הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5. עכשיו יש לכם יותר כוחות לטפל בבעיות שמתעוררות, ביעילות רבה יותר בלי להיגרר לפרטים משניים. ביסוס הבנה ושיתוף פעולה עם קולגות לעבודה יאפשרו התקדמות. אתם תצליחו להביס את יריביכם באמצעות היגיון ושיטתיות ובמקביל, תצליחו לשמור על הדר של מלכותיות ואצילות. ניחנתם בשפע של אנרגיה פיסית התובעת פורקן. יתאים לכם לעסוק במגוון רחב של תחומים הדורשים את הפעלת הגוף. הדברים טובים במיוחד עבור אלה מכם שחוו לאחרונה אכזבה בתחום הרומנטי. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: במסגרת המשפחתית אתם נהנים מאווירה טובה. מה שעוד יותר תורם לכם היא העובדה שאתם מרגישים מלאי אנרגיות ופעילים במיוחד. אתם נהנים מהזמן הפנוי שיש לכם כדי לחשוב על נושא שדורש החלטה. קחו את העניינים בידיים ואל תתנו לגורמים חיצוניים להכתיב לכם מה לעשות. נראה כי אתם עורכים לעצמכם ספירת מלאי של הישגיכם. קבלו בשלווה את אשר לא ניתן להגשים בשלב זה. רביעי עד שבת: אתם שופעי אהבה ורגשות רומנטיים. נראה כאילו נפתח אצלכם מעגל חדש. לא מעט ידידים חדשים נכנסים לחיים שלכם. כדאי לשמור על קשרים נפלאים אלה שעשויים להוביל לשינויים מרחיקי לכת לא רק בתחום החברתי. עליכם לשנות דפוסים והרגלים ולהיות עוד יותר פעילים אם אתם רוצים למצוא זוגיות אמיתית. יש לתת דגש על המודעות העצמית ועל מידת הרגש שאתם מוכנים להשקיע.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים מרס ומרקורי, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5. יום מוצלח לפעילות שדורשת עבודה עם האינטלקט. יש צורך לעשות מספר שינויים על מנת להיות בסיטואציה שמאפשרת לכם ליהנות ממרחב פרטי. על מגבלות טכניות שנצבות בפניכם, ניתן להתגבר בקלות יחסית באמצעות קצת יצירתיות ודמיון. אל תתנו להשפעות חיצוניות לרפות את ידכם. לתירוצים הרי אין סוף אבל אין דבר העומד בפני הרצון. השתמשו בכוח הרצון שלכם והניחו ליריביכם להאמין כי הקרב כבר הוכרע לטובתכם, אל תהססו לגחך בפניהם. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן המאופיין בחוסר שקט פנימי. אתם ממש מנסים לגשר בים הפערים הקיימים בין אנשים קרובים אליכם ואפילו לפשר ביניהם כדי להוריד את מפלס המתח. נראה כי חסרה לכם השלווה שאתם כל כך זקוקים לה. ענייני כספים עדיין גורמים לכם לדאגות למרות שאתם מנסים להתנתק. אתם לוקחים ללב את מי שנדמה לכם כי פגעתם בו. ייתכן שאתם רואים את הדברים חמורים מכפי שהם. רביעי עד שבת: הרקיע מנהל מאבקים קוסמיים וייתכן כי אתם מרגישים דכדוך. ההרגשה אינה מבוססת על אירוע יוצא דופן, אלא נובעת דווקא בגלל שלא קורה שום דבר משמעותי בחיי הרגש. אתם לא רק מאוכזבים ומתוסכלים מניסיונות סרק, אלא שגם אין לכם שום רעיון מרענן בנידון. מומלץ להרחיב את המעגל החברתי שלא בצורה מגמתית. פשוט לצאת לבילויים ולא לצפות לכלום.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים ונוס ומרס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9. מצב הרוח קליל. נראה שאתם מתחילים לקבל דברים בפרופורציות הראויות להן ולא צוברים כעסים נסתרים. אתם מתחילים פרויקט חדש שקשור לעבודה. תחום שקודם לא לקחתם בחשבון, נראה עכשיו יותר אטרקטיבי מאי פעם בעבר. החידוש קורץ לכם ואתם מגלים שלהרחיב את האופקים יכול להיות עסק די משתלם. ניסיון רציני מצדכם יניב הכנסה כספית מרשימה. אל תתקפו את יריביכם ביחידות, שגרו מסר רוחני שיגרום לידידיכם להיחלץ לעזרתכם. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: למרות הניסיונות לטאטא דברים אל מתחת השטיח, קונפליקט ישן עולה על הפרק. אתם נוטים לבחור בדרך הקלה ולא להתמודד כרגע עם פתרון שמהווה טיפול שורש. על פני השטח אתם עושים רושם של מי שבסך הכול מתחמקים מעימותים, אולם עליכם להבין כי הסערה מאחורי השקט עלולה לפרוץ בכל רגע נתון. צירופי מקרים משחקים לטובתכם משום שאנרגיה מיסטית זורמת אליכם ומשפיעה על המתרחש איתכם. רביעי עד שבת: תופעה קוסמית משגרת אליכם הבזקים הרמוניים ונראה כי דווקא כשאתם מניחים לדברים לזרום מעצמם, מגיעות התוצאות הכי טובות. יש לכם כמה עניינים לא סגורים ואתם מנסים לטפל בנושא אחד רגיש במיוחד הקשור לבני משפחה שבראש מעייניכם. הגיע הזמן להגיע לפתרון תכליתי ולהפסיק לקטר ולדבר על זה. חלק מהבעיות יצטרך לחכות לשבוע הבא.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של השמש וכוכב מרקורי, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 5. הכוכבים מעודדים אתכם להתפכח מאשליות. הפרטים והדקויות הם אלה שקובעים את איכות היום. כושר האבחנה שלכם "מציל" אתכם ממלכודות שטומנים לכם גם כאלה שמתיימרים להיות אוהבים. תרומה הדדית במקרה שלכם, הינה ברובה השקעה חד צדדית. יחסים וקשרים לא מנהלים רק בגלל אינטרסים, אבל צריכה להיות מינימום של הדדיות, הגיע הזמן להתעורר. אל תהיו כול כך נאיביים. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: אתם מוקפים אנשים חביבים וזה מאפשר לכם למצוא מעט שקט לעצמכם בתוך ההמולה. מה שנשמע כפרדוקס, דווקא עובד יפה מאוד לטובתכם. אל תפלו למלכודת שאחד מן הסובבים אתכם מנסה לטמון לכם. ברגע של חולשה- השתמשו באינטואיציה. מאבק פנימי עומד להסתיים בהחלטה גורלית. אתם גוברים על אדם ששונא להפסיד בוויכוחים. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, הניחו לו פתח מילוט. רביעי עד שבת: אתם סופגים אנרגיות תוססות המושפעות מיסוד האש. התופעה ברוכה, אך עלולה להוביל לאימפולסיביות. אתם מקבלים הצעה עסקית שקוסמת לכם מאוד ומתלבטים כיצד להבטיח את עצמכם ולמזער סיכונים. הפיתוי לקחת את האתגר המוצע לכם, גדול במיוחד ואתם מבינים שבמדובר בעסקה של פעם בחיים. קחו כמה שעות כדי להתייעץ עם מבינים בדבר. במידה ותחליטו בחיוב- לכו באמונה שלמה שהדבר אכן יצליח.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הירח וכוכב ונוס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 6. מישהו טוען שתאלצו לוותר על חלק מהרצונות שלכם כדי להתקבל ל'מועדון' החברתי אליו אתם שואפים להיכנס. לדבריו, זאת דרך בטוחה להגיע לשם, גם אם אינכם שבעי רצון לחלוטין מהוויתור שעליכם לעשות. אדם בעל השפעה, שאיתו אתם חולקים משימה חשובה, מאפשר לכם להגשים חלום ישן נושן. סובלנות היא הדרך המובילה להרמוניה וזה באמת מה שאתם צריכים. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית החמישי. בית זה מייצג בכל המפות את הפעילות בשעות הפנאי, כמו גם את הצורך בהתענגות על מנעמי החיים. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: גלו ערנות במיוחד מול אנשים אשר זה מקרוב הכרתם. זה פרק זמן מתאים למפגשים על רקע חברתי במיוחד עם בני המין השני. הפתיחות תאפשר לכם ליצור קשרים חדשים ומבטיחים. עליכם לשמור על מרחב אישי בו תוכלו לטפל ולהקדיש תשומת לב לעצמכם במסגרת פיתוח הקשב הפנימי. עזרו לאחרים אך לא על חשבון הזמן הפרטי שלכם. רביעי עד שבת: נכון שלעת עתה יש לכם הצלחות בתחום העבודה ואתם גם יכולים להיות גאים בהישגים במיושרים אחרים, אבל אתם לא מרוצים. איך שהוא לאחרונה באופן מיוחד, חסר לכם כסף ואתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים. הפעם המיקוד הוא על אנשים שמלחיצים ודורשים עוד ועוד. הגיע הזמן לגלולת אסרטיביות ולומר "לא". לקחים שהפקתם בעבר מסייעים לכם לעמוד עתה על עקרונותיכם. שימו לב לאדם חמקמק.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים ונוס ומרס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9. אתם נוחלים הצלחה בתחום שזה עתה נכנס אל חייכם. יהיו מי שיטענו כי יש לכם 'מזל של מתחילים'. הקדישו חלק מהיום לסידורים ואת החצי השני- למנוחה. אתם זקוקים לשקט. נושאים הקשורים לזוגיות מעסיקים אתכם במיוחד. שמרו על ראש פתוח והימנעו מביקורת כלפי הקרובים לכם ביותר. פעילות משפחתית משולבת תתרום רבות לחיזוק הקשר המשפחתי והזוגי כאחד. אם שקלתם שינויים בקריירה, הביאו בחשבון אפיקים יצירתיים. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים עומס מהסיבה הפשוטה שלקחתם על עצמכם יותר מידי. שוב ושוב אתם נופלים לאותה מלכודת ואחר כך מתלוננים. הזוגיות בימים אלה סובלת מאי יציבות, אולי בגלל שביליתם יותר מידי זמן ביחד. תנו לעצמכם צ'אנס להתגעגע. זה יעשה טוב לשני הצדדים. כן, גם לכם. אדם שאינכם מחבבים מציע רעיונות שלא ממש בראש שלכם. מצד שני, זה לא הזמן לרדת עליו. רביעי עד שבת: אתם עלולים להתאכזב מפגישה שהייתה אמורה לקלוח בנעימים. כדאי לכם לבחון מחדש את ציפיותיכם. זה מוזר מכיוון שאתם נראים במיטבכם ועושה רושם שבכל מקום שאתם מגיעים אליו אתם קוצרים הצלחה. הרצון ליזום, לצאת ולבלות בעיצומו וזה עושה לכם טוב. תחושת שליטה בחיים מעודדת אתכם. אתם זקוקים לתשומת לב ופינוקים. הקדישו קצת זמן לעצמכם למרות שאתם עסוקים מאוד בעבודה.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים מרס ומרקורי, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5. תחושת יצירתיות מאפשרת לכם לנהוג בצורה שונה מהרגיל, במיוחד בתחום הזוגי. אתם מגלים עניין מיוחד בנושא שנוי במחלוקת, בגלל בעיה מסוימת שמטרידה אתכם. מה שאתם זקוקים לו יותר מכל זאת מנוחה. קחו את הכול בקלות ותנו לאירועים להוביל אתכם למקום הנכון, גלו גמישות. הרקיע מבשר על תקופה נפלאה לתחילתם של מיזמים חדשים בכל תחום שהוא. הבית במפה האסטרולוגית המיוחס למזל מאזניים הוא הבית השביעי, בית הזוגיות והשותפויות. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: אתם נרגעים אחרי כמה ימים סוערים בהם לא יכולתם להתגבר על רגשות הטינה שחשתם כלפי אנשים ששיחקו ברגשותיכם. זהו זמן מתאים לשיקום מערכות יחסים. השקיעו כל מאמץ שיידרש כדי לא לגרום לקריסה. אתם עלולים להצטער על כך מאוד. מומלץ להירגע, להודות על מה שיש ולפתוח את הלב. אתם משתדלים להיות נחמדים כלפי טיפוס עוקצני, אך נראה כי תאלצו לשים קץ לשטויות שלו. רביעי עד שבת: תופעה קוסמית עלולה להתיש ולגזול וויטאליות. ירידה אנרגטית גורמת לכם לאכזב מישהו קרוב אליכם. אתם בקושי עומדים במשימות ובהתחייבות שלקחתם על עצמכם ומן הסתם אין לכם מספיק כוחות למלא בקשות של אנשים אחרים. למרות שלא קל לכם הגיע הזמן להתאפס. במקום להתפלסף ולמרוח את הזמן- תתחילו לגלות חריצות והתמדה יותר מאשר בעבר. התנסות מסעירה מעניקה לכם חוויה שלא ציפיתם לה. העולם שופע הפתעות, אתם יודעים.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים יופיטר וסטורן, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 4. מישהו קרוב חולק איתכם סוד אישי ומבקש לשמור על דיסקרטיות. קשה לכם לשאת את המידע שקיבלתם. האמת שבמסווה של קירבה, אתם מנוצלים. המחיר הרגשי גבוה למדי ועליכם להחליט מה לעשות. אתם מגלים שלא ניתן לסמוך על אף אחד חוץ מעצמכם. יישמו את ההבנה החדשה! הרקיע מבשר על תקופה בה צפויה התנהגות קיצונית מצידכם בכל תחומי החיים, לאו דווקא לשלילה. כדאי שתקדישו את שעות הפנאי שלכם לעיסוקים המושפעים מעולם המיסטיקה ומתורת הנסתר, גם אם אתם ספקניים לגבי נכונותם של תכנים אלה. האינטואיציות שלכם אינן נופלות בטיבן מהגיונם הקר של האחרים. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: מצב הרוח שלכם משופר אך יחד עם זאת, משהו מזכיר לכם זמנים אחרים ואתם עלולים להרגיש גל של נוסטלגיה ועצב. השאירו את הזיכרונות במקום הכבוד המיועד להם והמשיכו הלאה. אל תמהרו לנתק קשר קיים, רק משום שמישהו רומז לכם על ניסים ונפלאות בנוגע לקשר חדש. המציאות עשויה להפתיע. אתם זוכים בהטבה שממילא הגיע לכם לקבלה. מותר לכם לצפות לשינוי, אך אל תבנו על כך לטווח הרחוק. רביעי עד שבת: השאפתנות והתחרותיות דוחפים אתכם לכיוונים חדשים, הן בתחום העבודה והן בתחום הלימודים. סך הכול הרעיון חיובי אולם זה אומר שתבלו עוד פחות זמן בבית. בדקו עם בני הזוג מה דעתם על העניין. אל תחליטו באופן שרירותי. שמרו על ערוצי תקשורת פתוחים עם כל בני המשפחה והקשיבו היטב למה שאומרים לכם. מי שהיה אמור לתמוך בכם נוקט בצעד שאינו לרוחכם. ייתכן כי אדם שלישי בוחש בקלחת.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים פלוטו וסטורן, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4. אתם מנצלים פסק זמן למפגש מהנה עם חבר וותיק. אין טעם לחכות. קחו יוזמה ובדקו אם לקשר יש סיכוי. אם לא- הרפו ולתמיד. אין טעם ללעוס את הנושא ולטחון אותו עד דק שוב ושוב. אולי הגיע הזמן להרפות מהחלומות ומהתשוקות הלא מוגשמות שחלמתם עליהן ולעבור הלאה. הרקיע מבשר על תקופה בה תחושו שבעתיים את הדחף אל העלום והלא מושג. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית התשיעי. בית זה מייצג בכל המפות את הלימודים הגבוהים, כמו גם את ההרפתקנות ויצר הנדודים. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: רגשות של התעלות ושמחה מציפים אתכם. אתם מרגישים שיפור בהרגשה הפיסית ומקדישים זמן לפעילות ספורטיבית יותר מתמיד. זהו תהליך חיוני שעליכם לעבור בדרך לעצמאות אישית ולהערכה עצמית משופרת. מישהו שאוהב אתכם עלול לתחוב את אפו לעניינכם הפרטיים. זה אומר כי התנהגותו מתחילה להכביד עליכם. משחקי כבוד עלולים לגבות מחיר יקר. כדאי לכם להתמקד בתכנים ולא ב – 'מי אמר למי ומדוע'. רביעי עד שבת: אל תחשפו רגשות כלפי אנשים שאינכם בוטחים בהם לגמרי. הרצון שלכם לקשר רומנטי עלול לסבך אתכם בצרות. שמרו על גישה ספונטאנית אך מפוכחת. אף אחד לא מכריח אתכם להיכנס מיד למערכת יחסים מחייבת. קחו את הכול לאט ובסבלנות. היכרות חדשה תורמת למצב רוח מרומם ולהתקף מרץ בלתי נדלה. כדאי שתתעלמו ממי שלא מחבבים את הראש שלכם. לא כולם ניחנו בנטייה להרפתקאות, אתם יודעים.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים פלוטו ואוראנוס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 22. תופעות קוסמיות במפת הלידה שלכם עלולות לעורר בכם רגשי אשמה שהגיע הזמן להיפטר מהם. עליכם להתמקד בקריירה ובעניינים הקשורים לעבודה. בבית כרגע העניינים יגעים ואתם טוחנים מים. עדיף לשים את מרב האנרגיה במקום בו יש לכם סיפוקים ופידבקים מאנשים שמעריכים אתכם. למרות שאתם בטוחים בצדקתכם, כדאי לכם לנסות להיות קצת יותר סלחנים כלפי אחרים. הצעה מעורפלת גורמת לכם לחשוד בכוונותיו של המציע. נראה כי הוא מכין לעצמו פתח מילוט. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: הימנעו מזעזועים בחיי המשפחה. למרות שישנם רגעים בהם נדמה לכם שהגעתם עד קצה היכולת, אתם עדיין לא בשלים לשנות את מה שדרוש כדי ליצור שיפור משמעותי. יש מי שרומז שאתם לא פתוחים לקשר אינטימי של ממש, מה שיוצר אצלו סימני שאלה. עדיף שיחה כנה על פני תירוצים. אתם קונים דבר מה במחיר נמוך בהרבה מזה שהקצבתם לו. אל תדונו את רכישותיכם רק על פי שוויין הכספי. רביעי עד שבת: הצעה רומנטית מגיעה בזמן הנכון. מה שנראה לכם מכביד בעבר, נראה אטרקטיבי יותר בשלב זה. אתם מסגלים לעצמכם סוג של תקשורת יעילה וברורה שיוצרת פתיחות וזרימה טבעית יותר של הדברים. דווקא בעיתוי הנוכחי עליכם לדון באופן ישיר בנושאים שנויים במחלוקת. מרוב יועצים אתם יוצאים מבולבלים. נראה כי בסופו של דבר לא תוכלו להשביע את רצון כולם.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים סטורן ונפטון, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 7.כוכב אוראנוס השולט בכם סופג היום אנרגיות. חיי החברה פורחים ומשגשגים. אתם פשוט מצליחים להסתדר גם עם אנשים שקודם לכן זה לא ממש הלך איתם. עם זאת יש לכם צורך בפרטיות ואתם לא נותנים למי שאינכם רוצים- להתקרב. בעיקרון לא צריך לוותר על הבררנות אלא לנסות להיות יותר מאוזנים. סך הכול הגישה הרכה והזורמת יותר שאימצתם לעצמכם פועלת היטב ואין על מה להתלונן. מישהו מוכר לכם סיפורים כדי להרוויח זמן, אך בסופו של עניין הוא ייאלץ ליישר קו עם הנחיותיכם. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: ענייני החולין לא במיוחד מעניינים אתכם וקשה לכם לגלות מעורבות במטלות ובמחויבויות שמנסים להלביש עליכם. אתם די עייפים ולמען האמת דרושה לכם יציאה אל מחוץ לבית לפעילות לא שגרתית כדי להתעורר ולהרגיש שאתם באמת ממצים את החיים. שתפו את בני המשפחה ברגשותיכם. אל תניחו למרחקים גיאוגרפיים לחצוץ ביניכם לבין חייכם הרומנטיים. הדגש צריך להיות על תקשורת יומית וזורמת. רביעי עד שבת: הרקיע משגר אליכם אנרגיות מבלבלות וסותרות. מתעוררות בעיות במישור הביתי. היחסים העכורים משפיעים על כולם כאשר בעצם המיקוד הוא עליכם מול מישהו כפייתי. מאבק הכוחות גורם למתיחות רבה ולחוסר שקט. עדיף להניח לדברים להירגע במקצת ולדון בפתרונות בשלב מאוחר יותר. מישהו מנסה לעזור לכם בדרך מקורית. קחו את הזמן להחליט מה מתאים לכם. מתהדקים קשרים שעשויים להתגלגל אל עסקה משתלמת. הכול מותנה ביכולתכם 'לשווק' את עצמכם.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 25/04 המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות... (לתחזית המלאה) המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הכוכבים אוראנוס וסטורן, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 4. תופעה קוסמית עלולה להוליד בכם מעין תחושה של החמצה. אתם חווים קשיים אך מצליחים להתמודד. מפגש עם מישהו מהעבר הרחוק פותח פתח לעבודה חדשה בעלת יתרונות כספיים. אדם אשר בשמו מופיעה האות מ' מנסה לבסס איתכם קשר חברי ואילו אתם לא ממש משתפים פעולה. הרצון שלכם הוא בעצם בכיוון רומנטי ומה שקורה בשטח רק מתסכל אתכם. במידה ואתם בטוחים שאין לכם עניין בקשר זה כפי שהוא- אמרו זאת בפירוש ואל תמשכו זמן. אדם חכם מאיר עבורכם נקודה שהעדפתם להתעלם ממנה. כדאי שתקשיבו לו, גם אם הדברים לא לרוחכם. תחזית שבועית: 23/04 - 29/04 ראשון עד שלישי: אתם נהנים סוף סוף מהזדמנות לתקשר בצורה רגועה יחסית עם מישהו שבגללו סבלתם מעימותים אין סופיים בתקופה האחרונה. שיפור התקשורת מאפשר להגיע להבנות שיקלו על כל המעורבים. אותו אדם עלול להפתיע בבקשה לעזרה, יהיה לכם קשה לסרב אך נראה שזאת הדרך היחידה. ההיענות שלכם עלולה להכניס אתכם לסחרור מחודש. אתם עלולים לדחות רעיון מוצלח רק משום שהוא לא נושא חן בעיני אדם כפייתי. כדאי לכם לשקול מחדש. רביעי עד שבת: הקריירה שלכם תופסת תפנית חיובית. יחסים עם אנשים שעובדים אתכם וגם עם הממונים עליכם - משתפרים בזכות שינוי לטובה בגישה. עליכם לגלות ערנות לאפשרויות שעשויות להיפתח בעקבות ההתפתחויות. מתעוררת אפשרות לנסיעה למרחקים. למרות חוסר הנוחות בעיתוי עדיף להסכים להצעה. יש מי שינסה להשליך עליכם את הפשלות שלו, אך אתם לא חייבים לתת לו 'אור ירוק' לנהוג כך.