גברים
קלואי קאן (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

קלואי קאן חוגגת מיליון עוקבים

כוכבת הריאליטי שמכורה לניתוחים פלסטיים שוקלת להגדיל עוד יותר את הנכס הכי משמעותי בעיניה, ובינתיים חוגגת את המאורע המשמח בחופשה בדובאי - עם הרבה אלכוהול, תכשיטים, חברות ומחשופים עמוקים

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 14:04 16.03.17 

שנה גודל אות

בוגרת תכנית הריאליטי "האח הגדול בריטניה" שוב הצליחה למצוא תירוץ לשני הדברים האהובים עליה בעולם: ניתוחים פלסטיים ומסיבות מושחתות.

קלואי קאן, שידועה לכולם בגלל הסצנות בהן קיימה יחסי מין מול המצלמות ורקדה טופלס מול הדיירים בבית "האח הגדול", חגגה לאחרונה מיליון עוקבים באינסטגרם - וזו הייתה סיבה מספיק טובה בשבילה להחליט לעשות עוד הגדלה לחזה המוגדל גם ככה שלה.

לא ברור אם השמועות נכונות ואם היא באמת תעשה את זה, אבל ההיסטוריה הוכיחה שהיא בהחלט נוטה לכיוון הזה. בכל מקרה, במקביל להחלטה על הגדלת חזה נוספת, היא יצאה לחופשה מפנקת ויוקרתית בדובאי וצילמה הרבה תמונות עם מחשופים עמוקים בשביל העוקבים שלה. "שולחת נשיקות לכל האינסטה בייבז שלי", כתבה על אחת התמונות.

בעת ששהתה בדובאי קלואי פקדה הרבה מסיבות של מיליארדרים והסתובבה עם שלל פינוקים שקיבלה מחברות ואנשים שרצו להיפגש עם הכוכבת. בין המתנות נרשמו תכשיטים מלאים ביהלומים ואבני חן, שמלות ערב, תיקי מעצבים והזמנות למסעדות שף. היינו מוכנים לחגוג ככה גם עשרה עוקבים.