גברים
מהפך משקל (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

מגלגלים לריבועים, משומנים לשרירים, מדיכאון להשראה

מאמן הכושר האישי מלונדון חושף את סיפור חייו מעורר ההשראה: איך הוא הגיע בגיל 28 לשאול התחתיות ומשם טיפס בסולם עד שהצליח להגיע למקום בו הוא סוף סוף מגשים את עצמו

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 11:00 16.03.17 

שנה גודל אות

בגיל 28, מארק לאדלו הגיע לשפל הכי גדול בחייו. במשקל של למעלה מ-140 קילוגרם, אחרי שפוטר מעבודתו כאיש מכירות ונזרק לכל הרוחות על ידי החברה שלו, הוא הגיע לנקודה בחיים שבה הוא מוכרח לעשות שינוי. אז הוא יצא לדרך חדשה עם יעד רחוק, אבל ברור –להיות מאמן כושר אישי.

נחוש בדעתו להפוך את הגלגלים לריבועים, את השומנים לשרירים ואת החיים לנסבלים, לאדלו התחיל תוכנית אימון אינטנסיבית ודיאטה קפדנית. הנקודה הזו בחייו שינתה לחלוטין את המסלול שהיה נואש לצאת ממנו.

_OBJ

כיום, אחרי 8 שנים וירידה משמעותית במשקל (60 קילוגרם!), הוא מאמן כושר מצליח ונראה כמו בן אדם אחר לגמרי – מה שמוכיח שגם בימינו המסלול להצלחה הוא דרך עבודה קשה והתמדה.

"הייתי במצב פיזי רעוע", מספר לאדלו, "הייתי אוכל מתוך סטרס ודיכאון". באותה תקופה, הבחור הצעיר מלונדון התקשה מאוד להתמודד במקום העבודה שלו, מה שהקשה על מערכת היחסים עם חברתו. בסופו של דבר, היא נפרדה ממנו ובשביל להתמודד עם הצער הוא אכל – כמו מטורף.

את תוכנית האימון והדיאטה שלו הוא פיתח בעצמו, אחרי תחקיר מעמיק בנושא. מעבר למהפך הגופני, לאדלו ידע שהוא צריך גם לעשות שינוי פסיכולוגי. "רציתי התחלה חדשה", הוא מספר בראיון לאתר ה-Sun, "נרשמתי לקורסים והתחלתי ללמוד. לפני כן, לא הייתי מעיז אפילו ליצור קשר עין עם אנשים". עכשיו, אחרי השינוי, הוא מספר שהוא בן אדם אחר לגמרי.

כיום הוא מאמן כושר אישי והבוס של עצמו. זו הייתה הדרך לא פשוטה, אבל ברגע שהוא ראה איך הבגדים יושבים עליו טוב יותר, זה נתן לו מוטיבציה להמשיך.

"מעולם לא הרגשתי מספיק טוב עם עצמי, לא לעבודות שלי וגם לא לנשים שיצאתי איתן. היום, אני הרבה יותר בטוח בעצמי ומרגיש בנוח לצאת ולדבר עם אנשים". למעשה, לאדלו מספר שהוא בקושי מזהה את עצמו בראי ובמיוחד לא בתמונות הישנות – ואם הסיפור שלו לא נותן לכם מוטיבציה לחזור לכושר, אז שום דבר כבר לא יעזור.