הורוסקופ
מזל טלה (עיבוד: סטודיו mako)
עיבוד: סטודיו mako

טלה

21.3-20.4

אלטרנטיבלי | פורסם 11:05 27.12.15 

שנה גודל אות

אסטרולוגים בכירים הכינו עבורכם תחזית אסטרולוגית שנתית מקיפה: על פי האסטרולוגיה זו שנה בה בחירה בנתיב קרייריסטי שאתם עושים מסבה נחת לסובבים אתכם. מה שמכניס אתכם אל עסקה איכותית הוא פרץ של נדיבות מצד אדם הנחשב לנוקשה. צפויה לכם פגישה עסקית עם אדם הנמצא בדרכו אל הצלחה מטאורית. קשר שאתם חושקים בו דורש מכם להסתגל לרעיונות שאינם לרוחכם. נראה כי אתם מוותרים על קשר הרפתקני לטובת קשר שפוי ויציב. אין צורך להעניק הרהור נוסף לסיפור הזה.

פרנסה, קריירה וכסף: אירועים מסחריים מסתוריים צופנים אנרגיה טובה עבורכם. ברכה ומזל צפויים לכם מקטעים פיננסיים שכדאי לשמור בסוד. סיסמתכם בתחום הקרייריסטי צריכה להיות 'אם אין אני לי, מי לי'. האינטואיציה שלכם קולטת את אשר אחרים מפספסים. צפויה סולחה ביניכם לבין אדם שקיפאון השתרר ביחסיכם בגלל מחלוקות כספיות. נראה כי גם הוא לא ממש שש להמשיך ב-ברוגז. אל תחמיצו הזדמנות להפוך להיות יחידה כלכלית עצמאית. כל השאר והיתר יכולים לחכות. על מנת לרדת אל שורשי העניין כדאי לכם להתייעץ עם מיסטיקן מומחה בתחומו. בחירה בנתיב קרייריסטי שאתם עושים מסבה נחת לסובבים אתכם. מצד שני, אל תתקבעו עליה רק כדי לרצות אותם. מה שמכניס אתכם אל עסקה איכותית הוא פרץ של נדיבות מצד אדם הנחשב לנוקשה. ייתכן כי חל בו שינוי מבורך. במקביל, שימוש אינטנסיבי מדי בקשרים אישיים, עלול לקלקל יותר מאשר להועיל. הכול הוא עניין של מינון נכון. צפויה לכם פגישה עסקית עם אדם הנמצא בדרכו אל הצלחה מטאורית. אל תחמיצו את ההזדמנות להצטרף אליו. בהמשך מתהדקים קשרים שעשויים להתגלגל אל עסקה משתלמת בחו"ל. הכול מותנה ביכולתכם 'לשווק' את עצמכם.

רומנטיקה ואהבה: מיקום הכוכבים בשנה הקרובה הכוכבים עושה טוב לחיים הרומנטיים שלכם. יהיה זה מן התבונה לנצל את האנרגיה הנפלאה. קשר שאתם חושקים בו דורש מכם להסתגל לרעיונות שאינם לרוחכם. ייתכן כי הפעם כדאי לכם לגלות גמישות. אל תחפשו מעבר לאופק את אשר ממתין לכם כאן ועכשיו. בעיקר כדאי שתפקחו עיניים על המתרחש בבוסתן הרומנטי. צפוי לכם בילוי יוצא דופן שהגעתם אליו בעקבות המלצה של חברים. חיזור משמעותי יהיה קשור באירוע הזה. אם אתם הולכים עד הסוף עם קטע הקשור בסגנון לבוש או שינוי הופעה, תוכלו לסמוך על תמיכת הסביבה. יש מי שמנסה לתחקר אתכם בעניינים ממש אישיים ואינטימיים. אם כללי הנימוס לא חלים עליו, הם לא חלים גם עליכם. יש גם מי שנוקט בכפל לשון ומכניס אתכם למצב מביך. הבעיה מתחילה כאשר לא נעים לכם להעיר לו על כך. כדאי שתשאלו את עצמכם האם אתם ממשיכים לגרור עימכם קשר שהסתיים. יש מקום לסמן עליו "וי" ופשוט להמשיך בדרככם. יהיה זה נבון מצידכם ללבן את העניין בסיוע צוות מיסטיקנים שממתין לכם. נראה כי אתם מוותרים על קשר הרפתקני לטובת קשר שפוי ויציב. אין צורך להעניק הרהור נוסף לסיפור הזה.

 על מנת לפתוח את המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.


מפה אסטרולוגית מלאה בחינם לגולשי מאקו
מגזין הורוסוקופ יומי בחינם
עוד באלטרנטיבלי