מוזיקה
רם אוריון עם אביב מארק והמוות (צילום: יאיר טרגנו ,יחסי ציבור)
צילום: יאיר טרגנו

רם אוריון מגיב לאלימות בהופעה של הג'ינג'יות

הופעת האיחוד החגיגית של הג'ינג'יות שהתקיימה לפני מספר ימים הסתיימה בתקרית אלימה בין הגיטריסט רם אוריון לבין אדם מהקהל. כעת, לאחר שהתקרית פורסמה בכלי התקשורת, רם אוריון פנה לפייסבוק כדי להציג את הגרסה שלו לדברים

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 19:13 20.03.17 

שנה גודל אות

לפני מספר ימים, ב-15.3, התקיים בבארבי מופע איחוד היסטורי ומרגש של הצמד המיתולוגי "הג'ינג'יות", שלראשונה מזה עשור עלו למופע מלא יחד ובו ביצעו את אלבומם. אך הערב החגיגי הסתיים, למרבה הצער, באלימות. במופע ניגן גם, בנוסף לצמד המורכב מאמיר צורף ותמיר אלברט, הגיטריסט רם אוריון. במהלך המופע הוא הוטרד על ידי המוזיקאי יגאל כרמל שנכח בקהל, הטרדה שלקראת סוף המופע התפתחה לכדי אלימות של ממש שגררה את הוצאתו של כרמל מהמקום.

כעת, לאחר שהאירוע פורסם בכלי התקשורת ויגאל כרמל מצידו טען שאוריון תקף אותו לראשונה ללא סיבה, רם אוריון החליט לפרסם סרטון של התקרית כדי לאשר את גרסתו. "באמת שנמנעתי מלהגיב על התקרית המיותרת הזו כי חבל שתעיב מעבר למה שכבר על הפקה והופעות כל כך מושקעות ומוצלחת", הוא כתב. א"חרי שהצד השני בחר בעקביות להפיץ תקשורתית גרסה משלו אין לי הרבה ברירה חוץ מלשחרר לעיונכם סרטון שיושב אצלי על הדסקטופ כבר מיום חמישי בבוקר". יחד עם הסרטון, אוריון כתב מה קורה בכל שניה בסרטון כך שניתן לעקוב אחרי השתלשלות האירועים.  

mako