גברים
כריסטיאנו רונאלדו (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
צילום: אימג'בנק/GettyImages

רונאלדו משתף את המעריצים בסוד שלו לקוביות

כוכב מגרש הכדורגל ידוע באימוני הכושר הסזיפיים שהוא עושה ולא פעם חושף את הטכניקות שלו ברשתות החברתיות. והפעם הוא מגלה לכולם איך הוא מצליח להשיג ולשמור על קוביות בבטן והאם הוא באמת עושה אלפי כפיפות בטן כמו שהשמועה לגביו אומרת כבר שנים?

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 08:18 16.03.17 

שנה גודל אות

אי שם לפני שלוש שנים, כאשר כריסטיאנו רונאלדו הוריד חולצה לאחר הבקעת פנדל כדי להשוויץ בגופו החטוב, מיליוני אנשים ברחבי העולם ניסו להבין כיצד בדיוק הוא מצליח לתחזק שרירים כאלה בפלג גופו העליון.

באותו זמן התרוצצה שמועה שעד היום לא היה ברור אם היא נכונה או לא, לפיה רונאלדו עושה עד 3,000 כפיפות בטן ביום, כחלק משגרת האימונים שלו בריאל מדריד, שאורכת 3-4 שעות ביום. המעריצים שלו אף פעם לא שמעו ממנו לגבי השמועה הזו, אבל סוף סוף רונאלדו התייחס אליה במסיבת השקה של מרכז פיטנס CR7.

"אני עושה כפיפות בטן 4-5 פעמים בשבוע, אבל המינימום שאני עושה הוא 200-300", ולא - המקסימום שהוא עושה לא רחוק מזה בהרבה, והוא גם מפציר בכל אחד ממעריציו שלא להגזים עם זה. "אתם צריכים לנסות להימנע מלעשות יותר מדי כפיפות בטן. אם תעשו את זה, אתם עלולים לסבול מבקע או בעיות בדיסק. זהא ימון בסיסי שמאוד טוב לחלק הקדמי והאחורי, אבל 3,000? לא, אני אפילו לא עושה 3,000 בשבוע".

אז מצד אחד יש לנו חדשות רעות בשבילכם - כי שוב גילינו שאין קיצורי דרך וחייבים לעבוד קשה מאוד בשביל חיזוק השרירים ויצירת קוביות. מצד שני, זה הרבה פחות עבודה ממה שחשבנו.