גברים
כריסטופר זייצג (צילום: Instagram)
צילום: Instagram

כוכב הפורנו שחושף את הנזקים לטווח ארוך בתעשייה

אחרי עשר שנים ומאות סרטים, כריסטופר זייצג פורש מתעשיית הפורנו. על הדרך הוא מדבר על אחת הבעיות הכי גדולות בתעשייה – וזו לא מס הכנסה

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 11:00 15.03.17 

שנה גודל אות

תכירו את כריסטופר זייצג. אתם אולי, רק אולי, מכירים אותו בתור דני וויילד. הוא בשלב מסויים בחייו אמר 'למה לא' על תעשיית הפורנו והיום, אחרי 10 שנים ולמעלה מ-600 סרטים בהשתתפותו, הוא כבר על סטטוס "כוכב פורנו במיל". ואם תהיתם למה, אז אתם הולכים להצטער על השאלה הזאת.

זייצג התחיל את דרכו בתעשייה על רגלו (השלישית) הימנית. הוא הרוויח בסביבות ה-4,000 דולר לחודש על שישה ימי עבודה ולתקופה מסויימת הכל היה טוב. עד שהוא התחיל לסבול מבעיה מאוד ספציפית, בין הרגליים.

A post shared by Chris Zeischegg (@dannywylde) on

כמו הרבה מחבריו לעסק, זייצג סבל מאימפוטנציה וככל שהזמן עבר הוא מצא את עצמו תלוי יותר ויותר בתרופות כמו ויאגרה וסיאליס. הבעיה רק הלכה והחמירה. הוא מצא את עצמו פעמיים בחדר המיון בגלל זקפה של יורדת ובפעם השלישית הרופאים אמרו שהגיע הזמן להפסיק.

זייצג מספר בראיון למגזין האינדיפנדנט שהרופאים הזהירו האותו מפני נזק בלתי הפיך באיבר שלו. "הרופאים אמרו לי שאם אמשיך להשתמש בתרופות, הן יכולות לייצר לי צלקות ובסופו של דבר לאימפוטנציה", מספר זייצג, "פרשתי מהתעשייה ביום שלמחרת".

A post shared by Chris Zeischegg (@dannywylde) on

כשנשאל לגבי התלות שלו בתרופות, זייצג סיפר שהכל התחיל מתוך רצון שלא לאכזב את הפרטנריות שלו על הסט. כיום הוא עובד בעיקר מאחורי הקלעים והוא לא מצטער על זה.

הוא מוסיף: "לקח לי קצת זמן אחרי הפרישה להתאושש ממצבי, אבל כיום הפסקתי לקחת תרופות ואני מרגיש בנוח עם עצמי".