסגרת מתאימה כמו סדנא או קבוצת תמיכה. אנרגיה קוסמית קובעת כי לבעיות שנוצרו בנתיב הרומנטי, יש יותר מאשר פתרון אחד.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים מרס ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 7. סדר העדיפות שלכם משתנה. אתם עובדים על עצמכם בכיוון של פיתוח מודעות וגמישות מחשבתית. ההשקעה משתלמת. אל תיגררו למחלוקת, גם אם מאוד חשוב לכם להוכיח שאתם צודקים. המשיכו לפעול בכיוון זה. זה נכון עבורכם ומסייע לכם להרגיש טוב עם עצמכם. התגובות מהסביבה לא יאחרו לבוא. זה לא דורש מכם מאמץ עילאי, אלא מידה נדיבה של פרגון לסביבה. הרקיע מעודד נסיעה ספונטאנית, כמו גם צופה מהלך חכם ומבריק מצידכם. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים מרס ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 7. ראשון עד שלישי: לרעיונותיכם אשר מקדימים את זמנם אין פידבק חיובי מצד הנוגעים בדבר. במקום להיעלב ולהתחפר בעמדותיכם, אתם יכולים לבחור להיות במקום יותר מאפשר ופחות כפייתי. אגו פגוע? הזמן אינו מתאים להתעסק עם העניין הזה! קשר של ידידות עומד לזרום אל אפיקים רומנטיים. אתם יודעים היטב מה בדיוק מונח על כפות המאזניים. אנרגיה קוסמית מדגישה הגיון ושכל ישר, שיש להשתמש בהם לצורך פתרון הבעיות. רביעי עד שבת: יש לכם המון רגשות תסכול בגלל המצב החברתי שכל כך לוקה בחסר. המגבלה היחידה שלכם היא חוסר זמן, ואת זה ניתן לתקן. המפתח נמצא בידיים שלכם וברגע שתיקחו את השליטה על הזמן שלכם, תגלו שהעולם נפתח בפניכם. יש לכם המון מה להציע. מומלץ לצאת לבילויים רבים. צפויות לכם הפתעות לא מעטות. אנרגיה קוסמית קובעת כי דווקא אנשים המקנאים בכם, עשויים לעזור לכם מבלי שהתכוונו לזה.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים פלוטו ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3. צפויה נפילה במצב הרוח בגלל שאתם מסתכלים על עצמכם בעיניים של אחרים. חבל שאתם עושים השוואות מיותרות. שמרו על הייחודיות שלכם. זה בדיוק סוד הקסם. מה שצריך להגיע אליכם- יגיע. הזמנה לאירוע מעניין, מפתיעה אתכם. אל תתלבטו. עליכם לצאת ולבלות בכול מחיר. הרקיע מבשר על ויטאליות, כמו גם על אנרגיה פיסית ובריאות טובה. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בכוכבים פלוטו ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3. ראשון עד שלישי: הבית והמשפחה גוזלים את מרבית זמנכם ואתם מרגישים חנוקים משהו. די נמאס לכם מכול ההתחייבויות שמפילים עליכם ובא לכם להתנתק. חשוב שתנסו לראות את המצב דרך העיניים של בן/ת זוג. תחושה של בלבול יורדת עליכם ואתם לא בטוחים כיצד צריך לנהוג. שיחה עם מישהו קרוב אליכם רק משפיעה עליכם לרעה. אנרגיה קוסמית רומזת על ידידות יותר משהיא רומזת על אהבה וריגושים. רביעי עד שבת: אלה ימים בהם יש לכם צ'אנס ללמוד הרבה דברים על עצמכם. אירוע מסוים שמתרחש ביום חמישי, גורם לכם להבין שלא הייתם קשובים מספיק לבן/ת הזוג. אתם גם נוכחים לדעת שיש לכם רעיונות שאין להם כל אחיזה במציאות. עליכם לשנות גישה ולחפש יציבות וביטחון שחסרים לכם מאוד בחיים. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם לפקוח עין על אנשים שכביכול מחפשים את טובתכם. ובכן, הם לא כה טהורים כפי שנדמה.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בירח ובכוכב יופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3. אי הבנות, עימותים וקצרים בתקשורת, ילוו את היום זה, שתחכו לסיומו בקוצר רוח. שום דבר לא הולך כמתוכנן. אורחים מגיעים אליכם היום, גם כאלה שהחליטו על ביקור ספונטאני. כל מה שרציתם היה בעצם הזדמנות לנוח אבל הדבר לא מתאפשר. אתם גוררים את השעות ומחכים שישתרר שקט. קשה לכם להיסחף, לזרום וליהנות, גם כשהדברים מגיעים אליכם מתחת לאף. מאידך, צפויה משיכה פנימית חזקה הודות לחושניות רבה. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בירח ובכוכב יופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3. ראשון עד שלישי: מפגש חברתי מוזר יתרחש בתחילת השבוע, וזאת תהיה הצלחה מבחינה אישית למרות שיהיה לידכם מישהו שיתלונן ויעכיר את האווירה ואת השמחה. לא כולם צריכים להרגיש בדיוק כמוכם. אל תיקחו את זה בתור עלבון אישי. לפנויים נראה כי קשר חדש עומד על הפרק. הדברים יסתדרו אבל לאט. אנרגיה קוסמית רומזת לכך שדרושה החלטיות רבה יותר כדי לזכות בהצלחה. רביעי עד שבת: נראה כי תוזמנו לאירוע רב משתתפים, בו תוכלו להפגין את חוש ההומור הנפלא שלכם. לו הייתם יכולים ליישם בתחום העסקי את ה'אוצר' שיש לכם בתחום החברתי-אישי, מצבכם היה יכול להשתפר! אל תמהרו לקבל החלטות ומצד שני, אל תחכו יותר מידי. חתימה על הסכם תעלה על הפרק. אל תדחו ואל תסמכו יותר מידי על אחרים. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם ללכת בעקבות הלב, ולא בעקבות ההיגיון.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 12/12 הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן... (לתחזית המלאה) הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בשמש ובכוכב ונוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 6. בדרך כלל החיוניות והקסם האישי פועלים לטובתכם, אבל היום אתם לא במיטבכם. האווירה בבית מתוחה. הנקודה החיובית בכל העניין היא שיש לכם הזדמנות להתבודד ולחשוב. אתם מגיעים למסקנות ומקבלים תשובות לגבי מספר עניינים דחופים. תחום הרומנטיקה רדום במקצת. לא יזיק להפעיל את הדמיון וליזום פעילות לא שגרתית. תיתכן פרשיית אהבהבים שעלולה להסתיים בבכי. תחזית שבועית: 10/12 - 16/12 כוכבים ומזלות: הקוסמוס מרעיף עליכם אנרגיות שמקורן בשמש ובכוכב ונוס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 6. ראשון עד שלישי: צפוי שינוי משמעותי בחייכם. אם לא תתעקשו לקבל דווקא את מה שאי אפשר, יהיה לכם מאוד טוב ובקרוב. פרק זמן נעים עובר עליכם. העבודה זורמת והחיים החברתיים פורחים. בזוגיות יש שינויים מבורכים ואם תמשיכו בדרך בה בחרתם, צפויה לכם אהבה חדשה בקרוב. התחלת היחסים תהיה בקצב איטי. אל תתנו לעובדה זאת להרתיע אתכם. אנרגיה קוסמית קובעת כי דרושה גישה מקורית, ולא סתם חיפוש אחר השגרתי והנדוש. רביעי עד שבת: הספונטאניות וההתלהבות שלכם מאפשרות להתחיל מחדש במקום בו אחרים כבר היו מתייאשים ומרימים ידיים. אל תבטיחו את השתתפותכם באירועים שונים אליהם הוזמנתם. סוף השבוע הולך להיות עמוס יותר ממה שחשבתם. ביום חמישי צפוי מפגש חברתי מעניין שייקח אתכם למחוזות מפתיעים. צפויה אנרגיה קוסמית שמייצגת גישה ביקורתית מדי, כמו גם שאיפה לשלמות המעכבת את ההצלחה.