גברים
אדריאנה לימה (צילום: PacificCoastNews)
צילום: PacificCoastNews

הסיבה הטיפשית, המיותרת והאפילו מעצבנת לפרידה של אדריאנה לימה מכוכב הפוטבול שלה

שמעתם שדוגמנית העל אדריאנה לימה נפרדה משחקן הפוטבול ג'וליאן אדלמן? אז עכשיו תשמעו את הסיבה המטופשת שבגללה האישה הכי יפה בתבל חזרה להיות רווקה. ולא, זו לא השטות הזאת על "לוחות זמנים סותרים" כמו שדווח בהתחלה

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 12:46 14.03.17 

שנה גודל אות

ג'וליאן אדלמן ניצח פעמיים בסופרבול. החוזה הנוכחי שלו בניו אינגלנד פטריוטס, קבוצת צמרת ב-NFL, מבטיח לו 19 מיליון דולר לארבע עונות – לא כולל בונוס חתימה של 5 מיליון דולר. ואחרי שאמרנו את כל זה, ג'וליאן אדלמן הוא לוזר שאין דברים כאלה.

לא, זאת לא הערה על איכות המשחק שלו בעמדת הרסיבר. זאת אמירה על חייו הפרטיים, שעד החודש כללו את אדריאנה לימה ועכשיו הם כבר לא. תגידו שהוא לא שחקן הפוטבול הראשון שנפרד מדוגמנית-על ברזילאית ומן הסתם תצדקו, אבל הסיבה – אוי, הסיבה. 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

כשבני הזוג הודיעו שהם נפרדים, הסיבה הרשמית הייתה "לוחות זמנים סותרים". זה נשמע קצת מופרך בדיווח המקורי, ועכשיו חושף אתר הרכילות TMZ שהאמת אכן שונה לגמרי: לימה נפנפה את אדלמן בגלל שהוא סירב להכניס אותה להריון.

לפי הדיווח של TMZ, שמתבסס על מקורבים של בני הזוג לשעבר, הסירוב של אדלמן להביא לעולם ילד משותף עם לימה הוא "אחת הסיבות המרכזיות לפרידה". סיבה אחרת שעלתה היא המרחק הפיזי – לימה גרה במיאמי ואדלמן בבוסטון - אבל מי ישמע כמה קשה לסופרמודל וכוכב פוטבול לעבור דירה.

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

עכשיו, תבינו: אדלמן הוא מולטי-מיליונר בגיל 30. זה לא שעלות הצהרון הייתה שוברת אותו, וזה גם לא שהוא מהגברים האלה שלא רוצים ילדים. אנחנו יודעים את זה כי כבר יש לו בת שחיה בלוס אנג'לס (ואם כבר מדברים, לאקסית הטרייה שלו יש כבר שני ילדים. אז גם שאלת המוכנות שלה יורדת מהפרק).  

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

עכשיו, בואו ניזכר רגע על מי ויתר כאן אדלמן: דוגמנית ויקטוריה'ס סיקרט, חברה קבועה ברשימת הדוגמניות בעלות ההכנסה הגבוהה ביותר של מגזין "פורבס", וכנראה בעלת שילוב העיניים כחולות/ שיער שחור המוצלח ביותר בהיסטוריה האנושית. לוותר על הבחורה הזאת כי אויויוי, אתה לא מוכן לעוד ילד? אלוהים נותן אגוזים, וזה.

 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on