גאווה
שלושה גייז במיטה
"הרבה מהבעיות שלנו נבעו מאותן שלישיות רנדומליות" | אילוסטרציה

בני הזוג שהתמכרו לשלישיות: "עשינו שישה בחורים ב-72 שעות"

האם זה אפשרי להתמכר לשלישיות? מסתבר שכן, והבלוגר אהרון ליטל שרד כדי לספר שזה קורה - וזה אפילו כמעט עלה לו באהוב ליבו: "תמיד קינאתי, וחלק מהגברים שהכנסנו למיטה שלנו היו טעות איומה. עם השלישיות הגיעו גם הוויכוחים, עד שלבסוף בן הזוג שלי יצא מהדירה"

דרור בלילטי | mako גאווה | פורסם 07:00 23.02.17 

שנה גודל אות

“מחקרים מראים שגייז נוטים לצרף שותף שלישי לחיי המין שלהם בשלב כלשהו במערכות היחסים הזוגיות שלהם”, כותב הבלוגר אהרון ליטל ב"op-ed", "לחלק החוויה בריאה משום שהיא מחסלת את הצורך לבגוד, אבל לאחרים זוהי תחילת הסוף”. ליטל ובן זוגו היו מהקבוצה השנייה.

>> אנחנו יכולים לנחש באיזה סוג פורנו אתם צופים

>> "זה מתחיל בתירוץ: אני רק אעשה אף וחזה ואני אפסיק לעבוד"

בני הזוג החלו בשלישיות כדי לגוון קצת את חיי המין שלהם, או לפחות ככה זה היה לבן זוגו של ליטל. “בן זוגי צעיר ממני בעשר שנים עם גוף הורס", הוא מעיד, "ואני עדיין סוחב צלקות של אכילת יתר והשנים שעברו עלי. לעיתים קרובות נתנו לי להרגיש פחות מושך. החבר שלי תמיד הרגיע אותי ואמר לי שזה רק פרנויות, אבל מהסיבה הזו לא נהניתי משלישיות כל כך".

השניים המשיכו להזמין לדירתם עוד ועוד גברים, ההרגל דרש הרבה מזמנם והגיע לשיא חדש כשבחופשה משותפת, השניים לא יצאו מחדר המלון ובכל זאת זכו להכיר מקרוב מאוד את המקומיים. "החלטנו להישאר בחדר ורק לעשות סקס כל סוף השבוע", נזכר ליטל, "עשינו שישה בחורים ברווח של 72 שעות”.

"עם השלישיות הגיעו גם הוויכוחים, עד שלבסוף בן הזוג שלי יצא מהדירה והשלישיות הפסיקו. הרבה מהבעיות שלנו נבעו מאותן שלישיות רנדומליות. תמיד קינאתי, וחלק מהגברים שהכנסנו למיטה שלנו היו טעות איומה. תשעה חודשים ושלוש שלישיות אחר כך, בן הזוג שלי חזר הביתה, ומאז מערכת היחסים בינינו שבה להיות יציבה ובטוחה. מה שעבר עלינו היה חלק מהמסע שלנו, ואני מקווה שלא נצטרך לעבור את זה שוב”.

>> "אצל כל אחד אפשר לזהות נזילות מינית מסוימת"

>> "תתעורר, בן הזוג שלך לא באמת רצוי במדינה שלנו"