הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 27/03 יום מלא נוסטלגיה. לא מעט הרהורי חרטה... (לתחזית המלאה) יום מלא נוסטלגיה. לא מעט הרהורי חרטה עולים לכם במחשבות. לגמרי ברור לכם שאתם מיוחדים ושונים מאחרים וכמובן עושים דברים בצורה יוצאת דופן מהמקובל. קבלו את עצמכם ואל תצטערו על דברים שעשיתם בעבר. מאמצים של אחרים לשכנע אתכם ללכת בתלם הם בזבוז זמן מוחלט. הרקיע קובע כי שלום בכל מחיר – הוא רק לעיתים רחוקות פתרון טוב לבעיה כלשהי. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אם אתם חשים כי זיכרונות העבר מפריעים לכם בנתיב הרוחני, יש מקום לעצור ולסגור חשבונות פתוחים. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: פרק זמן נעים עובר עליכם עם לא מעט הפתעות שאתם מאוד אוהבים. אתם 'שוכחים' מהר התחייבויות שלקחתם על עצמכם ובימים אלה יש מי שמזכיר לכם. במסגרת הקשרים הקיימים כרגע בחייכם, נוצר מצב בו אתם יכולים להכתיב וליישם את הקצב שלכם. אל תסחפו יותר מדי כדי לא ליצור אצל הצד השני תחושה של שליטה מוגזמת, מומלצת עדינות. זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות, תקדם את מטרותיכם. רביעי עד שבת: הגיע הזמן לבטא את האמת הפנימית שלכם. יש מי שמסתיר מידע חיוני לכם. אל תלחמו בתחושה הפנימית. נראה כי יש סיבה למה שקורה. הזדמנות לשיחה תעלה בקרוב ורק אז תוכלו לנסות לברר מה באמת קורה. חשוב להוריד ציפיות. יש מי שמחפש את חברתכם ולמרות שעל פניו 'הכול טוב'- אתם לא מרגישים בנוח. תנו לזה צ'אנס ! הקוסמוס מבשר על הצלחה שהיא תוצאתה של התפתחות רוחנית.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 27/03 באמת שהגיע הזמן שתקבלו את עצמכם על... (לתחזית המלאה) באמת שהגיע הזמן שתקבלו את עצמכם על מגבלותיכם ועל יתרונותיכם. לא ככה? אל תראו בכל עיכוב כישלון שמבשר את סוף דרככם המקצועית. אתם עומדים יותר מידי זמן במקום אחד ולכן זאת התחושה שמתקבלת. בעצם, מבחינת היכולות, השמיים הם הגבול. השתמשו בכושר הביטוי והיצירתיות שלכם. הרקיע קובע כי אתם צריכים להתעלם ממשקעים אישיים ולהתרכז אך ורק במה שטוב עבורכם. בפתיחת ייעוץ וקבלת מסרים רוחניים שהתקיימה לכבודכם בסמלים המבוססים על תורת הזן, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תשכחו כי אין רע בעולם. לרע אין קיום עצמאי משלו, הוא רק היעדר של הטוב. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: אתם בוחרים להיעלב ולהרגיש מקופחים. זה חבל. דווקא בעיתוי הזה, כאשר אתם כביכול 'פורשים' מהמרוץ, יש מי שמתחיל לגלות בכם עניין. מפגש עם אנשים חדשים מוביל אתכם למקום בו אתם צריכים להיות, אך אל תפתחו ציפיות מוגזמות ולא תתאכזבו. מישהו אשר בשמו מופיעה האות גימל מתמרן אתכם. כל צעד שאתם עושים במישור החומרי והמעשי, צריך להיות מאוזן על-ידי צעד נוסף במישור הרוחני והמיסטי. רביעי עד שבת: זה פרק זמן מאיר פנים בו אתם מצליחים להעביר לאחרים תחושה של אהבה והבנה, מה שפותח מעגל של הרמוניה. כאילו כול העולם נפתח לפניכם. הדבר מורגש במיוחד בחיק המשפחה. אתם משדרים כלפי חוץ את התחושה הפנימית הטובה שלכם וגורפים מחמאות. עם זאת, כדאי לגלות ערנות ולא לתת אמון מלא בכול מי שאתם פוגשים. הקוסמוס קורא לכם ליטול פסק זמן כדי לפנק ולהתפנק במחיצת אדם אהוב.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 27/03 חבל שאתם לא לומדים מכישלונות ומיישמים... (לתחזית המלאה) חבל שאתם לא לומדים מכישלונות ומיישמים מסקנות בקשרים אינטימיים. את המתח הנוצר היום בקשר, אתם בהחלט יכולים לזקוף "לזכותכם" המלאה. הוא יתפוגג כשאתם תחליטו לוותר על הרצון לשליטה. נסו לשמוח ולהסתפק במסגרת הכללית של הדברים בלי לרדת לפרטים המעיקים. אנשים הסרים למרותכם יצטרכו להתאים עצמם אליכם, ולא להיפך. כך תשיגו את הכבוד המגיע לכם. בפריסת ניבוי וקבלת מסרים בשיטה המבוססת על "ספר התמורות" הסיני המכונה אי-צ'ינג, עלה בגורלכם מסר מספר 25: המסר אומר כי זמן רב מדי אתם שבויים בכבלי העבר. הגיעה העת למהלך שאינו מושפע ממסורת שלא אתם יצרתם. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 אתגרים לא פשוטים אבל יש לכם את הכוחות לבצע. תסמכו על עצמכם וגם האחרים יתנו בכם את אמונם המלא. למרות העומס, נסו לשמור על ערנות, להגיב בזמן ולא לפספס הזדמנויות. צפויה לכם הצלחה בענייני כספים. גם לכם מותר לפרוק עול ולהרגיש כמו ילדים קטנים. נראה כי רצינות וכובד ראש, לא ממש הועילו להשגת מטרותיכם או שיפרו את איכות חייכם. רביעי עד שבת: אין טעם לבלות את הימים הללו ברחמים עצמיים למרות אתם מרגישים שהכול הולך לכם הפוך. זה מן פרק זמן עמוס מידי לטעמכם. אתם עמוסים יותר מידי ומרגישים מותשים. האצלת וחלוקת סמכויות תעזור מאוד במצב זה, אך בתנאי שתרגישו שהדבר נעשה בצורה הוגנת. אם תצליחו לשנות את הגישה כלפי מה שקורה, תשתפר הרגשתכם ללא היכר. הקוסמוס קורא לכם לפתח את מה שמכונה בשם "תפיסה על-חושית".
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 27/03 היום יש לכם הרגשה חזקה שמשתלטת על כל... (לתחזית המלאה) היום יש לכם הרגשה חזקה שמשתלטת על כל השאר. הכי בא לכם להיות בקשר יציב וקבוע ואפילו להתמסד. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להמשיך במצב הקיים, לפחות לא מבחינת תחושות פנימיות. אחרי תקופה של מאבקים על מעמדכם נראה ששיניתם את עמדתכם יותר מידי פעמים ומה שהיה בגדר אפשרות עד לפני זמן קצר, כבר אינו אקטואלי. המזל הטוב יבוא באופן לא צפוי, אין צורך להקשיב לעצותיהם של מי שממילא אינם יודעים דבר. בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף הספינקס הגלגל והקוף: הקלף מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: זה עיתוי מתאים לתכנן או לצאת לנסיעה, צפויים מצבים בהם תוכניות ישנות יוצאות אל הפועל. מצב רוח אופטימי יעזור לכם להגשים מטרות. אנשים הקשורים במקצוע בו אתם עוסקים, יגלו עניין מחודש בכם ובכל מה שאתם עושים. טיפ: אל תתביישו לנצל ידע מוקדם שמגיע אליכם כדי להפיק המקסימום מהמצב החדש. כדאי שתשקלו תחביב המשלב יצירתיות עם עבודת-כפיים. אם כך תעשו, תצליחו לבטל חלק גדול מחרדותיכם. רביעי עד שבת: סדר העדיפות שלכם משתנה. אתם עובדים על עצמכם בכיוון של פיתוח מודעות וגמישות מחשבתית. ההשקעה משתלמת. אל תיגררו למחלוקת, גם אם מאוד חשוב לכם להוכיח שאתם צודקים. המשיכו לפעול בכיוון זה. זה נכון עבורכם ומסייע לכם להרגיש טוב עם עצמכם. התגובות מהסביבה לא יאחרו לבוא. זה לא דורש מכם מאמץ עילאי אלא מידה נדיבה של פרגון לסביבה. הקוסמוס מעודד נסיעה ספונטאנית, כמו גם צופה מהלך חכם ומבריק מצידכם.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 27/03 שאפתנותו של יועץ פזיז עלולה להריץ... (לתחזית המלאה) שאפתנותו של יועץ פזיז עלולה להריץ אתכם עד כלות הכוחות. רשימת התוכניות שתכננתם להיום, ארוכה מידי. אתם מתחילים את הבוקר במרץ אולם מגלים כי מחוגי השעון רצים קדימה ללא שליטה. רגשות של תסכול עלולים להפוך בקלות למכשול כשמדובר בבני הבית. נסו למצוא איזון בין החובות ובין זכותכם להשתעשע. באמצע היום כדאי לעשות הפסקה ולבדוק מחדש מהן הפעולות הדחופות ביותר שעליכם לבצע. מומלץ לשכב לישון מוקדם. מחכה לכם שבוע עמוס. בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף שלושת האפשרויות: בתחום הקריירה מדובר בידיעות מרנינות העוסקות בקידום. בתחום הרומנטי מדובר בבשורה שמטרתה להדק ולהעמיק קשר קיים עד כדי הצעת נישואין. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: אתם מחוברים מאוד למה שקורה סביבכם אבל בוחרים משום מה להתעלם מסימנים ואיתותי אזהרה. הגיע הזמן להתמודד עם הדבר שממנו אתם פוחדים. שום דבר רע לא יקרה לכם אלא להיפך. תחושו התחזקות והתעצמות פנימית ותיווכחו לדעת שה-"שד לא נורא כול כך". זה הזמן לפתות את יריביכם בשיטות מתוחכמות ואפילו ערמומיות, על מנת שיפסעו הישר אל המלכודת שאתם טומנים להם. אל תהיו כה גלויים ושקופים. רביעי עד שבת: עליכם לגלות יותר אסרטיביות. התחום המשפחתי מעסיק אתכם ואתם מוצאים את עצמכם פגיעים במיוחד מול מישהו שמנצל את מעמדו ואת העובדה שקשה לכם לסרב. תחושת חוסר היציבות תיעלם בקרוב, לאחר שתצהירו מה אתם מוכנים לעשות ומה- לא. לפחות בזוגיות יש לכם נחת. לא לזלזל במה שיש. הקוסמוס מעודד השקעה אינטנסיבית אשר את פירותיה תקטפו בעתיד.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 27/03 מישהו שהבטיח הבטחות גדולות ונצורות,... (לתחזית המלאה) מישהו שהבטיח הבטחות גדולות ונצורות, מאכזב וזאת לא הפעם הראשונה. הגיע הזמן שתלמדו להתייחס לדיבורים של אנשים בצורה בוגרת יותר. אין להיתלות במילים אלא לחכות לאקשן בשטח. מעשים ולא מלל הם שיקבעו את היחס המתאים. תחליטו מה מתאים לכם לעשות לגבי המשך הקשר עם גורמים לא אחראים. אל תתעלמו מאדם המבקש לחלץ אתכם ממצוקתכם, זאת גם אם טרם הבנתם את מניעיו. האסטרולוגיה הסינית מייחסת לכם את תכונות שנת התאו, כלומר (על פי שיטתם): שנונים, יצירתיים ומקוריים. שאפתניים ובעלי כושר ארגון ומנהיגות. מפתחים קריירה בכנפי כלכלה שונים. בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף הגביעים הסימטריים: הקלף מציע לכם לבחון פעם נוספת הצעה שהלהיבה אתכם, אך הפעם בעיניים ספקניות וביקורתיות. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: המיומנויות האישיות שלכם יאפשרו לכם להגיע למקום אליו אתם שואפים. להתמודד עם האתגרים שמתחדשים כל פעם, אין פירושו של דבר – להילחם או לוותר. יש דרך ביניים! בעבודה אתם מגלים כמה עובדות חשובות המסבירות את מה שמסתתר מתחת לפני השטח. זה הזמן המתאים להפעיל יוזמה ולפעול בכול הכוח. אל תחכו להזדמנות שנייה. נסו להתבונן על חייכם מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית. לאחר מכן יישמו על עצמכם את העצות שהייתם מעניקים לאחרים אילו היו במצבכם. רביעי עד שבת: זה פרק זמן טוב באופן כללי למרות שהתוכניות המקוריות שלכם משתבשות. יש לכם מחויבות ביתיות שמכבידות עליכם אך באמצעות היצירתיות הבלתי נדלית תמצאו דרך לצאת החוצה למרות העומס, ליהנות ולהתאוורר קצת. אל תתנו לאנרגיה השלילית להשפיע. הפנימו את העובדה שאתם זקוקים להרבה חופש. אז קחו את מה שעושה לכם טוב. הקוסמוס קורא לכם להיפתח לתחום עיסוק חדש אשר ממש בימים אלה קיבלתם רמז הקשור בו.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 27/03 כדאי שתפסיקו עם הקלישאות ותתחילו עם... (לתחזית המלאה) כדאי שתפסיקו עם הקלישאות ותתחילו עם המעשים. כדי לשפר את הלך הרוחות עליכם לעשות משהו בנידון ולא רק להפריח סיסמאות לאוויר. אתם לא מצליחים להרשים אף אחד בפוזה של הקורבן הנצחי. צאו מהבית, תקבעו עם חברים או השתלבו בכל פעילות אחרת שבא לכם. העיקר, להחזיר לעצמכם את תחושת השליטה על מה שקורה. צפויה לכם פרשיה רומנטית חדשה המבוססת על מניעים רגשיים, מבלי לערב בעניין מניעים תועלתניים. בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף האיש במערת המים: הקלף רומז על עימות כלשהו שההיחלצות ממנו דורשת מכם וויתורים ופשרות. הקלף מעודד גישה פייסנית. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: נראה כי תשומת הלב שלכם עדיין תקועה בעניינים כספיים. אתם חשים 'טעונים' מאוד ונראה לכם בלתי אפשרי לגשר על הפער בין הרצוי למצוי. אתם מרגישים בלחץ המתגבר והתחושה היא שאין לכם בעצם עם מי לחלוק את רגשות התסכול. כדי לצאת מהמצב הלא נעים הזה, כדאי שתתמקדו בטוב שיש לכם. חבל לבזבז זמן ואנרגיות על מה שלא ניתן להשיג. אדם כלשהו עשוי להתגלות כמשמעותי בחייכם, הרבה מעבר לאשר היה נדמה לכם. רביעי עד שבת: בימים אלה אתם חשים עייפות ושמחים שסוף השבוע כבר נראה באופק. בכל אופן, ברור לכם שאין ברירה אלא להמשיך. למרות שיש לכם הזדמנות לצאת, את הערבים מומלץ לבלות בבית או באווירה משפחתית שקטה. אל תתפתו להצעות אחרות. קשה לכם? נתקו את הטלפון ולכו לישון מוקדם. מקדו את תשומת-ליבכם באפשרויות הצפונות בתוך המכשולים וזכרו כי בכל רע הכרחי טמון זרע גדול של הטוב והאור.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 27/03 היום צפויות להגיע אליכם חדשות טובות... (לתחזית המלאה) היום צפויות להגיע אליכם חדשות טובות הקשורות בתחום הרומנטי. מישהו מהעבר יוצר קשר ומצהיר על כוונות רציניות לגביכם מה שעלול להביך במידה מסוימת, במיוחד אם אתם לא ממש בפאזה הנכונה ומוכנים לשמוע 'יציאה' מסוג כזה. אז תתכוננו. גם אם התשובה שלילית, תוכלו להתענג על הרגע. אורח יבשר בשורות משמחות או יעניק עצה טובה. בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של מטריה: המסר הוא - לא די בכך שאתם מגוננים על עצמכם. לפעמים צריך להסיר את הכפפות ולהחזיר מנה אחת אפיים. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: עליכם להגדיר את עצמכם מחדש בצורה מדויקת. לעיתים קרובות אתם מאבדים את החוט המקשר בין המעשים שלכם, וחשים חוסר שליטה, מה שמוריד לכם את המורל. שיחת טלפון חשובה תתקבל השבוע ואתם חייבים להיות אסרטיביים בכל מחיר. הקפידו על חתימת חוזים בכל מה שקשור לענייני עבודה. מומלצת לכם פעילות חברתית, קהילתית ואפילו פוליטית. המזל הטוב יגיע כתוצאה משיתוף פעולה ביניכם לבין הסובבים אתכם. רביעי עד שבת: התחושה הפיסית שלכם טובה במיוחד. עיתוי מצוין לסידור הבית ולפרויקטים גדולים שתכננתם. מצב הרוח שלכם טוב במיוחד ואתם מצליחים להשפיע על אחרים להתגייס ולעזור לכם. במסגרת 'התקפת ההיפר אקטיביות' שירדה עליכם יתכן שבני הזוג שלכם לא ממש עומדים בקצב. אל תשתמשו בזה כעילה למריבה. זה יהיה צעד לא חכם לחלוטין. הקוסמוס מציע לכם להתעורר ולהתבונן בשפע האפשרויות החדשות המדשדשות בפתח.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 27/03 הדרך הנכונה להשתמש באנרגיה של היקום... (לתחזית המלאה) הדרך הנכונה להשתמש באנרגיה של היקום היא להיות נדיבים ולא לעסוק "בקטנות". העניקו אהבה מתוך הלב וזה מה שתקבלו בחזרה. אתם מרגישים שזהו עיתוי אפשרי לנסות לנהוג אחרת. שתפו את הקרובים לכם בעומק הדברים ובמה שעובר עליכם. תפרגנו גם למי שלא ממש מבין אתכם. הדאגה תתברר כחשש שווא. יש מי שמתכנן להציע לכם הצעה אך ממתין להבשלת התנאים. כדאי שתיזמו מהלך שיסלול את הדרך. בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של נזיר: המסר הוא - הדברים האמיתיים מסתתרים בין המילים ובין השורות, וזאת גם אם נדמה לכם כי איש אינו מסתיר דבר. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: בעבודה יש צורך בשיחה עם מי שממונה עליכם כדי להבהיר עמדות ולקדם עניינים. מפגש אישי יתרום רבות. אל תדחו! מה שנראה בשלב זה כמשימה קשה במיוחד, יעבור בקלות מפתיעה. בשורות משמחות יגיעו מחו"ל. חידוש קשר שהיה נדמה לכם שהגיע לקצה דרכו- הכרחי למרות אי נעימות מסוימת שכרוכה בדבר. התפתחויות מפתיעות צפויות בקרוב. אל תניחו לבעלי אנרגיות שלילות להפריע לכם בהשגת מטרותיכם או בהגשמה העצמית שלכם. רביעי עד שבת: מתרחשת נפילה במצב הרוח בגלל שאתם מסתכלים על עצמכם בעיניים של אחרים. חבל שאתם עושים השוואות מיותרות. שמרו על הייחודיות שלכם. זה בדיוק סוד הקסם. מה שצריך להגיע אליכם- יגיע. הזמנה לאירוע מעניין מפתיעה אתכם. אל תתלבטו. עליכם לצאת ולבלות בכול מחיר. הקוסמוס מבשר על ויטאליות, כמו גם על אנרגיה פיסית ובריאות טובה.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 27/03 למרות שאתם טיפוסים מסודרים... (לתחזית המלאה) למרות שאתם טיפוסים מסודרים וקונפורמיסטיים, היום ממש בא לכם להשתחרר קצת. אם אין לכם האפשרות לדלג על יום עבודה, כדאי שתפנו לפחות את חציו השני של היום וגם את הערב. מצב רוח כייפי שמתאים גם לאהבה וגם לספורט ולמשחקים. זה הזמן לבקר במכון כושר, בבריכה המחוממת או באינטימיות עם בן הזוג. הזמן משחק לטובתכם וזה אומר שכדאי להשהות את קבלתה של החלטה חשובה. בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של חצוצרה: המסר הוא - אל תצפו ממישהו אחר כי יפרוש שטיח-אדום למענכם. אם אתם לא תערכו לעצמכם מסע יחסי ציבור, איש לא יעשה זאת עבורכם. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: אל תיקחו את כל מה שקורה לכם ברצינות תהומית. תפתחו את חוש ההומור ותתחילו להסתכל על עצמכם בקריצה קלילה. הלחץ שאתם מרגישים, מגיע מאנשים שמנסים בכל הכוח להשפיע עליכם. תחסכו לעצמכם כאב ראש ענק אם תגדירו בקול רם, בדיוק המרבי, את מה שאתם רוצים בלי חשבון! חוש הומור והיכולת לצחוק על אודות עצמכם, עשויים לחלץ אתכם מכל מכשול ופגע. נסו זאת בפעם הבאה שאתם משוחחים עם המושכים בחוטים. רביעי עד שבת: אתם מגייסים כוחות פנימיים וחיוניות. עליכם להקפיד לפעול מתוך שיקולי היגיון. אל תתלהבו יותר מידי מחדשות מפתיעות שמגיעות אליכם ממקורות לא מוסמכים. אל תגררו לפעולה הדורשת השקעה כספית. שינוי צפוי בתחום המשפחתי. צפוי שיפור באווירה הביתית עקב שיתוף פעולה של כול הנוגעים בדבר. הקוסמוס מעניק לכם חומה של הגנה וביטחון, למרות חששותיכם.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 27/03 היום תלווה אתכם ההרגשה שלולא המגבלות... (לתחזית המלאה) היום תלווה אתכם ההרגשה שלולא המגבלות החיצוניות, הייתם יכולים להיות בשיא ההצלחה. האמת היא שמתחת לפני השטח מבעבעים הרבה מאוד רגשות, בעיקר בתחום המשפחתי. הדרך הטובה ביותר לפתוח את הפלונטר זה לרסן את האגו הפגיע שלכם ואת הרצון לשליטה ללא עוררין. אפשר לשנות דברים גם בלי לעלות על בריקאדות. דבקות בעקרונותיכם תנחיל לכם ברכה בתחום הקריירה. אל תניחו לאיש להאמין כי אתם מונחים בכיסו. בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף דג האלתית: המסר הוא – אל תניחו לבעלי אנרגיות שלילות להפריע לכם בהשגת מטרותיכם או בהגשמה העצמית שלכם. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: יש לכם יכולת נתינה גדולה ואם רק תאפשרו לעצמכם, התמונה יכולה להיראות כל כך הרבה טוב מכפי שנדמה לכם עכשיו. הפסיקו להבטיח הבטחות ולפזר מילים בכל כיוון אפשרי, אם אין לכם כוונת ליישם אותן. יש לא מעט אנשים שכועסים עליכם בגלל שאתם מאכזבים אותם שוב ושוב. ייתכן כי אנשים כלשהם שאתם רואים בהם את ידידיכם, אינם כה נפלאים כפי שנדמה ואילו אלה הנחשבים ליריביכם – עשויים להתגלות כמי שמסוגלים לעזור לכם. רביעי עד שבת: החליפו את המחשבות השליליות שיש לכם במחשבות חיוביות. זה קל יותר ממה שאתם חושבים. עליכם להתמודד עם השינויים המתרחשים ולהתאים את עצמכם. זה לא יהיה נורא כול כך למרות שאתם חוששים. בן משפחה שעזר לכם בעבר מוכן להושיט יד פעם נוספת, בתנאים מסוימים. הכינו תשובות נחרצות לסוגיות שנויות במחלוקת בנושאים כלכליים. הקוסמוס מבשר על מצב ורוד ואופטימי, אך קובע כי עליכם לבצע מהלך משמעותי כדי לאחוז סופית בכנפי ההצלחה.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 27/03 מישהו מבקש כי תעזרו לו אך להפתעתכם גם... (לתחזית המלאה) מישהו מבקש כי תעזרו לו אך להפתעתכם גם מציב תנאים. מותר לכם לרמוז לו כי אתם רואים בזה חוצפה. אדם שאתם סבורים כי הוא נוהג בכם בקשיחות, מגונן עליכם מאחורי הקלעים. לא לכול אתם מודעים. אנרגיה של התחדשות מעודדת אתכם לרענן את נתיב הקריירה שלכם. זה הזמן להגשים את שמנקר לכם בראש. אתם עלולים להוזיל את מחירו של חפץ שברצונכם למכור. עם טיפה סבלנות תוכלו לקבל תמורתו סכום נאה. בשיטת קבלת מסרים מרובדים עליונים באמצעות "ספר החלומות", הופיעה לטובתכם דמות של אדם חושף שיניים: המסר הוא – החשש שלכם מפני אובדן שליטה, אינו מוצדק. אל תחששו לזרום עם מה שיש. תחזית שבועית: 26/03 - 01/04 ראשון עד שלישי: צפויה התחלה טובה שיש להבטיח שתימשך עוד הרבה זמן. סימנים של התאוששות צריכים בהחלט לעודד אתכם. יחד עם זה עליכם לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים (והחשובים כל כך) ולא לסמוך על המזל או על אנשים אחרים שיסדרו עבורכם את העניינים הטכניים, כפי שקרה פעמים רבות בעבר. הגיע הזמן שתסלחו לעצמכם. נראה כי הרהורי חרטה רק מעכירים את איכות חייכם. לא אתם בראתם את העולם, ועל-כן לא אתם צריכים לדאוג לו. רביעי עד שבת: אתם מנסים לנהוג אחרת אך מגלים מהר מאוד שקל יותר להצהיר הצהרות מאשר באמת להתחיל דף חדש. המתח עדיין רב וקשה לכם למצוא דרך להקל על עצמכם. אל תחכו לעיתוי נכון ומתאים לשינוי. עכשיו הוא תמיד הזמן הכי מתאים לפעולה. אין טעם לדחות דברים. אל תתנגדו להצעות של אדם מנוסה, תזרמו. הקוסמוס רומז על פרשיית אהבה שכדאי להכניס אותה אל הפרופורציות הנכונות או בפשטות, להימנע מאשליות.