הורוסקופ
 1. טלה

  טלה

  תחזית יומית: 25/06 אתם מתמודדים עם קשיים ומתקשים להפנים... (לתחזית המלאה) אתם מתמודדים עם קשיים ומתקשים להפנים את המחשבה שישנם לא מעט דברים שעליכם להתפשר עליהם. מופעלים עליכם לחצים מצד אנשים מסוימים שלא מבינים את המצב לאשורו. אתם צריכים לקבוע את הגבול ולהראות דוגמא אישית. לא נעים, אך לא נורא. תשרדו את הקטע הזה בקלות. נראה כי אתם ממשיכים לגרור עימכם קשר שהסתיים. יש מקום לסמן עליו "וי" ופשוט להמשיך בדרככם. בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה בעלת דמות של נמר. המסר הוא – אל תתפשרו עם המצוי, אלא צאו להשיג את הרצוי. מה ששווה באמת וראוי, יש עליו מתחרים רבים. רק נטול הערך אינו מוקף מתחרים. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: צפויה תופעה קוסמית המעניקה לכם קלילות ושובבות ילדותית ומהנה. יש לכם אפשרות של ממש לעשות משהו שישפר את מעמדכם בעבודה. גישה ישירה ואמיתית אין לה תחרות. בתחום האישי- יש לכם תחושה שמערכת יחסים טובה הולכת ונהרסת לה בהדרגה ולא עוזר שום דבר. אתם מנסים למנוע חיכוכים וויכוחים אבל זה קורה יותר מידי בזמן האחרון. אולי כדאי לעבור לפסים ידידותיים ולהוריד לחץ, לפחות באופן זמני. רביעי עד שבת: אתם מרגישים קצת עמוסים עם כל העניינים שהתחייבתם לטפל בהם בבית ומחוצה לו. כדאי לנקוט אמצעי זהירות מוגברים וזאת בגלל חוסר ריכוז שיכול לגרום לאובדן חפצים או תקלות. נוצר קשר ביניכם לבין אדם שתופס חלק נכבד ממחשבותיכם. הניחו לדברים להתגלגל מבלי להתקבע על עמדה אחת מסוימת. הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם אתם מובילים את האהבה אל תלם יציב ושפוי, ונמנעים מהרפתקנות שאין עימה תכלית.
 1. שור

  שור

  תחזית יומית: 25/06 נסו להפיק את המקסימום מהיום הזה,... (לתחזית המלאה) נסו להפיק את המקסימום מהיום הזה, למרות שיש לכם רגשות מעורבים לגבי צורת הבילוי הרצויה לכם. גם אם תבלו את מרבית הזמן בטלוויזיה, זה לא אומר שאי אפשר ליהנות מכך... תלוי מי נמצא איתכם ואפילו אם אתם לבד, ביכולתכם להפוך זאת לזמן איכות אמיתי ומהנה. מומלץ לשקול היטב שיתוף פעולה עם אנשים שמחמיאים יותר מידי לאגו שלכם. תבדקו את מידת הכנות שלהם. קחו בחשבון כי אדם רוחני עושה כל שביכולתו כדי להימנע מתלות באחרים, בעיקר הוא נמנע מתלות כלכלית. בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה המזכירה כד. המסר הוא – האמצעים הכספיים העומדים לרשותכם גדולים מכפי שאתם משערים. ייתכן כי אינכם מודעים לכול. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: הרגשתכם תהיה כאילו לא ממש שבתם הביתה. הביישנות שלכם מגיעה לידי ביטוי במקומות הכי לא מתאימים ואתם חווים לא מעט רגעי מבוכה. למרות ההרגשה הפנימית, הרושם שאתם עושים על אנשים הוא טוב ועליכם להפנים את העובדה שלא כולם מרגישים את הסערה המתחוללת אצלכם בפנים. אל תסרבו מראש להצעות, גם אם הן לא נראות לכם. קחו זמן לחשוב. רביעי עד שבת: זה פרק זמן נפלא שמתחיל בהפתעה. אתם מרגישים התעוררות והתלהבות. חיי החברה שלכם מהווים מוקד מרכזי סביבו נעים כל יתר הדברים. התקשורת מצוינת ומאפשרת לכם להתחבר גם למי שקודם לכן לא ממש הצלחתם. הירידה במתח ושיפור האווירה יוצרים הזדמנות אמיתית לשיפור גם בתחומים אחרים. הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם מקננות במוחכם מחשבות רבות ותוכניות, אך משום מה ללא מימוש.
 1. תאומים

  תאומים

  תחזית יומית: 25/06 זרימה של אהבה, התחברות ונתינה... (לתחזית המלאה) זרימה של אהבה, התחברות ונתינה מאפיינות את היום הזה. הפשטות הזאת של להיות במקומות המוכרים בלי לחשוב יותר מידי ולא לשפוט, עושה לכם פלאים. אתם מרגישים נינוחים ורגועים כפי שלא חשתם מזה זמן רב. לא יזיק לכם לגלות את הצד הרך באישיותכם לעיתים קרובות יותר. צפוי אירוע רומז כי דרושים שינויים. רק התחדשות ומהפך עשויים להוביל להצלחה. בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה המזכירה ווילון. המסר הוא – יש דברים שהשתיקה יפה להם, וזאת גם אם מאוד בא לכם להתוודות. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: תופעה קוסמית מובילה אל פרק זמן עצבני. טוב שאתם חייבים ללכת לעבודה, אחרת, חשבון הנפש והמחשבות החטטניות בנבכי הנשמה היו יכולים לגזול את מרבית הזמן הפנוי שלכם. אולי פשוט אתם מרגישים מותשים וזקוקים להפסקה? קחו יום חופשי ותבלו אותו בקריאת ספר טוב. מישהו מעודד אתכם להמר על מהפכים ופריצת מסגרת. קחו בחשבון כי האינטרסים שלו אינם זהים לשלכם. רביעי עד שבת: הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם אתם פוגשים אנשים שכבר חלפו בעולמכם ועתה הם חוזרים להשפיע על מהלך חייכם. מה שבעבר פתח דלתות, בימים אלה גורם להן להיסגר. הבחירה בין חיי חברה ובין מערכת זוגית מתחדדת. צפויה הזמנה לאירוע שהצליח להדליק אתכם. מצד שני, אתם חוששים לראות שם מישהו שלא בא לכם לפגוש.
 1. סרטן

  סרטן

  תחזית יומית: 25/06 הרומנטיקה בראש מעייניכם בימים אלה.... (לתחזית המלאה) הרומנטיקה בראש מעייניכם בימים אלה. אתם עלולים לגלות קצת אובססיביות ביחס לבני המין השני אולם עד שלא ידחו אתכם, המשיכו במה שאתם מגדירים כמשיכה בלתי ניתנת לשליטה. זהו יכול להיות יום בלתי נשכח. תלוי בכם! התקשורת הדו משמעית מתפרשת אצלכם כאתגר, לכו על זה ובגדול. הרקיע רומז כי מצב הנדמה כאשלייתי והזוי, עשוי להיות הפתרון לכל בעיותיכם. בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו: "הכוהן הגדול"- הקלף מייצג מצבים לפיהם יש להעניק לאהבה פן רשמי יותר וממוסד יותר, כמו גם הצלחה בעניינים הקשורים בממסד. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: אנרגיות ברוכות ממשיכות לזרום ביניכם לבין כוכבים בעלי אופי קליל וידידותי. זהו פרק זמן מתאים להוציא עבודות או לבצע קניות שדחיתם זה זמן רב. הנסיבות מושכות אתכם לפעילות חיצונית וטוב תעשו אם תתמסרו לתחושות הפנימיות הללו. חיי הרגש שלכם זקוקים לרענון והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעשות דברים בלי תכנון מוקדם. נא להיות ספונטאניים. רביעי עד שבת: למרות שיש לכם משימות שהבטחתם לעצמכם להשלים במהלך סוף השבוע, אתם מתפתים לצאת לבלות. החריגה הקטנה הזאת מעוררת אצלכם רגשי אשמה בגלל סדר היום הקפדני שאתם רגילים בו, אולם ממלאת אתכם באנרגיות חיוביות. להיות בטבע זה אחד הדברים הכי טובים שאתם יכולים לעשות למען עצמכם. הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם כדאי לכם לוותר על הצעה פיננסית שאינה מתגמלת אתכם, ולהמתין לזו המכירה בכישוריכם המקצועיים.
 1. אריה

  אריה

  תחזית יומית: 25/06 הכבוד העצמי שלכם מוטל על כף המאזניים... (לתחזית המלאה) הכבוד העצמי שלכם מוטל על כף המאזניים לאחר אירוע בו אנשים אחרים מגלים מניפולציה שניסיתם להסתיר. מבחינה אישית, המוניטין והרושם החיצוני שאתם עושים חשובים לכם מאוד, אך למרות המבוכה, אינכם מוכנים לוותר על המיקום וההשפעה שיש לכם בסולם החברתי. אנשים או אירועים שכבר פגשתם בעבר הרחוק, שבים לפקוד את מסלול חייכם. בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו: "הנזיר"- הקלף מייצג מצבים של פסק זמן והתבודדות לצורך חשיבה מחדש על עניין מהותי כלשהו. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: גם אם יש לכם לא מעט ביקורת כלפי בני הזוג, טוב תעשו, לפני שאתם מתפרצים, אם תבררו מה בדיוק קורה. הניסיון לפתור את כול הבעיות בבת אחת יכול רק להזיק לכם ולקשר שנמצא עכשיו בנקודה רגישה במיוחד. שגרת היומיום לא עושה לכם טוב ואחת הדרכים להשפיע ולשפר את האווירה הכללית היא בפעילות לא שגרתית שתרכך את העמדות. רביעי עד שבת: לא בא לכם לקחת סיכון או להיכנס להרפתקאות ולכן אתם מתפשרים על מה שיש. כיוון שאתם פועלים מתוך ברירת מחדל, יתכן כי תפתחו רגשות תסכול שיקלקלו לכם את ההנאה. מה שיכול מאוד לעזור זה לקחת את העניינים בידיים. לסרב או להיות בחוויה בתוך הסיטואציה הספציפית שבחרתם. הרקיע צופה מצבים של "חצוצרת התהילה" וקובע כי זה הזמן הנכון להסתער על פסגת הסולם ההישגי.
 1. בתולה

  בתולה

  תחזית יומית: 25/06 החששות שלכם מתבדים. פרויקט גדול יוצא... (לתחזית המלאה) החששות שלכם מתבדים. פרויקט גדול יוצא לדרך בתנאים שדרשתם ושנוחים לכם. אתם במצב רוח מרומם עקב ההישגים האחרונים. אדם אשר בשמו מופיעה האות מם מפתיע לטובה. מצבכם הכלכלי משתפר ואתם מתכננים לצאת לחופשה. כדאי שתבחרו יעד קרוב שלא מצריך נסיעות ארוכות מידי. הרקיע צופה מייצג מצב אשר לפיו אתם עשויים לפתח יכולות בתחום הנסתר, אך לשם כך תצטרכו לרכוש ידע בנושא. אין די בכישרון. בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו: "נסיך המטות"- הקלף מייצג מצבים שאיכשהו יש להם קשר להרפתקנות ולמדינות שמעבר לים. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: אנרגיה מאתגרת במיוחד מציפה את גזרת מזל בתולה, ולכן לא פלא שצפויה תחושה של חוסר מנוחה. אתם עסוקים בנסיעות, מה שמתאים למצב הרוח הסוער שלכם. בגלל התוקפנות שנמצאת ברקע, עליכם להיזהר יותר מתמיד שלא לפגוע באחרים או לחלופין ברושם שאתם עושים על עמיתים לעבודה ובשמכם הטוב. גם אם לא ממש מתחשק לכם עכשיו להתעסק עם דיפלומטיה- זאת הדרך היחידה לעבור את הקטעים האלה. רביעי עד שבת: השקט והשלווה שאתם חווים הם בדיוק מה שאתם זקוקים לו בימים אלה. לוח עבודה עמוס ביותר הותיר אתכם מותשים, ואת פרק הזמן הזה אתם מקדישים להתאוששות חיונית. בן הזוג משתף פעולה, כך שמתאפשר לכם לעבור את הימים האלה בלי יותר מידי מטלות מעיקות. ביקור של בן משפחה גורם לכם נחת רוח. הרקיע צופה מצבים של התחלות חדשות בכל תחומי החיים, והוא טוב ונפלא לכל אשר נובע מחיי הרגש.
 1. מאזניים

  מאזניים

  תחזית יומית: 25/06 החלטתם להקדיש זמן לסידורים בתחום... (לתחזית המלאה) החלטתם להקדיש זמן לסידורים בתחום הביתי אבל זה לא עובר עליכם בקלות. הניירת והחישובים האין סופיים רק גורמים לכם לסחרחורת. המצב הכלכלי מטריד אבל אם רק תפסיקו לפקפק בעצמכם- תצליחו להתיישר ולהצליח להגיע למטרות שהצבתם. ממילא, אין טעם לחשוש ולדאוג, זה רק חוסם את המזל. צפוי לכם אות הרומז על אדם אוהב אך הפכפך. בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של שולחן: המסר הוא – צפויה שמחה גדולה במשפחה. נראה כי אנשים צעירים מסבים לכם אושר. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: הרקיע שמעליכם מושפע עתה מאנרגיה ברקית, מהפנטת ומחשמלת במיוחד. אתם מגלים אסרטיביות במערכת היחסים המורכבת בה אתם נמצאים, וזה רק יכול לתרום למי שנמצא בצד השני ולא ממש בטוח ברצונות ובגבולות שלכם. אתם משתמשים בחוש ההומור המצוין שלכם כדי לחפות על מבוכה. אווירת הקלילות שאתם מצליחים להשרות סביבכם, מקלה מאוד על המצב. צפויה תחרות מול אדם רב יכולות. היו בטוחים כי הוא חושש מפניכם יותר מכפי שאתם חוששים מפניו. רביעי עד שבת: קשיי תקשורת גורמים לכם לתהות עד כמה תוכלו למתוח את הסבלנות שלכם. אנשים קרובים גורמים לכם מבוכה ואתם צריכים להתאמץ מאוד לצאת מהעניין בשלום. חשוב מאוד שתשמרו על איפוק ותנסו להישאר רגועים. אין טעם לקלקל את כל סוף השבוע בגלל אי הבנות, כעסים ולחצים. הרקיע צופה מצבים כבדים קמעה, ועל כן הוא רומז על הצורך לצקת קצת יותר ספונטאניות אל מסלול חייכם.
 1. עקרב

  עקרב

  תחזית יומית: 25/06 קשה לכם להחליט מה אתם רוצים ולכן אתם... (לתחזית המלאה) קשה לכם להחליט מה אתם רוצים ולכן אתם בורחים אל עולם של דמיון. המצב בתחום הרומנטי לא ממש משביע רצון. אתם חושדים שמשהו לא בסדר אבל אין לכם הוכחות ממשיות. מתפתח בכם צורך דחוף לבדוק מה באמת קורה כדי להסיר ספקות. אל תדחו את העניין. הרקיע מזרים אנרגיה שובבה גם אל הקשוחים וחמורי הסבר שביניכם. עיתוי נפלא לאהוב ולהיות נאהבים. בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של תפוח: המסר הוא – פיתוי גדול ניצב בדרככם. מצד שני, ייתכן שהוא בא לכם בדיוק בזמן. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: נראה כי מה שמעסיק אתכם בעיקר- זה פינוק עצמי. סוף סוף יש לכם קצת זמן להקדיש לעצמכם ואתם עושים זאת בכול דרך אפשרית. אתם חולקים עם אנשים חביבים את מצב הרוח הטוב שירד עליכם. עיתוי מתאים לחופשה או לבילוי זמן איכות עם אהובים. אחרי אגירת הכוחות תוכלו לחזור לעבודה בשיא המרץ. שיטה מקורית מצליחה לכם במקום בו נכשלו רבים וטובים. עושה רושם שלא תוכלו להימנע ממבטי קנאה. רביעי עד שבת: ויכוח עם חברים שלא ממש מקשיבים, גורם לכם להרגיש רע עם עצמכם. מה שנחוץ לכם זה מישהו שיקשיב, יעודד וייתן לכם אופציות אחדות לפעולה. אתם מרגישים תקועים מצד אחד, ומבודדים מצד שני, למרות שבכל יום יש סביבכם אנשים. את המצב האבסורדי הזה אתם חייבים להפסיק. ומה שיותר מוקדם – יותר טוב! הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם אתם נצמדים אל זיכרונות העבר, ועל כן הוא מציע לכם לפרוץ דרך בכיוון חדש ומרענן.
 1. קשת

  קשת

  תחזית יומית: 25/06 הרקיע רומז כי מזמן לא היה לכם יום כל... (לתחזית המלאה) הרקיע רומז כי מזמן לא היה לכם יום כל כך מוצלח. אתם מרגישים נפלא ומסתובבים החל משעות הבוקר עם חיוך מאוזן לאוזן והעולם - מחייך בחזרה. המזל מאיר לכם פנים. צפויה יציאה לבילוי משפחתי. התחום החברתי משתפר בגלל האנרגיה החיובית והכריזמה שאתם משדרים החוצה. צפויה לכם פגישה שבעקבותיה תצטרכו לבצע שינוי בתוכניות. בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של תווים מוסיקליים: המסר הוא – יום עמוס מזל יותר משכל. אין צורך להתחכם כאשר המזל דופק בדלת. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: צפויה אנרגיה אמוציונאלית. בעבודה אתם נכנסים לקטע של עימות עם מישהו ש - 'מחכה לכם בפינה' מזה זמן רב. אל דאגה. אתם תצאו מחוזקים מכול העניין, במידה ותשמרו על איפוק ועקביות. נראה כי אתם מתגעגעים אל אדם שמבין את הראש שלכם. אם מישהו נוסף מעורב בעניין, כדאי שתרדו מזה. בשעות הערב והלילה תבלו היטב בחיק המשפחה ותגלו יכולת מפתיעה לתמרן ולגשר בין דעות וגישות שונות ומנוגדות לחלוטין. רביעי עד שבת: אתם מצליחים לאסוף את עצמכם ולהתארגן לפעילות חשובה שמחכה לכם כבר זמן רב. סידור שולחן העבודה היא משימה ראשונה במעלה. אתם עסוקים בחיפוש ניירת. יוזמה שאתם נוקטים מעלה אפשרות חדשה בתחום החברתי. הרקיע צופה מצבים של שותפויות מכל מין וסוג, והוא נפלא בעיקר עבור אהבה טהורה שאין עימה תנאים והתניות. נטרול כעסים מיטיב עם היחסים שבינו לבינה.
 1. גדי

  גדי

  תחזית יומית: 25/06 זרימה מרעננת וחיובית של אנרגיה משפרת... (לתחזית המלאה) זרימה מרעננת וחיובית של אנרגיה משפרת את מצב הרוח ומכניסה אתכם למצב של עשייה ואופטימיות. ביקור של חברים מעודד אתכם, במיוחד לאור העובדה שהם מציעים לכם הצעות שונות. הזדמנות חדשה להכנסה כספית נוספת עולה על הפרק. אתם מצליחים לחדור אל מחשבותיו של אדם היקר לליבכם. אל תדונו בזה, גם אם לא תאהבו את אשר תמצאו שם. בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של פרפר: המסר הוא – יש להשקיע מחשבה רבה בשינויים שברצונכם לבצע. הפיתוי להתחדשות ולרענון עלול להוליד הרפתקנות שאינה תורמת דבר. תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: אנרגיה מוטרפת במקצת מפתיעה אתכם, אבל נראה שאתם מעדיפים לשמור על ריחוק רגשי ואפילו אנונימיות מסוימת בקשרים החיצוניים שלכם. זה נותן לכם מעין הגנה מפני התחייבות רגשית שאינכם בשלים לה כרגע. מי שכבר נמצא בקשר מתמשך, יכול גם כן לחוש את הצורך להתרחק במקצת מפעילות זוגית חונקת. מומלץ להתמקד בתחום העבודה. רביעי עד שבת: הקשר האינטימי נמצא בשיא אבל אתם מתקשים לראות זאת. כל אשר אתם מקבלים, נראה לכם לא ממש מספיק. המעשים והפעולות של בני הזוג, גם אם אינם קשורים בכם, מעוררים תרעומת. חבל שאתם לא לומדים להתפשר יותר. איכות החיים שלכם הייתה עולה עשרת מונים. הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם כדאי לכם לנקוט גישה עקיפה, דיפלומטית ומתוחכמת – ולהימנע מללכת במסלולים צפויים מראש.
 1. דלי

  דלי

  תחזית יומית: 25/06 אתם מרגישים תשושים ולא בא לכם לעשות... (לתחזית המלאה) אתם מרגישים תשושים ולא בא לכם לעשות שום דבר חוץ ממה שבאמת מוכרחים. ההרגשה תשתפר לקראת סוף היום. חשוב לטפל בנושאים של מודעות עצמית ולא לזלזל בתחושות בטן. תקשורת עם מישהו קרוב אשר בשמו מופיעה האות י', עלולה להגיע למבוי סתום. מומלץ לא לדאוג יותר מידי. נראה כי אתם נדלקים על אדם אשר יש לכם עימו שפה משותפת. מצד שני, עדיין מוקדם כדי לצאת בריקודים. בקריאת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו השמש: המסר הוא – צפויה לכם הצלחה חומרית הודות לרצונו הטוב של גורם מבחוץ. צפויים קשרים יוצאי דופן עם אדם שבשמו מופיעה האות "ריש". תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: צפוי לכם פרק זמן תובעני במיוחד בתחום הקריירה. אתם עושים מאמצים גדולים לעמוד בכול ההתחייבויות שלכם ומצליחים כלל לא רע. צפו לשינוי חיובי בתחומי כספים וכלכלה. התפתחות אצל מישהו שנמצא בחו"ל עשויה ליצור אווירה מתאימה לחידוש עסקה רדומה. יש לכם צורך בגיוון ואקשן. למרות העומס, אל תוותרו על בילוי מתוכנן ביום שלישי. רביעי עד שבת: זהו פרק זמן מתאים לקחת את הכול ב"איזי". כדאי לעשות פעילות כמו, לדוגמה, מדיטציה, מה שיכול להרגיע את הרוחות. אתם נקראים לגלות גמישות ולהתייחס גם לבני משפחה שגם הם, מה לעשות, בעיתוי לא מוצלח במיוחד, ודורשים מנה מוגברת של תשומת לב. הרקיע צופה מצבים מרתקים וחווייתיים ורומז על פרשיות רומנטיות מהסוג העז והסוער.
 1. דגים

  דגים

  תחזית יומית: 25/06 כדאי שתנסו להיות יותר גמישים בכל מה... (לתחזית המלאה) כדאי שתנסו להיות יותר גמישים בכל מה שנוגע לענייני הלב. יש מי שרוצה מאוד את קרבתכם דווקא בגלל שאתם מפגינים קשיחות ואדישות, אולם הקשר הזה לא יחזיק מעמד הרבה זמן אם תתמידו בתגובות הקרירות שלכם. שקלו האם באמת אין לכם כל עניין באותו אדם, כדי שלא תתחרטו כאשר כבר יהיה מאוחר מידי. הנומרולוגיה מאירה פנים ליחסיכם עם אנשים שמספר המזל שלהם הוא 8, הנחשב למספר מיסטי ומסתורי. בקריאת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו האוהבים: המסר הוא – צפויה התלבטות בין ההיגיון לבין הרגש. צפויים קשרים יוצאי דופן עם אדם שבשמו מופיעה האות "זין". תחזית שבועית: 25/06 - 01/07 ראשון עד שלישי: אתם סופגים עתה אנרגיות מגזרת שמיים השייכת ליסוד האדמה הנחשב לתכליתי ומעשי. אתם מצליחים לחדש כוחות נפשיים ולהרים פרויקט חשוב. יש מי שלא מבין מה בדיוק אתם מנסים לעשות ויתכן כי תשמעו לא מעט דברי ביקורת, שמוטב להתעלם מהם. הכיוון שלכם ברור לכם לחלוטין וגם ככה יש לכם רגשי אשמה, כך שללא ספק אינכם זקוקים לתוספות שליליות. רביעי עד שבת: קשה לכם לשבת במקום אחד ואתם מסתובבים כל העת. טוב שאתם משופעים בחברים שמוכנים לארח אתכם בכיף, כך שכתובות לא ממש חסר לכם. בני הזוג מרגישים קצת מוזנחים וחשוב שתתנו את דעתכם על כך. מצד שני, לא כדאי לוותר על הצרכים האישיים שלכם. טיפ: למצוא פשרה מתקבלת על הדעת של שני הצדדים. הרקיע צופה מצבים אשר לפיהם אתם מעניקים ייעוץ נבון לאחרים, אך אתם עצמכם פונים עורף לעצותיכם שלכם.