הורוסקופ
מזל שור (עיבוד: סטודיו mako)
עיבוד: סטודיו mako

שור

21.4-20.5

| פורסם 11:24 27.12.15 

שנה גודל אות

אסטרולוגים בכירים הכינו עבורכם תחזית אסטרולוגית שנתית מקיפה: על פי האסטרולוגיה זו שנה בה נרקמים קשרים עסקיים חדשים ודבר מוביל אל דבר. אתם זוכים בקצה-חוט לפתרון בעיה קרייריסטית שנגררת זמן רב. אדם שנהג להצר את צעדיכם מבצע תפנית לטובתכם. רעיון שמקורו בהתייעלות עשוי להיטיב עם הקריירה שלכם. הדברים באהבה מסתדרים לכם בדיוק ברגע בו אתם פונים אל חשיבה רוחנית. אתם מקבלים מתנה אשר צפונים בה מסרים רומנטיים.

פרנסה, קריירה וכסף: אנשים שמחבבים אתכם מזכירים את שימכם במקומות הנכונים. קשרים עסקיים חדשים נרקמים ודבר מוביל אל דבר. הכוכבים צופים טובות לאלה מכם השואפים להתקדם. זה הזמן להסתער על יעדים קרייריסטיים. אם אתם מנסים 'לסגור קצוות' בעסקה חשובה אך משהו משתבש לכם בדרך, כדאי שתעבירו את המקל אל ידיו של אדם אחר. סוגיות אשר כאלה מן הראוי להציג בפני מיסטיקנים יועצים שעשויים לחלץ אתכם מהדילמה. מישהו מנסה לחלץ מכם ידע עסקי או מסחרי שצברתם בעמל רב. גם אם לא נעים לכם, אתם לא חייבים לשתף פעולה. אתם זוכים בקצה-חוט לפתרון בעיה קרייריסטית שנגררת זמן רב. כדי לזכות בסיום מוצלח כדאי לכם לגלות נחרצות ואסרטיביות. אתם נוחלים הצלחה בתחום עסקי שזה עתה נכנס אל חייכם. יהיו מי שיטענו כי יש לכם 'מזל של מתחילים'. עצותיו העסקיות של טיפוס הרפתקן עלולות לסבך אתכם. קחו בחשבון כי לא כל אשר טוב עבורו, טוב גם עבורכם. אדם שנהג להצר את צעדיכם מבצע תפנית לטובתכם. נראה כי איכשהו גם הוא יוצא נשכר מהקטע הזה. רעיון שמקורו בהתייעלות עשוי להיטיב עם הקריירה שלכם. אל תתביישו לבקש את אשר אתם זכאים לו.

רומנטיקה ואהבה: אנרגיה קוסמית ממקדת עליכם את אור הזרקורים, בד בבד עם פופולאריות חברתית. מתחיל להצטבר קרח ביחסיכם עם אדם שפעם התלהבתם ממנו. כל סיום הוא אות להתחלה חדשה. על מנת להרחיב את קשת ההזדמנויות הניצבת בפניכם כדאי לכם לנהל שיחה בנושא עם יועץ רוחני מיסטי. מישהו שנהג להטריף אתכם בקטע הרומנטי, יוצא מהתמונה. השינוי בתנאים ובנסיבות מאפשר לכם להגשים חלומות. המזל הטוב שורה השנה על המיסטי ועל המסתורי. מחזר שאינכם אדישים כלפיו מעביר אליכם מסרים בעלי משמעות כפולה. כדאי שתעצרו ותבקשו הבהרות. הדברים באהבה מסתדרים לכם בדיוק ברגע בו אתם פונים אל חשיבה רוחנית. יש מי שמציע לכם הצעה שעשויה להיחשב מפתה ומושכת, אך קול פנימי לוחש לכם כי הפעם כדאי לוותר עליה. אל תנסו לפייס אדם שנוהג להיעלב על כל שעל וצעד. נראה כי שואב הנאה מן 'העולים אליו לרגל'. פגישות עיוורות שמתחילות באווירה קודרת מסתיימות בנימה אופטימית. ייתכן כי התייחסתם לדברים בגישה פסימית משהו. אתם מקבלים מתנה אשר צפונים בה מסרים רומנטיים. נראה כי ערכה הסמלי עולה בהרבה על שוויה הכספי. אל תתקנאו במי שאהוב עליכם גם אם הוא מצליח בעסקים יותר מכם. להיפך, הראו לו פנים צוחקות ופרגונים מלוא החופן.

 על מנת לפתוח את המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.


מפה אסטרולוגית מלאה בחינם לגולשי מאקו
מגזין הורוסוקופ יומי בחינם
עוד באלטרנטיבלי