הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 21/02 חשוב לכם להרגיש שאתם שומרים על נאמנות... (לתחזית המלאה) חשוב לכם להרגיש שאתם שומרים על נאמנות לעצמכם. יחד עם זאת, אינכם קשובים ממש לאנשים אחרים, מה שגורם לחיכוכים מיותרים. נסו לגלות קצת יותר רגישות. בטווח הרחוק זה ישתלם לכם מאוד. השתמשו בטאקט ואל תתנו למילים לבלבל אתכם. שימו לב יותר למה שלא נאמר ולסימנים של שפת גוף. זה יום שנוצר כדי לארח ולהתארח. גם אם אתם מן המתבודדים הרי שהיום לא כדאי לכם לפעול סולו. בשיטת קבלת מסרים מרובדים עליונים באמצעות "ספר החלומות", הופיעה לטובתכם דמות של אדם נושא מקל: המסר הוא – מסע ארוך או טיול, עשויים להיות הפתרון ההולם לכל מצוקותיכם. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים צורך לשנות משהו בסיסי מאוד בחיים שלכם אבל עדיין לא סגורים לגבי הדרך. זהו פרק זמן מתאים למשימות שדורשות גמישות מחשבתית וחידושים. למרות שבאופן כללי יש לכם ימים טובים, הרי שיש מצב לעימותים. חוסר הסובלנות שלכם כלפי אחרים עלול להכניס אתכם לצרות. יש לכם דעות מאוד נחרצות על כל נושא בעולם. לאנשים אחרים יש רצונות ומחשבות משלהם. רביעי עד שבת: פרק זמן מתאים לקידום ענייניכם המקצועיים. אתם מושפעים ממישהו בעל סמכות במקום העבודה. יש לכם הזדמנות להרשים ואולי לקבל משהו בתמורה למאמציכם. אל תיקחו סיכונים מיותרים. החלטות חשובות תתקבלנה בפרק זמן זה. התפתחויות מעניינות צפויות גם בתחום הזוגי. המצב רגיש במקצת. אל תנהגו בפזיזות. כוכב ששמו מארס מעניק לכם אנרגיות ויטאליות שכדאי לנצלן בפעילות ספורטיבית. זו בשורה טובה גם למחלימים.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 21/02 תופעה קוסמית עלולה להתיש ולגזול... (לתחזית המלאה) תופעה קוסמית עלולה להתיש ולגזול אנרגיות. קשרים חברתיים ישנים מתעוררים לחיים. עליכם ליצור ריחוק רגשי מאדם שמעורר אצלכם רגשות מעורבים שרובם שליליים. יסוד האדמה מזרים אליכם אנרגיות בעלות אופי שאפתני ויוצר עבורכם קשרים עם ילידי המזלות גדי, בתולה ושור כמוכם. מישהו רומז כי אתם קשים מדי איתו. הסבירו לו כי דרישותיכם ממנו הן כאין וכאפס לעומת דרישותיכם מעצמכם. בשיטת קבלת מסרים מרובדים עליונים באמצעות "ספר החלומות", הופיעה לטובתכם דמות של אדם חובש מצנפת: המסר הוא – מה שנדמה בעיניכם כצירוף מקרים או סתם מזל, הוא בעצם תוצאה ישירה של הקרמה שלכם. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן חביב ביותר. אתם מחוזרים ומוקפים אנשים שרוצים להיות בקרבתכם. חוסר הסיפוק שאתם חווים נעוץ בבעיה פנימית אי שם בתוך הראש או הלב שלכם. אתם מרגישים שאתם עלולים להיפגע ומעדיפים לא לנקוט עמדה ברורה. הבלבול והמסרים הכפולים יוצרים ערפול מסוים. כל אלה עלולים להביא בסופו של דבר לקרע עם אדם שמנסה להתקרב. רביעי עד שבת: טוב לכם על הלב. אל תתנו לאף אחד לקלקל לכם את מצב הרוח. יש סביבכם לא מעט אנשים שלא מפרגנים ומנסים להוריד על הראש שלכם את התסכולים והאומללות שלהם. שחרור ממחשבות פסימיות נותן לכם המון אנרגיה להמשיך הלאה לגמרי באופן עצמאי ובלי לחכות לאישורים מאחרים. כוכב ששמו ונוס מזרים אליכם אנרגיות בעלות אופי רומנטי. האינטואיציה שלכם תהיה חדה כתער.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 21/02 הרבה רומנטיקה יש לכם בראש. ממש בא לכם... (לתחזית המלאה) הרבה רומנטיקה יש לכם בראש. ממש בא לכם להתאהב ולמזלכם, יש לכם מספר אופציות. אתם מחוזרים על ידי רבים, אז רק נשאר לבחור. נסו להיות פחות ביקורתיים ולגלות הבנה כלפי השונה. תופתעו עד כמה זה יקל על ההרגשה ויגביר את ההנאה מכול סיטואציה שתיווצר בשטח. יש לשחרר ולהתמקד בחיובי. אתם משועשעים מהתנהגותו המוזרה של אדם חביב. מה שעלול לעצבן אחרים, מעלה חיוך על פניכם. בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות: מדרגות וטלסקופ. המסרים הם – המדרגות מייצגות קידום והטבות ואילו הטלסקופ קובע כי כדאי לכם להתבונן בחציה המלא של הכוס ולא בחיציה הריק. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: בתוך הזוגיות והאינטימיות אתם זקוקים למרחבים אין סופיים. אתם עשויים למצוא את עצמכם בוויכוח שכלל לא קשור בכם. אל תזדרזו להגן על אינטרסים לא לכם. צפויים להתגלגל אירועים שמחזירים לכם את האמון בנפש האנושית. יש מי שמוכן לגשר ביניכם לבין אדם שחתול שחור חצה את דרככם. קבלו את זה כקצה חוט להיחלץ מבלגאן. רביעי עד שבת: מצב הרוח משופר. אתם נראים ממש טוב וכולם מעירים לכם על כך ומחמיאים. תשומת הלב הרבה שאתם מקבלים גורמת לכם לפרוח. מצד שני עוד לא סיימתם מספר בעיות כספיות שמטרידות אתכם. חשוב שתקבעו לעצמכם תוכנית הבראה של ממש. טיפ: הדרך לשקט פנימי הדרוש לכם כל כך היא לאזן בין הרצונות הכמוסים לבין מציאות.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 21/02 יום טוב. אתם מצליחים לראות את המציאות... (לתחזית המלאה) יום טוב. אתם מצליחים לראות את המציאות כפי שהיא, ואף ליהנות מראיה קצת יותר הגיונית שמאזנת את מצב הרוח. אל תתנהגו כאילו הבעיות אינן קיימות. התמודדו איתן בצורה הטובה ביותר שאתם יכולים, ובמקרה הצורך פנו לאדם קרוב לעזרה. מה שקורה ישרת אתכם בעתיד. מסר רוחני רומז לכם על הצורך להעניק מעטה רשמי לאהבתכם, או בפשטות – להוביל את הדברים בכיוון של התמסדות. בפתיחה לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות גרגרי-מזל, עלו בגורלכם הצורות הבאות: צפרדע וצמיד. המסרים הם – הצפרדע מייצגת כוחות על טבעיים ואילו הצמיד מבשר על הצעת אהבה. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: אם אתם מתלוננים כל העת על ירידה מוראלית ופיסית, הרי ייתכן כי הבעיה היא שהצבתם את כל העולם לפניכם ועל כתפיכם ועכשיו כשנמאס לכם, כולם כועסים עליכם. אתם מנסים לעזור לכל העולם ולעיתים קרובות שוכחים את עצמכם. כידוע הדרך לגיהינום רצופה בכוונות טובות. אתם מתנהלים בחוסר עקביות, מה שגורם לאחרים להתבלבל ולנהוג בכם בחוסר כבוד. רביעי עד שבת: מצב רוח נפלא מלווה אתכם לאורך רוב שעות פרק זמן זה. אתם מצליחים לנצח מערכת משומנת היטב. זקפו את הניצחון לזכות יכולת ההתמדה שלכם. התוצאות החיוביות גורמות לכם לנחת רוח ברמה גבוהה במיוחד. במהלך ימים אלה יש לכם הזדמנות לפגוש אדם בן מזל דגים שיציע לכם הצעה מעניינת. שווה לבדוק התאמה זוגית.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 21/02 האישיות הסוחפת שלכם מספיקה בדרך כלל... (לתחזית המלאה) האישיות הסוחפת שלכם מספיקה בדרך כלל כדי להשיג דברים בדיוק לפי הצורה שבה אתם רוצים אותם. הצורך שלכם בדרמטיות גורם לכם למשוך תשומת לב רבה ולהיות המנהיגים בכל חבורה או קבוצה אליה אתם מגיעים. לא תמיד אתם יכולים להוביל את כולם, וכשזה לא קורה מוטב שתקבלו את העובדות כפי שהן בלי להקים מהומה. מסר רוחני רומז לכם על תקופה בה יש ליהנות מפירות האהבה, אך אין לוותר על עצמאות ועל חופש אישי. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שש חרבות: המסר הוא – אל תתעלמו מאדם המבקש לחלץ אתכם ממצוקתכם, זאת גם אם טרם הבנתם את מניעיו. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: צפויה מריבה הגונה עם מישהו בעבודה. אתם מאבדים לגמרי את סבלנותכם מסיבות מוצדקות באופן חלקי בלבד. נדמה לכם שמישהו מנסה להשתלט עליכם, אבל ייתכן כי שכחתם מי הבוס. ובמקרה זה- בעל המאה הוא בעל הדעה. אין סיבה לחטט בפרשיות שהותירו אתכם מאוכזבים. קחו בחשבון כי העתיד יהפוך לוורוד ברגע בו תתנתקו מן העבר. רביעי עד שבת: יש לא מעט דברים והתרחשויות שקשה לכם להסביר, שמפריעים לכם וגורמים לכם לפקפק בנכונות המטרות שהצבתם לעצמכם. אל דאגה. למרות שהמצב מלא סתירות אתם מתקדמים. ייקח קצת זמן עד שתגיעו לתוצאות של ממש. מתחת לשטח מתרחשים תהליכים שישפיעו עליכם במידה רבה. כדאי לכם לגלות נחרצות החל מן הרגע בו קיבלתם החלטה מכרעת, בעיקר אם דיווחתם עליה לסובבים אתכם.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 21/02 מצב רוח של קלילות והומור 'תוקף' אתכם... (לתחזית המלאה) מצב רוח של קלילות והומור 'תוקף' אתכם היום במלוא העוצמה. אתם מעבירים יום כייפי כאשר התקשורת והמגעים שלכם עם אנשים אחרים מתנהלים בצורה חיובית ביותר. בבית יש מי שקצת מתלונן מסיבות אישיות, אך מצב הרוח הנפלא שלכם מאפשר תגובה נעימה שמשרה שלווה ותחושת שיתוף פעולה. מסר רוחני רומז לכם על מזל גדול לעסקים שבכוונתכם לבצע, כמו כן הוא מבשר על תקופה טובה עבור אלה מכם העוסקים בעיצוב מכל סוג שהוא. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שני גביעים: המסר הוא – צפויה לכם אהבה יפה וטהורה, אל תלחצו עליה כדי להשיג יותר מזה. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: צפויים עימותים בעניינים אישיים. אתם לא פותחים כל כך מהר את הפה אבל כשזה קורה, אי אפשר לעצור אתכם. כלל לא בטוח שהצד השני מבין מה רוצים ממנו בכלל. לא שעובדה זאת מקילה על הרגשת הקיפוח הפנימית שלכם, אך קחו זאת בחשבון לפני שתעשו צעדים פזיזים. יש מי שרוצה לתמרן אתכם לעמדת מגננה. ככל שהוא מצליח לעורר בכם רגשי אשמה כך נדמה לו כי הוא יוצא נשכר. רביעי עד שבת: זה פרק זמן של שינויים והתחדשות. אחרי תקופה של התאפקות אתם יוצאים לבלות. ההרגשה הכבדה נעלמה ואתם פנויים לחשוב על רומנטיקה. מי שנמצא בקשר זוגי (וגם מי שלא) מוזמן להפעיל את מקור היצירה. להשקיע בבני המין השני לא פחות ממה שאתם משקיעים בעצמכם. קצת מאמץ ותוכלו ליהנות מתוצאות של מערכת יחסים מספקת.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 21/02 אתם מרגישים תחושת התחדשות ויצירתיות.... (לתחזית המלאה) אתם מרגישים תחושת התחדשות ויצירתיות. כושר הביטוי שלכם משתפר. אתם מוצאים את כל המילים הנכונות לומר, בזמן הנכון ולאנשים הנכונים. יום מתאים לראיונות עבודה, מפגשים חברתיים ובמיוחד לפנויים שמחפשים קשר חדש. כדאי לגלות תשומת לב לבני המין השני, להקשיב לדברים הנאמרים ובמיוחד למה- שלא. הרקיע מייצג פרשיות רומנטיות בעלות אנרגיות לוהטות, פורצות, סוחפות ומסתערות. בחישוב נומרולוגי המביא בחשבון את מצב הכוכבים, נראה כי אתם מושפעים היום מן המספר 6: המסר הוא – אתם משיגים הרמוניה במקומות בהם אחרים נכשלו, הצלחתכם נובעת מיכולתכם להתבונן בדברים גם מבעד עיני הזולת. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: הכוכבים מבשרים על פרק זמן טוב למדי. יש לא מעט אנשים שמנסים לקבוע אתכם פעילות משותפת לסוף השבוע. אתם צריכים לגלות קצת יותר התלהבות והיענות אם בא לכם להישאר פופולאריים. לא יחזרו אחריכם לנצח אם תמשיכו לומר לא. שיפור יתרחש בחיי החברה במידה ותתגלו את הצד היוזם שלכם כלפי חוץ. הזוגיות זורמת אך לא תזיק לכם זריקת רענון. רביעי עד שבת: אתם לא יודעים מה הסיבה אבל אתם חסרי שקט. כדאי לבדוק לעומק מה קורה ולא לטאטא את התחושות מתחת לשטיח. יש אנשים שמנסים להפעיל עליכם מניפולציות ולנצל את טוב ליבכם. אל תדברו יותר מידי ואל תגלו את כל הסודות שלכם לאף אחד, גם לא לקרובים לכם ביותר. צפוי לכם ויכוח שמרוב פרטים אתם שוכחים על מה התחיל ולמה. בסופו של דבר תושג פשרה.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 21/02 נדמה כאילו אתם נמצאים במצב בלתי אפשרי... (לתחזית המלאה) נדמה כאילו אתם נמצאים במצב בלתי אפשרי ורק לכם יש את היכולת הווירטואוזית לצאת מזה. אתם מגלים חוזק ועוצמה שמרשימים את כל מי שעומד מולכם, כולל בני המשפחה שמופתעים מהתנהגותכם הנחושה. למרות שיש לכם תוכניות מרחיקות לכת עדיין לא הגיע הזמן לגלותן, חכו בסבלנות לשער כושר. הרקיע רומז כי זו תקופה בה אתם זוכים בהשראתם של כוחות עליונים ובהדרכתן של ישויות רוחניות. בחישוב נומרולוגי המביא בחשבון את מצב הכוכבים, נראה כי אתם מושפעים היום מן המספר 29: המסר הוא - המסר הוא – ניחנתם ביכולת לרפא את הזולת ולהקל על סבלו, אל תבזבזו את המתנה הזו. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: ריקון המצברים הנפשיים עקב התרוצצויות רבות מידי, נותן בכם את אותותיו. נדמה לכם שכל מה שדרוש לכם בפרק זמן זה הוא חופשה ארוכה. אין מה להיבהל. ימים כאלה עוברים על כולם. במידה ויש לכם אפשרות, מנוחה בבית תעלה בחזרה את מצב הרוח ואת הכוחות הפנימיים לרמה נאותה. אתם עלולים להיעתר להצעה שאינכם סגורים עליה. העולם לא ייחרב אם תבקשו לישון עליה לילה או שניים. רביעי עד שבת: אתם עמוסים ולחוצים וזקוקים לזמן של שקט לבד. התבוננות פנימה היא עניין הכרחי. מדיטציה, יוגה או כול פעילות דומה יתאימו. כדאי שתמצאו את הזמן. צפויה להתגבש פשרה בעניין שכבר נואשתם ממנו. נראה כי איש לא יצא מן הסיפור הזה כשמלוא תאוותו בידו. הבוסתן הרומנטי פורח הודות לרעיון מקורי. לא מדובר בשינויים ותהפוכות אלא במחווה פשוטה אך גאונית.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 21/02 יום כיף של ממש. אם רק תדאגו להיות... (לתחזית המלאה) יום כיף של ממש. אם רק תדאגו להיות במקום הנכון בזמן הנכון. נוצר מצב מתאים במיוחד לפעילות של קופידון. התחושה שמשהו נפלא קורה לכם נכונה. מותר ליהנות מאופטימיות גם אם בעיקרון אתם אנשים מציאותיים ורציונאליים וקשה לכם להאמין שיכולים לקרות לכם דברים טובים בצורה מרוכזת. אבל בלי אמונה אי אפשר. תזרמו עם זה. מה יש לכם להפסיד? הרקיע רומז כי זו תקופה של הצלחות עבור אלה מכם העוסקים בתחומים שהשתיקה יפה להם. בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של עץ שיטה: המסר הוא – השיטה שורדת הודות ליכולתה להתכופף ברוח הסערה, בעוד שהברושים והאלונים עלולים להישבר בה. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: זה מן פרק זמן נפלא שעובר עליכם, בו כל מי שמתקרב אליכם מתרשם מהאופי הנהדר שלכם, כמו גם מיכולת הנתינה וכשרון ההתנסחות. אתם יכולים להשיג המון דברים אם רק תדעו איך לגשת ולבקש. יוזמה אישית תניב פירות מפתיעים גם בכיוונים שלא חשבתם עליהם. מישהו שבשמו מופיעה האות ר', יתגלה כאדם תומך במיוחד. רביעי עד שבת: חמלה ואהבה ללא תנאי יכולות לתרום הרבה לאיכות החיים שלכם. זאת בתנאי שתרפו קצת ותתנו לזרימה החופשית לנווט אתכם. אם אתם נקלעים לעימות בין שתי קבוצות, נסו להישאר אובייקטיבים ולא להתערב יותר מידי במה שקורה. מוטב להרגיע את הרוחות ולהשקיע במידה שווה. הנתיב שבינו לבינה דורש מכם איפוק ואורח רוח. שום דבר טוב לא יצמח לכם אם הצד השני ירגיש לחוץ.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 21/02 יום מתאים לרומנטיקה לפנויים וגם למי... (לתחזית המלאה) יום מתאים לרומנטיקה לפנויים וגם למי שכבר נמצא במערכת קבועה. מישהו מצליח לסובב לכם את הראש. למרות ההתלהבות הפנימית אתם מצליחים ליצור ריחוק רגשי על מנת לא להיפגע בהמשך. אין על מה לדבר ואין טעם לדיונים ולסיכומים. תיהנו מהחיים ותנו למה שצריך להיות, להיות. יום שכולו ריגושים. הרקיע רומז כי זו תקופה המיטיבה עם אלה מכם החיים ופועלים תחת אור הזרקורים. בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של חיה בעלת פסים: המסר הוא – אתם קשורים בפרשייה שצריך להסוותה מעיניים סקרניות מדי. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: נראה כי יורגש מתח בכל מקום אליו תגיעו. בין אם מדובר בעבודה או בבית. האווירה קשה ואולי הגיע הזמן לנסות למצוא מה באמת מפריע לכם. ניתוח קר ושקול של כל סיטואציה בנפרד, יעזור לכם למצוא קצה חוט לצאת מהפלונטר. תגלו שלפחות אחדים מן מהדברים הם לא כל כך חמורים כפי שנראו בתחילה. צפוי לכם דיבור עם אדם שמכיר אתכם לפני ולפנים. מכיוון שהוא מודע לחולשותיכם כדאי שתנהגו עימו בהפוך על הפוך. רביעי עד שבת: היכולות שלכם מתחום התקשורת מוכיחות את עצמן. אתם מוזמנים לאירועים חברתיים שקשורים לעתידכם באופן כזה או אחר. השפעות חיוביות מגיעות מאנשים בני מזל קשת. אתם מצליחים לשפר במידה ניכרת את המצב הכלכלי. יש מי שמכיר לכם תודה עבור נטל שאתם מסירים ממנו. זו הרגשתו, גם אם לא יודה בה בפה מלא. אל תרחיקו לכת בחפשכם פתרונות עבור אדם קרוב. הגאולה מונחת כאן, ממש מתחת לאפכם.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 21/02 אתם עלולים לחרוג מהשגרה בצורה שתקשה... (לתחזית המלאה) אתם עלולים לחרוג מהשגרה בצורה שתקשה עליכם מאוחר יותר לחזור. פעולה בראש אחד ושיתוף פעולה עם בן/ת הזוג הופכת לחוויה בפני עצמה, מה שמוכיח בפעם המי יודע כמה, שכאשר יש רצון טוב הכול יכול להסתדר. לפנויים שווה לעשות מאמץ ולצאת לבלות במקום חדש שמעולם לא הייתם בו! הנאה מובטחת. זכרו כי אדם רוחני הוא זה שנהיה מודע להבל שבכל הסובב אותנו. דבר לא יכול להיות לך או שלך, פרט לעצמך. בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תהיו מקובעים על מקום אחד מסוים, האושר הוא בנדודים. מי שפוסע אל עבר האופק צפוי לנחול מזל וברכה. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: יש לכם הרגשה פנימית שאי אפשר לסמוך אפילו על הקרובים ביותר. זאת בגלל אכזבה שהותירה בכם שרידים של אי שקט וחשדנות. כל הניסיונות שלכם ל'צאת מזה' מבוססים על בריחה לכיוונים שליליים. שום דבר לא ייפתר בלי טיפול והתמודדות של ממש עם הבעיות. אתם נשבים בקסמיו של אדם שמכיר את נקודות החולשה שלכם. תהיה זו טעות לפרוש עליו את חסותכם. רביעי עד שבת: אתם מקדישים את רוב מרצכם לכיוון של עבודה. יש אפשרות לקידום. אתם לא בדיוק מתמקדים בתחום הרומנטי אבל אם תגיע הצעה מעניינת במידה מספקת, תסתערו עליה בדייקנות ובמרץ. יש ביניכם כאלה שמאוהבים באהבה אבל לא מוכנים להשקיע כדי לבדוק את מידת ההתאמה ולהתחייב רגשית. צפויה התפייסות עם אדם שאינכם מחבבים. אז נכון שזה לא הולך להיות גן של שושנים, אבל גם זה משהו.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 21/02 השקעתם הרבה עבודה בפרויקט אישי. אל... (לתחזית המלאה) השקעתם הרבה עבודה בפרויקט אישי. אל תוותרו לפני הסוף, גם אם יש קשיים של הרגע האחרון. אף אחד לא מעמיד אתכם למבחן. מה שאתם חשים, זה כנראה, הלחץ הפנימי שלכם. בלי לראות את הצד הפילוסופי של כול העניין אין לכם הרבה סיכויים לשרוד. כדאי ללכת בין הטיפות ולזכור כי הכול תרמית ואחיזת עיניים. מה שאתם רוכשים, רוכש אתכם יותר מאשר אתם רוכשים אותו. בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: הכוחות הקוסמיים פותחים בפניכם שער רחב להתחדשות ולמהפכים, אל תיצמדו אל אשר התיישן והתבלה. תחזית שבועית: 18/02 - 24/02 ראשון עד שלישי: אתם מרגישים גאווה וסיפוק מההישגיות שלכם. סיכויים טובים להתקדמות בעבודה. יש מי שמבחין בהשקעה ואף מעריך אולם הרבה מאוד תלוי עדיין ביכולת שלכם לתמרן וליחצן את עצמכם. חיי החברה שלכם בפריחה, במיוחד אם אתם פנויים. מי שמעוניין לפצוח בקשר חדש, מוזמן ליזום ולצאת לבילוי. אתם מצליחים להפתיע אנשים שהתרגלו לקבל אתכם כמובנים מאליהם. הדברים ילכו וישתפרו לאחר שהם ייאלצו ליישר איתכם קו. רביעי עד שבת: עובר עליכם פרק זמן לא קל. אתם מרגישים הכול בצורה דרמטית. מתלבטים הרבה, חושבים הרבה ובסך הכול די מסתבכים עם עצמכם. כושר ההישרדות יוציא אתכם בסופו של דבר מהבוץ אליו נקלעתם, למרות שיש לכם הרגשה קשה. לקראת סוף השבוע מצב הרוח משתפר. יש לכם הזדמנות לצאת מהבית ולפגוש אנשים חדשים. הם עשויים לעזור גם בתחום המקצועי. שווה לנסות.