הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 20/08 תחושה של חוסר אונים מלווה אתכם היום.... (לתחזית המלאה) תחושה של חוסר אונים מלווה אתכם היום. זה לא שכל העולם נגדכם, פשוט העניינים יגעים והכול הולך באלכסון במקום ישר. יחד עם זאת, צפויות להגיע אליכם חדשות טובות בנוגע לעניינים כספיים. במידה וחשבתם לקחת הלוואה או לבקש העלאה- זה הזמן המתאים. ייתכן כי תצטרכו לשחזר דבר מה חשוב מגלגול קודם. יפה לכם ככה. בקריאת חיזוי העתיד וייעוץ שבוצעה למענכם במשקע של עלים וצמחים, עלתה צללית של קטר רכבת: הצללית מסמלת הארה כלשהי המגיעה אליכם באמצעות חלום או בתיווכו של אדם הרואה נסתרות. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: אתם מפעילים את האחרים בצורה שיטתית כדי למנוע מעצמכם להתאמץ יותר מידי, מה שמעורר התמרמרות וכעס. עליכם להתמודד עם מה שעובר עליכם בצורה מעמיקה ויסודית על מנת לנקות את השטח. בתחום החברתי צפוי מפגש קבוצתי שלמרות שלא התלהבתם לקראתו, תיהנו ממנו מאוד. למי שלא נמצא בקשר, צפויה פגישה רומנטית נעימה. רביעי עד שבת: אתם מצליחים להשתלב בכל מצב. מבחינה חברתית אתם מצליחים בזכות השנינות וחוש ההומור המפותח שלכם. לעיתים אתם באמת דורשים מעצמכם יותר מידי. תירגעו. בעבודה צפויות התפתחויות חיוביות. תצטרכו רק להתגבר על חוסר הסבלנות שלכם. אז מה אם זה לוקח קצת זמן? לאן אתם ממהרים? הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום העסקי והקרייריסטי, עליכם להימנע מוויכוחים, מריבות, עימותים והתגוששויות.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 20/08 יום רגוע. יש לכם הזדמנות לתפוס קצת... (לתחזית המלאה) יום רגוע. יש לכם הזדמנות לתפוס קצת שלווה. בעבודה שקט מאוד ואתם נהנים מכל רגע של הפוגה. משום שאתם כל כך מותשים, המנוחה הבלתי צפויה היא בהחלט –מתנה. אתם מחפשים פינוקים ותשומת לב אבל נראה שהכתובת הנוכחית מאכזבת. אתם מתלבטים לגבי מישהו שהכרתם לאחרונה. קחו פסק זמן. מי שמגלה עניין אמיתי, יעשה את המאמץ. הרקיע רומז על מהפך מרנין באורחות חייכם. בקריאת חיזוי העתיד וייעוץ שבוצעה למענכם במשקע של עלים וצמחים, עלתה צללית של ראש אייל: הצללית מסמלת קשרים טובים עם ילידי מזל טלה, כמו גם מהלכים ספונטאניים הצופנים מזל והצלחה. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: רעיונות ישנים מתחילים להתגשם בקצב מהיר ואתם מתפעלים עד כמה הדברים יכולים להתרחש בלי מאמץ מצדכם. שבירת מחסום מחשבתי ישן תעזור לכם להתמודד. עם זאת, רגעים של חולשה עלולים לשבש את סדר היום. קחו את הזמן ואל תתנו לאף אחד להלחיץ אתכם. מומלץ לגלות גמישות, גם אם זה קשה לכם. צפויה הצלחה כבירה לאמנים וליצירתיים שביניכם. צפויה נסיעה – או פגישה - שמתנהלת בדרך שונה מזו שתכננתם. רביעי עד שבת: אתם במצב רוח של התנסויות והרפתקאות. אל תגלשו לקיצוניות כמו שאתם נוטים לעשות לעיתים, וללכת על כל הקופה. זה נחמד מאוד שאתם נותנים אמון באנשים אך גם בתחום זה, ההגזמה לא מועילה לאף אחד ובטח לא לכם. היזהרו מהוצאות כספיות לא מבוקרות. יש סיכוי שתגשימו פנטזיה עליה חלמתם זמן רב. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לקרובי משפחה ונותני חסות, צפויות לכם מתנות שלא פיללתם להן.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 20/08 הרקיע משגר היום אנרגיה הרמונית אל... (לתחזית המלאה) הרקיע משגר היום אנרגיה הרמונית אל גזרת מזל תאומים. מה שברור לכם הוא שכדי להגשים את עצמכם ולהגיע לביטוי אישי, עליכם ללמוד משהו חדש. מרבית שעות היום עוברות עליכם במחשבות בכיוון זה. הגיע הזמן לבדוק באופן מעשי ויסודי מהן האפשרויות, ולא רק לדבר על זה שוב ושוב עם חברים. תחושת העייפות הפנימית תיעלם כלא הייתה. זאת הדרך הנכונה לפעול. מכשולים כספיים? שנו את סדר העדיפויות. בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף האות "עין": הקלף מקביל בנומרולוגיה למספר 70 ועל כן הוא מזהיר מפני רגשנות שעלולה להוליד אשליות שווא. הקלף ממליץ להקשיב לרציו ולא לאמוציות. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: מוטב שתרדו אל קרקע המציאות. יש לכם כרגע מספר הצעות מעשיות שעומדות על הפרק. אל תפספסו את האפשרות שהתגלגלה אליכם בלי מאמץ מיוחד. זה לא קורה בכל רגע נתון. עליכם להחליט וללכת על כל הקופה. חיכיתם מספיק ושום דבר שלא השתנה, לא עומד להשתנות בעתיד. זה העיתוי המתאים לפעולה. מישהו חושד כי אינכם נוהגים עימו בגילוי לב. לא שהוא סבור כי אתם משקרים אלא לא ממש אומרים את כל האמת. רביעי עד שבת: שמחת החיים שלכם מדבקת וכולם רוצים בחברתכם. הצד הפראי וההרפתקני שלכם מרתק אליכם אנשים. צפוי בילוי לילי מרתק ופרוע שלא תשכחו אותו זמן רב. נצלו את ההזדמנות לפרוק את עול המסגרת ולהשתחרר ממחויבויות. גם אל תחשבו על העייפות של ה- לאחר מכן. אתם יכולים להתמודד עם זה. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום שבינו לבינה, צפויה לכם הצלחה שתפתיע את הסובבים.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 20/08 אתם יודעים להעריך איכות. יש מי שסומך... (לתחזית המלאה) אתם יודעים להעריך איכות. יש מי שסומך עליכם בעניין זה. קחו אחריות ואל תנסו להפיל אשמה על אחרים ולזקוף ניצחונות לזכותכם. אתם ניצבים על סף פריצת דרך מקצועית. אל תוותרו למרות הקשיים. התמקדו בצדדים החיוביים והזכירו לעצמכם שאתם פשוט שווים ויש לכם המון מה להציע בתחום הרלוונטי. זה הזמן להשקיע באהוביכם גם אם פה ושם התכסחתם איתם. התחשבנויות יכולות להמתין, אתם יודעים. בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים קבלית, עלה בגורלכם קלף האות "זין": הקלף מקביל בנומרולוגיה למספר 7 ועל-כן הוא רומז על הצורך להתקדם בנתיב הרוחני, גם אם השעה דוחקת לגבי עניינים חומריים. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: אדם איכותי פונה אליכם בהצעה שקשה לסרב לה. הקו המקשר ביניכם לבין אותו אדם הוא פעילות חברתית מסוימת. מכאן יכולה להתחיל מערכת שלמה של קשרים שתרתק אתכם למשך זמן לא קצר. יש לכם מה לספר לחבר/ה קרוב/ה אולם אתם מתלבטים. וודאו שהתועלת רבה מהנזק האפשרי ואז תחליטו. יש להרחיק מכם אדם שלשונו נוטפת ארס. רביעי עד שבת: כדאי לקחת פסק זמן מעניינים שקשורים לרומנטיקה. אדם שמנסה להתקרב אליכם ושולח מסרים כפולים, כפי הנראה לא שווה את המאמץ, ובוודאי לא את עוגמת הנפש הנלווית. אל תתנו לאף אחד להרקיד אתכם לפי רצונו ולו גם לזמן קצר ביותר. ובאמת, לא מדובר במאבק כוחות אלא בשיקול דעת הגיוני. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום העסקי והפיננסי, הרי שלפני הכול צריך לקיים הבטחות.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 20/08 בהשפעת אנרגיות המגיעות אליכם מיסוד... (לתחזית המלאה) בהשפעת אנרגיות המגיעות אליכם מיסוד האש יש לכם צורך עז להעז לפרוץ לעולמות חדשים. זהו יום ממוזל בו יש לכם סיכוי גבוה להצליח. התעלמו מהחסרונות וחישבו רק על היתרונות, גישה חיובית- הכרחית. אל תחכו לאף אחד ואל תתנו לאף אחד לעצור אתכם. תממשו את מה שאתם רוצים שיקרה, משום שיש לכם את הכוח והיכולות הנדרשות, ובגדול! בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה סינית ששמה אי-צ'ינג [ספר התמורות], עלה בגורלכם מסר מספר 52: המסר אומר כי אל לכם לשגות באשליות שאינן הולמות את יכולותיכם ואת כישוריכם, אלא לפתח את אשר קיים בכם ממילא. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: הפתרון שלכם להגיע להרגשה טובה היא לשמור על סדר יום מסודר. כך תוכלו ליהנות משני העולמות גם יחד, כאשר אתם מקדישים את הערבים והלילות לעיסוקים מועדפים. חשוב שתמצאו זמן לשעשועים ולבילויים כדי לא לשקוע מעל הראש בעבודה ולהפוך ל'וורקהוליק'. כידוע לכם, 'מצבי הביניים' המאוזנים- לוקים אצלכם בחסר. הנדיבות שניחנתם בה היא תכונה נעלה אך עלולה גם להכשיל. שימו לב למי שמנצל את טוב ליבכם. רביעי עד שבת: צפויים שינויים בתחום העבודה. כאן אתם מפצים את עצמכם, על ירידה ניכרת בתחום חיי הרגש והרומנטיקה שמשום מה ירדו למקום אחרון ברשימה. נפתחות בפניכם אפשרויות חדשות אך אתם לא מספיק ערניים כדי לנצל אותן. בדקו לעומק את כל העובדות הפועלות לטובתכם, אל תתפשרו יותר מידי והעיקר, קיבעו לעצמכם סדר עדיפויות. הרקיע קובע כי בכל הנוגע להיכרויות חדשות, כדאי לגלות זהירות וחשדנות.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 20/08 יום של נסיעות וסידורים. הפוקוס הוא על... (לתחזית המלאה) יום של נסיעות וסידורים. הפוקוס הוא על התדמית החיצונית ואתם מקדישים זמן, מרץ ומשאבים בכיוון זה. אתם מתלבטים ומשתפים מישהו קרוב בהרהורים אינטימיים. לא בטוח שתקבלו את התשובה שאתם מצפים לה. הנושא הכספי מטריד אתכם אף הוא. חשבו פעמיים לפני התחייבות כספית לטווח רחוק. על אף הפיתויים הנקרים בדרככם, מומלץ לכם לבחור בנתיב גלוי, הוגן, מעשי ותכליתי. בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה סינית ששמה אי-צ'ינג [ספר התמורות] , עלה בגורלכם מסר מספר 32: המסר אומר כי אל לכם להיות מושפעים מדברי ביקורת של אנשים שממילא אינכם מכבדים את דעתם. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: אל תבססו את המסקנות שלכם על העבר. וודאו שאתם בוחנים ובודקים את המצב כפי שהוא עתה ובצורה הכי אובייקטיבית שאפשר. מישהו קרוב לכם לא מתפנה כבר מספר ימים כדי לדבר איתכם למרות שאתם מצהירים על דחיפות הצורך שלכם לבדוק מה מתרחש. עמדו על זכותכם לדעת היכן אתם עומדים. חשוב לקיים שיחה כנה, בלי לתת לצד השני להתחמק. ידידים בעלי השפעה מפלסים לכם דרך. רביעי עד שבת: פרק זמן אינטנסיבי למדי. אתם מתרוצצים ממקום למקום ומוצאים את עצמכם מותשים בסופו של כל יום ויום. לא נורא אם פעם אחת תירדמו על הספה. לגבי תגובת בני משפחה, על זה תצטרכו לתת את הדעת מאוחר יותר. שווה לבדוק אם אתם מנסים להתרחק ממשהו שמציק לכם ואינכם רוצים להתמודד איתו. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום הקרייריסטי או לימודים, אסור לעכב החלטה חשובה וצריך להחליט מיד.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 20/08 שיחת טלפון מפתיעה שמגיעה, מבלבלת אתכם... (לתחזית המלאה) שיחת טלפון מפתיעה שמגיעה, מבלבלת אתכם וגורמת לכם לסערה נפשית. יש הרבה מתח באוויר ואתם לא בטוחים שאתם קוראים נכון את המפה. הכוונה גם לתחום העבודה וגם לחיים האישיים. צפויה התפתחות מפתיעה בתחום הרומנטי. עליכם להתקדם בקצב איטי במיוחד תוך כדי הקשבה מתמשכת לצד השני. שמרו על שלווה פנימית ובטחון עצמי. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – נאמנות עלולה ללבוש צורה של מסירות עיוורת. אל לנו להאשים מראש את יריביהם של הקרובים לנו. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: אתם מתחזקים ומתאוששים בקצב מהיר למדי מתסכול שסבלתם ממנו לאחרונה. רגישות יתר מונעת מכם להתקדם בכיוון חדש, הקשור לקריירה, בו אתם יכולים להצליח בצורה מטאורית. למרות הסימפטיה, אל תתפתו לעזור לחבר קרוב מעל למינימום, כדי לא להתערב יותר מידי בסכסוך פרטי שאינכם קשורים בו. עסקה הרפתקנית תוביל אל רווחים נאים. יש מי שמעביר אליכם מסרים באמצעות ידידיכם. קחו בחשבון כי 'טלפון שבור' עלול לשבש את תוכן ההודעות. רביעי עד שבת: רומנטיקה באוויר ואתם מוצפים בפרץ של רגשות. לפתע פתאום נדמה לכם שכולם מפרגנים לכם ואוהבים אתכם וזה בהחלט שינוי מרענן, במיוחד לגבי התקופה האחרונה. זה פרק זמן מתאים ליזום בילוי עם בן הזוג. במידה ואתם פנויים, בהחלט מתאים לתאם מפגשים חברתיים רבי משתתפים שיתנו לכם הזדמנות להכיר אנשים חדשים. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום שבינו לבינה, יש לגלות רוחב לב כלפי בן הזוג.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 20/08 תרגלו את החופש והעצמאות שלכם. בא לכם... (לתחזית המלאה) תרגלו את החופש והעצמאות שלכם. בא לכם למתוח את החבל עד לקצהו. למה לא? איש לא יעצור בעדכם ובלבד שלא תפגעו באחרים במהלך זה. מומלץ שתיפטרו מאנשים כפייתיים בחיים שלכם. אנרגיות מכבידות וסיפורים שליליים הם לא בדיוק מה שאתם זקוקים לו- נהפוך הוא. הרקיע רומז כי אם עברתם לאחרונה לעבוד או להתגורר במקום חדש, הרי שצפויה לכם התאקלמות קלה. מכל מקום, הוא נושא בשורה של אחווה ושיתוף. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – טרם הגיע הזמן להוציא את החתול מן השק. אם נגלה עכשיו את רעיונותינו, אנשים עלולים להתנגד להם. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: תחושה של חוסר משמעות מעכירה את מצב הרוח. הקדישו מעט מהזמן הפנוי שלכם לפעולת התנדבות כלשהי. אל תתעלמו מהמציאות למרות שאין לכם כרגע רעיונות חדשים. בתחום העבודה, כדאי לברר מה בדיוק מעמדכם ולפעול בהתאם, בלי זמן לרחמים עצמיים. מומלץ להקדיש זמן לתכנון העתיד ולאפשר לעצמכם לדמיין אתכם במספר סיטואציות אפשריות. חדשות טובות מגיעות אליכם באמצעות כלי התקשורת. רביעי עד שבת: שיקולי 'כדאיות' כלכליים מנחים אתכם לכיוונים נכונים. המצב הכלכלי משתפר ויחד איתו מצב הרוח, אך אתם עלולים להיכנס להוצאות לא צפויות. המשיכו לנהוג בזהירות מרבית. העיתוי מתאים לפגישות על רקע רומנטי. גם ככה די קשה לכם אז תרדו מהביקורת העצמית. אתם ממש בסדר! הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום הרגשי, צפויה לכם חגיגה מטורפת במקצת. גם אם לא בראש שלכם להשתתף באירוע שהולך וקרב, נראה כי תאלצו להבליג ופשוט לזרום איתו.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 20/08 מומלץ לצאת מהקטע ההזוי, לחשוב פחות על... (לתחזית המלאה) מומלץ לצאת מהקטע ההזוי, לחשוב פחות על האחרים ויותר על עצמכם. אתם חווים קנאה כלפי מישהו קרוב אליכם. זה מיותר לחלוטין ועלול לגרום לעימות מטופש. יש עליה במתח גם בתחום העבודה. הרצון שלכם לנהל את העניינים, לא עולה בקנה אחד עם רצונם של אחרים. טיפ: גלו סבלנות. זכרו כי האמת שורה בלב ליבה של נשמתכם, אל תחששו לחדור אליה ולהתבונן בה. בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף מוזגת המים: הקלף צופה לכם הצלחה במיזם כלשהו או בהימור מפתיע [כולל מהתחום הרומנטי], אשר הסובבים אתכם מגלים ספקנות לגבי סיכויי הצלחתכם בו. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: אתם נראים במיטבכם ונראה שיש לכם את היכולת להתגבר על משקעי העבר ולחדש כוחות. עליכם לשמור על עצמכם מפני השפעות של אחרים. כל החלטה שתקבלו, תתקל בהתנגדות מצד אנשים אחרים, אך אל תצאו למלחמות. הביעו בצורה פשוטה והחלטית את דעתכם, הדגישו שאין לכם כוונות לחזור בכם בעתיד הנראה לעין ו..זהו זה. יש לוותר על עיסוקים קרייריסטיים לטובת נישואין מאושרים. רביעי עד שבת: זה פרק זמן של חוסר וודאות שמפריע לכם לתפקד, כי אתם אוהבים לדעת בדיוק מה קורה ולשלוט על המצב. תצטרכו לתרגל סבלנות וסובלנות כלפי אחרים. אתם מתלבטים בכמה נושאים חשובים למדי. השינויים שאתם חולמים עליהם ידרשו לא מעט הסתגלות ומאמץ. זה אפשרי אבל תחשבו בכנות האם אתם מוכנים לשלם את המחיר, ורק אז תחליטו מה לעשות. הרקיע קובע כי בכל הנוגע למכר חדש שזה עתה נכנס אל חייכם, יש להישמר מרכילות ומקנאה.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 20/08 אתם נדהמים מול השפע שמגיע אליכם מכמה... (לתחזית המלאה) אתם נדהמים מול השפע שמגיע אליכם מכמה כיוונים. המצב המשתפר מבחינה כלכלית מעלה את המורל. נועו עם הזרם ותגלו שאתם יכולים ליהנות מכל העולמות, בלי להתאמץ כל כך כפי שנהגתם בעבר. פגישה עם אדם אשר בשמו מופיעה האות י', מעלה על הפרק את הצורך העמוק בלימודים. משהו שחשבתם עליו אבל לא העזתם להגשים. זה הזמן לעשות זאת. ההיגיון הוא רק אחד מן הכלים העומדים לרשותכם, אל תשכחו שקיים גם נתיב הלב. בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף הספינקס, הגלגל והקוף: הקלף מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: צרכים אישיים דחופים גורמים לכם להזניח מחויבויות שבשגרה. קשה לכם עם המצב הזה, אולם מצד שני נדמה שהגיע העיתוי המתאים והצורך- שתעשו למען עצמכם. בצורה כזאת תוכלו לפחות להשתחרר מרגשות קיפוח שמלווים אתכם מזה זמן רב. צפויים מכם צעדים חשובים וחד משמעיים שיעמידו על ה'רגליים האחוריות' מישהו קרוב אליכם. שימו מבטחכם באדם זקן ובא בימים. רביעי עד שבת: יש לכם הזדמנות לצאת לבילוי בחברת אנשים מעניינים במיוחד. אל תדחו את האפשרות בגלל קשיים טכניים. קצת מחשבה יצירתית ותוכלו להתגבר על הקשיים בקלילות יתרה. אדם אשר בשמו מופיעה האות ריש מנסה ליצור קשר. צפויה חוויה. אתם משתעממים. רצוי שתירשמו לקורס לימודים בתחום האמנות. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום הבילויים וההנאות, הרי שצפויות לכם ידיעות מפתיעות ומשמחות.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 20/08 זה מן יום כזה שמתנהל באווירה של הפוך... (לתחזית המלאה) זה מן יום כזה שמתנהל באווירה של הפוך על הפוך. צפויים לכם קטעים משעשעים בחברת אנשים שאין לכם עימם מכנה משותף. אדם שחיזרתם אחריו הופך פניו ומחזר אחריכם. לאחר שוך גלי ההפתעה נסו לבלוש אחר הסיבה למהפך. פליטת פה שלא במקומה עלולה לעורר מהומה. כדאי לכם למנות בלב עד עשר עוד לפני שאתם מדברים. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת-מסרים, עלה בגורלכם קלף האוהבים: הקלף מייצג מצבים אשר על פיהם אתם מתלבטים בין רחשי ליבכם, לבין קולו של ההיגיון. בין האמוציה, לבין הרציו. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: קחו לידיים שלכם את היוזמה לפעולה. הפאסיביות שאתם מגלים אינה תורמת לכם מאומה, להיפך. קבלו השראה לפעולה מאנשים קרובים לכם, גם אם אינכם מקבלים בצורה שלמה ומוחלטת את דרך החשיבה והפעולה שלהם. אל תתנו לאדם בן מזל מאזניים למשוך אתכם להרפתקאות בהבטחות שווא. אל תחכו יותר מידי, הגבילו את עצמכם בזמן מוגדר. זכרו כי כל מכשול הוא, בעצם, הזדמנות בתחפושת. רביעי עד שבת: אל תחששו לשבור את הקרח במערכת יחסים שתקועה ולא זזה לכיוון הרצוי לכם. אין לכם מה לחשוש. הביטחון העצמי שלכם גבוה מספיק גם כדי להתמודד עם דחייה, אם תהיה כזאת. כדאי לתפוס מרחק מטיפוסים שמתחזים לחברים שלכם למרות שאין הדבר כך. הישמרו מרכילות. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לתחום החברתי, אתם צריכים, לפני הכול, צריך להתפייס עם חבר.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 20/08 יום רומנטי. שיפור יחסים עם אדם קרוב... (לתחזית המלאה) יום רומנטי. שיפור יחסים עם אדם קרוב מהווה נקודת מפנה. צפויה תחושה של תמיכה והשתייכות למסגרת המשפחה. מתעוררת תקווה לעתיד טוב יותר. אל תוותרו על האמונה. חשוב לעודד ולנסות לעצב דרך חדשה להתנהלות. אווירת הפיוס משפיעה לטובה על כולם. המשיכו. אתם בכיוון הנכון. הכוחות הקוסמיים פותחים בפניכם שער רחב להתחדשות ולמהפכים, אל תיצמדו אל אשר התיישן והתבלה. בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת-מסרים, עלה בגורלכם קלף הקוסם: הקלף מייצג מצבים נפלאים ומוצלחים וקובע כי הצלחתכם נובעת מעוצמתכם האישית, כלומר בזכות ולא בחסד. תחזית שבועית: 20/08 - 26/08 ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתסכל. יש לכם עוד לא מעט שיעורים ללמוד על מנת להתרומם מעל הצרכים הבסיסיים שגורמים לכם לרצות דווקא את מה שאתם לא יכולים להשיג. אירועים שלא נלקחו על ידכם בחשבון, גורמים לכם להרגיש כאילו עולמכם מתערער וברור שהמצב במציאות רחוק מכך מאוד. עניינים שקשורים לזוגיות תופסים את מרבית זמנכם. טיפ: הרפו את הלחץ. יש לשאוף אל האושר, גם במחיר של וויתור על העושר. רביעי עד שבת: זה פרק זמן טוב למרות שאין לכם יותר מידי כוח לעבודה ובא לכם להתפנק. אתם כועסים במידה מסוימת על חברים לעבודה, אולם, ללא הצדקה ממשית. אתם נראים טוב ויש לכם את היכולת להשיג כמעט את כל מי שאתם רוצים בחברתו. זה הזמן ליזום בתחום הרומנטי. הרקיע קובע כי בכל הנוגע לענייני השקעות, צפויה לכם הצלחה מהממת שאין למעלה ממנה. נראה כי אתם מהרהרים בשיחה שהותירה אתכם נסערים. הכדור במגרש שלכם, כדאי שתעשו איתו משהו.