הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 24/05 זה יום בו תהיה לכם הזדמנות לבצע מהלך... (לתחזית המלאה) זה יום בו תהיה לכם הזדמנות לבצע מהלך בתחום הקריירה שבעתיד ישפר את מצבכם הכלכלי. עליכם להתמיד להתנהל בצורה הגיונית ורצינית ולהביע אמונה ואמון במטרה ובדרך הפעולה שלכם. בכל מצב, כדאי להקפיד ולשמור על שתי רגליים על קרקע המציאות. תמיד יכולות להיות הפתעות אבל תצליחו להתמודד בהצלחה עם כל אתגר. בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם בקלפים מסוג ASTRO MYTHOLOGICAL עלה בגורלכם קלף המשתה באולימפוס: הקלף מציע לכם להימנע מפיתויים הרפתקניים ולהקשיב לעצתם של בעלי ניסיון. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: השעה כשרה לאהבה. קחו יוזמה והשתמשו ביצירתיות שלכם להגשמת השאיפות. תחושה של עשייה ועוצמה פנימית באות לידי ביטוי. משוב חיובי מתקבל מאנשים סביבכם, בין אם מדובר בתחום האישי ובין אם בתחום הקריירה. היו קשובים לבני המשפחה ולחברים שזקוקים לכם. מישהו יפתיע אתכם עם מתנה. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על מכשולים שצריך להתגבר עליהם. רביעי עד שבת: האנרגיה ההרמונית המתקיימת בימים אלה מבשרת על תופעות ממוזלות: צפויים להתרחש שינויים אחדים בכמה תחומים. היכולת התקשורתית שלכם עומדת להוכיח את עצמה ובגדול. אם תצליחו להתעלות על הצורך להגיב על כל גירוי תצאו מנצחים מכול סיטואציה. יש אפשרות לקידום בעסקים. העיתוי מתאים לחתימה על עסקה או חוזה. בכל מקרה, על מנת לא ליפול למלכודות ולהצטער מאוחר יותר- היעזרו בייעוץ מקצועי.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 24/05 עובר עליכם יום לא פשוט בו אתם מרגישים... (לתחזית המלאה) עובר עליכם יום לא פשוט בו אתם מרגישים הכול בצורה דרמטית. מתלבטים הרבה, חושבים הרבה ובסך הכול די מסתבכים עם עצמכם. כושר ההישרדות יוציא אתכם בסופו של דבר מהבוץ אליו נקלעתם, למרות שיש לכם הרגשה קשה. לקראת הערב, מצב הרוח משתפר. יש לכם הזדמנות לצאת מהבית ולפגוש אנשים חדשים. הם עשויים לעזור גם בתחום המקצועי. שווה לנסות. בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם בקלפים מסוג ASTRO MYTHOLOGICAL עלה בגורלכם קלף משסע הארי: הקלף רומז על מצב בעייתי שיהווה מעין מדרגה לעתיד וורוד ואופטימי. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: אתם נאלצים להתמודד עם ניירת וחישובים אין סופיים. המצב הכלכלי מטריד אתכם ואתם מנסים לעשות סדר בבלגן. מוטב מאוחר מאשר אף פעם. למרות הקושי תצליחו ליישר קו ולהסתדר. אין טעם לחשוש ולדאוג. המזל מאיר לכם פנים. גם בכיוון הרומנטי צפויים שינויים חיוביים וצפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על התגשמות משאלות. הכוכבים מסירים מכם דאגה שהעיקה. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם אל תחליפו אותה באחרת. רביעי עד שבת: תופעה קוסמית יוצקת בכם אנרגיה פיסית שלא מהעולם הזה. אתם עובדים קשה מאוד ומרכזים את מרב האנרגיה בתחום הקריירה. מעט זמן מוקדש לתחום הרומנטי והתוצאות בהתאם. זו תקופה שקטה שדווקא מתאימה לכם בזמן הנוכחי. יש לכם יותר מידי משימות ודאגות על הראש. חכו לשעת כושר בה תהיו פנויים יותר מבחינה נפשית. סכום כסף יגיע אליכם בקרוב. היקום דואג שיהיה לכם מימון לחופשה, יפה.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 24/05 אתם לא יודעים מה הסיבה אבל אתם חסרי... (לתחזית המלאה) אתם לא יודעים מה הסיבה אבל אתם חסרי שקט. כדאי לבדוק לעומק מה קורה ולא לטאטא את התחושות מתחת לשטיח. יש אנשים שמנסים להפעיל עליכם מניפולציות ולנצל את טוב ליבכם. אל תדברו יותר מידי ואל תגלו את כל הסודות שלכם לאף אחד, גם לא לקרובים לכם ביותר. אנרגיה קוסמית רומזת על ידידות יותר משהיא רומזת על אהבה וריגושים. בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה ששמה Deva Tarot Piatnik עלה בגורלכם קלף נסיכת העוקצים: הקלף מבשר טובות לאלה מכם העוסקים בענייני מחשב ואלקטרוניקה. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: אתם נוטים לגלוש לעולם הפנטזיה ולחשוב שתצליחו נגד כל הסיכויים. צפויים מצבים שיוכיחו לכם שהמצב לא ממש משביע רצון ויש צורך דחוף לנקוט בכמה שינויים. אל תדחו למחר את מה שניתן לעשות היום. צפויה תקרית הרומזת על אנשים המקנאים בכם. יש בידיכם קשרים שעשויים לקדם אתכם אל עולם העסקים. זו הזדמנות פז להסיר ספיקות מליבו של מי שפקפק ביכולותיכם. רביעי עד שבת: האנרגיה הקוסמית לא ממש תורמת ליציבות. בלבול הוא הכותרת לפרק זמן זה. אתם באמת לא מבינים מה בני הזוג רוצים מכם. חוסר היכולת שלכם לרסן את שטף הדיבור, גורם למצב להחמיר עוד יותר. אתם מוצאים את עצמכם בקטע בלתי פתיר. חשש מפני ניתוק קשר קיים, בהחלט בא בחשבון. מצב הרוח לא מתאים במיוחד להתחלות חדשות. יש מי שרומז כי הפכתם לנוקשים קמעה. מה שנתפס בעיניכם כאסרטיבית עלול להיתפס בעיניו כקשיחות.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 24/05 אתם מרגישים צורך לשנות משהו בסיסי... (לתחזית המלאה) אתם מרגישים צורך לשנות משהו בסיסי מאוד בחיים שלכם אבל עדיין לא סגורים לגבי הדרך. זה יום מתאים למשימות שדורשות גמישות מחשבתית וחידושים. למרות שבאופן כללי יש לכם יום טוב, הרי שיש מצב גם לעימותים. חוסר הסבלנות שלכם כלפי אחרים עלול להכניס אתכם לצרות. יש לכם דעות מאוד נחרצות על כל נושא בעולם. קחו בחשבון כי לאנשים אחרים יש רצונות ומחשבות משלהם. בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה ששמה Deva Tarot Piatnik עלה בגורלכם קלף חמשת העוקצים: הקלף חוזה קשר רומנטי מפתיע בזמן ובמקום הכי פחות צפויים. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: אתם צפויים לפרק זמן נהדר, מזמן לא היה לכם קטע כל כך מוצלח. אתם מרגישים על גג העולם והעולם מחייך אליכם בחזרה. צפויה יציאה לבילוי משפחתי צנוע שיתפתח שיהיה מוצלח במיוחד. תקבלו הצעה קרייריסטית מעניינת. קחו את הזמן לשקול את כדאיות העניין. בתחום החברתי חל שיפור. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על הצורך לפעול עכשיו מבלי לדחות למחר. רביעי עד שבת: צפוי פרק זמן חוויתי. אתם ממש מתמוגגים מאירועים שאתם חווים. אתם מגלים צדדים חדשים באישיותכם ויכולת ליהנות מדברים קטנים ולא משמעותיים שגורמים לכם שמחה וכיף. על מנת להרגיש ביטחון אתם דבקים בדרך כלל בלוחות זמנים ובמנהגים שחוזרים על עצמם. עכשיו אתם מרגישים כאילו כל המסגרות נשרו. תחושה מרעננת. עזרו למזל לעזור לכם. קמע בעל אנרגיות טובות עבורכם הוא תכשיט נחושת משובץ קריסטל ששמו אמטיסט.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 24/05 אתם מתלוננים כל היום על ירידה מוראלית... (לתחזית המלאה) אתם מתלוננים כל היום על ירידה מוראלית ופיסית. הבעיה היא שהצבתם את כל העולם לפניכם ועל כתפיכם ועכשיו כשנמאס לכם, כולם כועסים עליכם. אתם מנסים לעזור לכל העולם ולעיתים קרובות שוכחים את עצמכם. כידוע הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות. אתם מתנהלים בחוסר עקביות. מישהו מתעקש להעניק לכם משהו שלא ממש בראש שלכם. מצד שני, הוא עלול להיעלב אם תסרבו. בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה ששמה Deva Tarot Piatnik עלה בגורלכם קלף תשע הדסקיות: הקלף צופה מצב מוגן ויציב, אך גם כזה אשר יש בו פגם כלשהו שעליכם לתקנו. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שאתם מהווים אטרקציה במקום העבודה. הכוח שניתן לכם עלול להפוך לחיסרון. חשוב שתבהירו את עמדתכם בנוגע למה שקורה בשטח. פרויקט חדש בדרך. ההנחתות שלכם על בני המשפחה גורמות לתחושת תסכול. העיתוי מתאים לשיחות נפש ובירור עמדת המעורבים. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על נסיעה ממושכת. טיפוס הרפתקן מדרבן אתכם לנהוג שונה מנטיותיכם הטבעיות. אל תיקחו סיכונים שאינכם חייבים לקחת. רביעי עד שבת: אתם באמת חייבים לעבוד על האגו שלכם. הרגשות שאתם מצליחים לעורר אצל אחרים אינם בהכרח חיוביים למרות הרצון הטוב. האם יש לכם דעה נחרצת כמעט על כול דבר שבעולם? מה לעשות שלאחרים יש מחשבות אחרות?! אז בלי לחץ בבקשה. צפוי קטע מוזר עם אדם שאינכם יודעים איך 'לאכול' אותו, אך דווקא המקוריות שהוא ניחן בה, עשויה להאיר את חייכם.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 24/05 הגיע הזמן לדרוש בחזרה כספים שאנשים... (לתחזית המלאה) הגיע הזמן לדרוש בחזרה כספים שאנשים חבים לכם. הקסם האישי שלכם יפעל לטובתכם ותצליחו להשיג את מה שלא יכולתם בעבר. אין הצלחה של מאה אחוז ולכן טוב תעשו אם תתכוננו לכך מראש. אל תתאכזבו אם התוצאות הן לא בהתאם לתוכנית המקורית. כול הישג הוא מכובד לעומת העבר. הביטו בעשירים, העושר אינו רכושם, הם עניים ממש כמו כל קבצן אחר. למעשה, הם הרכוש של רכושם. בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפי טארוט מסוג PALMISTRY עלה בגורלכם קלף האהבה: הקלף מבשר על קשר רומנטי הממשמש ובא, גם אם אתם ספקנים לגביו. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: בדרך כלל אתם חיים באיזון אבל בימים אלה, משום מה, נכנסת בכם 'רוח לחימה'. אתם מפעילים לחצים על אנשים הקרובים לכם. הניסיון בשליטה ובחלוקת הוראות לכל הכיוונים, לא מצליח וגורם לעימותים. כדאי שתרדו מהעץ הגבוה עליו טיפסתם. עשו ניסיון אמיתי לתקשורת בגובה העיניים גם בעבודה וגם בבית. אדם שהסיפורים על אודותיו הקפיצו אתכם, מתברר כחביב ועדין נפש. עושה רושם שההר הוליד עכבר. רביעי עד שבת: הרקיע פותח בפניכם אפשרויות רגשיות חדשות. התחום החברתי מאיר לכם פנים וגם רומן של ממש עשוי להתפתח, אם תגלו נכונות להיפתח לאתגר ולהשקיע משהו מעצמכם. השילוב של אדישות ועדינות מעורר רגשי תרעומת אצל אנשים אחרים. יש מי שמטיל ספק אם אתם בכלל מעוניינים בקשר בגלל הקצב האיטי שלכם. תחליטו מה אתם מעדיפים- להירדם בשמירה או אולי אהבה.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 24/05 פליטת פה מסבכת אתכם בסיטואציה לא... (לתחזית המלאה) פליטת פה מסבכת אתכם בסיטואציה לא נעימה. אתם מתנהגים בצורה שונה מהרגיל ואנשים לא ממש יודעים איך להתייחס אליכם. יש אנשים שתמיד אתם יכולים לסמוך עליהם. לכו להתייעץ ולסדר קצת את המחשבות. רק אחרי כן, תוכלו להסיק מסקנות לטווח רחוק. זכרו כי האדם הרוחני באמת הוא זה שנהיה מודע לחוסר הטעם שבהשתוקקות, לכך שאי אפשר לרכוש משהו בעולם הזה או בעולם הבא. בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפי טארוט מסוג PALMISTRY עלה בגורלכם קלף השינויים: הקלף רומז על צורך בהתחדשות תוך כדי סילוק הפחדים מפני השינוי הצפוי. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: סוף סוף אתם מצליחים להיצמד לתחושת סיפוק ואפילו מעזים להצהיר שאתם מאושרים. הסוד הוא להיות ב"כאן ועכשיו", בלי לחשוב יותר מדי על העבר אלא להיצמד לאירועים המתרחשים בהווה וגורמים לכם נחת רוח. בזוגיות- פריחה. בעבודה- המצב חביב אם כי בקרוב יהיה עליכם לשקול ברצינות אפשרות של שינוי. צפויה אנרגיה קוסמית המזהירה מפני אויבים נסתרים. רביעי עד שבת: בעיות טכניות משבשות את השגרה, אבל לשם שינוי אתם לא ממש לוקחים ללב וממשיכים כאילו 'עסקים כרגיל'. מצב הרוח שלכם טוב ואתם נחושים לא לתת לשום דבר ולאף אחד לקלקל לכם. מידע שהגיע אליכם מכיוון לא צפוי גורם לכם לשנות את דרך החשיבה לפסים הרבה יותר חיוביים. כל זמן שזה נמשך, כל מי שקרוב אליכם ייהנה מחברתכם ובגדול.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 24/05 הדימוי העצמי שלכם, קצת ירוד, ללא... (לתחזית המלאה) הדימוי העצמי שלכם, קצת ירוד, ללא הצדקה, ודורש- עבודה. תדרשו מהעולם את כול מה שבאמת מגיע לכם בזכות היותכם אנשים שאפשר לסמוך עליהם. העריכו את עצמכם ואנשים אחרים יתייחסו אליכם בהתאם. זה זמן שמתאים להתחלות חדשות. לכו על זה ובגדול. זכרו כי בכל פעם שאתם מקשיבים, הקשיבו למשמעות. בכל פעם שאתם מקשיבים לאדם, הקשיבו לכל אישיותו, ומיד תוכלו לראות אם האיש חי בממד הבעלות או בממד ההוויה. בפריסת קלפים מסוג Kabbalistisches Tarot שבוצעה לכבודכם, נפל בגורלכם קלף המים שביסוד האדמה: הקלף צופה הצלחות רומנטיות המגשימות את עצמן בכיוונים מעשיים וממוסדים. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: אתם עומדים לבצע רכישה גדולה. בדקו טוב טוב עוד לפני שאתם חותמים. אתם נוטים להאמין יותר מידי לאנשים ולפעמים העובדה הזאת גורמת לכם לוויתור על יחס הוגן כלפיכם. הפעילו שיקול דעת ואסרטיביות. יש הבדל ברור בין להיות לא נעימים ובין לומר ולדרוש את המגיע לכם. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על פופולאריות רבה. רביעי עד שבת: יש לכם המון אנרגיה חיובית ואתם לא מהססים לחלוק אותה עם הסובבים אתכם. לעיתים קרובות אתם מוצאים את עצמכם מחלקים עצות ומעודדים אנשים שמגיעים אליכם ובעצם מבקשים מילה טובה. אתם בהחלט רוצים לעזור ויוצאים מהסיטואציה- מחוזקים. הרי הכול בחיים יחסי והסיפורים שאתם שומעים סביבכם רק נותנים לכם פרופורציות על הבעיות שלכם.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 24/05 חשוב לכם מה חושבים עליכם אנשים אחרים.... (לתחזית המלאה) חשוב לכם מה חושבים עליכם אנשים אחרים. עובדה זאת גורמת לכם לעיתים לנהוג בנאיביות. הימנעו מהוצאות כספיות לא הכרחיות שנועדו רק לשדר לסביבה שהכול אצלכם בסדר. התגברו על התסכולים שלכם באמצעות פעילות ספורטיבית. בשעות הערב, התנהגות ספונטאנית לא פועלת לטובתכם- מותר לכם לומר לא, אל תנסו לקצר תהליכים. זה פשוט לא עובד.– זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות, תקדם את מטרותיכם. בפריסת קלפים מסוג Kabbalistisches Tarot שבוצעה לכבודכם, נפל בגורלכם קלף השמש לצד הירח: הקלף מכריז על הצלחות בביצוע משימות שלכאורה אינן ברות ביצוע. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: בסך הכול אתם רוצים לזכות בהכרה של הסובבים אתכם ולקבל כמה מילים טובות. זה לא ממש מתאפשר כי איכשהו יש מי שטוען שאתם מצליחים לעלות לאחרים על העצבים. גלו התחשבות בזולת בצורה קצת יותר פעילה. התרחקו ממניפולציות ומרכילות. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על הצלחה בתחומים יצירתיים. האנרגיות מחזירות אתכם אל נופי ילדות ואל זיכרונות. במקביל, צפויות בשורות טובות מצעירים במשפחה. רביעי עד שבת: תופעה קוסמית עלולה להגביר את הצורך לפטפט ולהסגיר סודות. נדמה לכם שאתם מאוהבים אבל בעצם זה ממש מוקדם להסיק מסקנות ולגלות את רגשותיכם בקול רם. אתם יכולים בהחלט להביע התעניינות ולשדר נגישות, אך לא מומלץ להשקיע יותר מידי, לפחות לא בשלב זה. בן הזוג הפוטנציאלי צריך עדיין לעמוד במבחן המציאות. תנו צ'אנס אך אל תפתחו את הלב. אדם רב יכולות פורש עליכם את חסותו. הוא יודע כי כל השקעה בכם, תניב פירות גם עבורו.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 24/05 חשוב לכם להרגיש שאתם שומרים על נאמנות... (לתחזית המלאה) חשוב לכם להרגיש שאתם שומרים על נאמנות לעצמכם. יחד עם זאת, אינכם קשובים ממש לאנשים אחרים, מה שגורם לחיכוכים מיותרים. נסו לגלות קצת יותר רגישות. בטווח הרחוק זה ישתלם לכם מאוד. השתמשו בטאקט ואל תתנו למילים לבלבל אתכם. שימו לב יותר למה שלא נאמר ולסימנים של שפת גוף. אם אתם שוקלים נתיב עצמאי, כדאי שתבחנו את העובדות בפינצטה. אל תהמרו על תחום בו אין לכם ניסיון. בפריסת קלפים מסוג Kabbalistisches Tarot שבוצעה לכבודכם, נפל בגורלכם קלף מרס לצד השמש: הקלף מבשר על סיומה של תקופה בעייתית והליכה אל אופק וורוד. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן נעים ללא אירועים דרסטיים. אתם נהנים מהמצב כיוון ששינויים זה לא ממש קטע שלכם. המצב בתחום הקריירה טוב וכל הפעולות שאתם עושים עוזרות לעליה בהיקף הפעילות ובפרסום המוניטין שלכם. המשיכו באותו כיוון. בתחום הרומנטי כדאי לפתוח עיניים ולגלות ערנות. צפויה אנרגיה קוסמית המבשרת על שמחה גדולה בחוג המשפחה. רביעי עד שבת: תופעה קוסמית עלולה להוליד תחושה של "אם אין אני לי – מי לי". קשר רומנטי גורם לכם להתנתק מחברים ישנים וזה חבל. אין לדעת מתי תזדקקו או תרצו את חברתם, ואז אולי יהיה מאוחר מידי. הצורך החזק שהיה לכם באינטימיות ובגילויי אהבה נרגע. עם הזמן חשוב שתמצאו דרך לאזן בין כל הקשרים החברתיים שלכם. חיי חברה הם משהו שרק אתם תוכלו ליזום ולקיים. מומלץ לעשות במקום להתלונן.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 24/05 כוכב אוראנוס מזרים פיתויים ואנרגיה... (לתחזית המלאה) כוכב אוראנוס מזרים פיתויים ואנרגיה הרפתקנית אל גזרת מזל דלי. הרצון שלכם לשלוט במי שנמצא לידכם, מוצא את ביטויו בדרכים עקלקלות. אתם לא לוחצים אבל מפעילים מניפולציות. ייסורי המצפון לא יאחרו לבוא כיוון שבתוך תוככם אתם יודעים שזה ממש לא לעניין. אתם עלולים למצוא את עצמכם מעורבים בוויכוחי סרק בניסיון נואש ליצור סיבה מלאכותית לכעס שאתם חשים. בפריסת קלפים נומרולוגיים של RICHARD BENNETT שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף 9 ו 4: הקלף מייצג מצב שהוא טוב בכללו אך יהיה עליכם להתגבר על מכשלה כלשהי הטמונה בו. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: הכול נראה יוצא משליטה ונראה כאילו כולם כועסים עליכם. תוקפנות שמגיעה אליכם מבחוץ משקפת את רגשות הכעס שאתם מנסים לרסן מבפנים. נסו להתגבר על התסכולים ולבדוק אפשרויות לפעולה במקום להרגיש כמו קורבן. סבלנות היא שם המשחק בקשר שאתם מעוניינים בו, בעיקר אם מדובר ביחסים שבינו לבינה. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על מזל ועל נסיעה משתלמת. רביעי עד שבת: אתם מצליחים לנטרל את האנרגיה היצירתית אך גם הזויה ומבלבלת. יש סימנים של כניסה יותר רצינית לתלם ולסדר יום קבוע. לאט לאט אתם מפנימים את העובדה שאין ברירה ושאף אחד לא יוכל לעשות עבורכם את מה שאתם חייבים לעשות בעצמכם. חשבתם והגעתם למסקנות מרחיקות לכת. בקרוב אתם מתחילים לימודים בתחום חדש ומאתגר והדבר מרגש אתכם מאוד. אדם הגון משתדל לקיים את שהבטיח לכם, למרות שקשה לו. טוב תעשו אם תגלו גמישות ותעגלו פינות.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 24/05 כוכב נפטון שליטכם "מתנדנד" בין אנרגיה... (לתחזית המלאה) כוכב נפטון שליטכם "מתנדנד" בין אנרגיה הרמונית לבין אנרגיות. מה שהכי חשוב לכם להשיג היום, לעומת ימים אחרים, היא תחושה של הרגעת השטח. צפוי יום לא קל רצוף רגעים מתישים שבהם יש לכם צורך לקבל החלטות למרות שאין לכם מספיק נתונים. אפשר למנוע אכזבות על ידי דחייה של כל מה שאפשר ליום אחר, בו תהיו רגועים יותר ותוכלו להפעיל יתר שיקול דעת. אולי אפילו להתייעץ עם עוד מישהו שהינו בעל סמכות בתחום הרלוונטי. בפריסת קלפים נומרולוגיים של RICHARD BENNETT שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף 9 ו 3: הקלף צופה מצב של חשדנות וחוסר אמון, ומציע לכם לגלות פתיחות. תחזית שבועית: 21/05 - 27/05 ראשון עד שלישי: אתם משתחררים מהלחץ ומרגישים חופשיים ובעלי יכולת להתמודד טוב יותר עם הבעיות השונות. העומס בעבודה צפוי לרדת והאווירה משתפרת. יחד עם זה, חוסר אמון באנשים סביבכם וחוסר אמונה שהמצב יכול להיות הרבה יותר טוב חוסם את הזרימה הטבעית של האנרגיה שאמורה להביא אליכם הצעות חיוביות בשפע. צפויה תקרית הרומזת על טיפוסים מרגיזים שיבואו אליכם בטענות. רביעי עד שבת: תופעה קוסמית מכניסה אל חייכם רוח חדשה. אתם נהנים ממצב רוח מצוין. זאת בעקבות הרגשה פנימית של התחדשות ורעננות. קיבלתם החלטות והתחייבויות ולמרות הקשיים אתם נחושים בדעתכם ללכת הפעם עד הסוף. מה שהיה עבר ונגמר ועכשיו אתם מוכנים להתחיל בדרך חדשה ובאיכות חיים בלתי מתפשרת. פגישה שלא ממש ייחסתם לה חשיבות, מולידה שרשרת של אירועים ממוזלים. כל שצריך הוא פשוט לזרום.