גברים
תור: העולם האפל (צילום: יחסי ציבור ,יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור

שיטת האימון הפסיכית של כריס המסוורת'

השחקן ההוליוודי עבר בשנים האחרונות מהפכים פיזיים מטורפים כדי לגלם מגוון דמויות קולנועיות, הידועה מכולן גיבור העל "תור". לקראת צילומי הסרט הבא שלו בתפקיד הוא החליט לספק לגולשים הצצה לאימונים המטורפים שהוא עושה כדי לגלם את האל השרירי הכי חזק ביקום

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 08:42 14.03.17 

שנה גודל אות

אם חשבתם שכל מה שצריך כדי לגלם את גיבור העל תור זה להחזיק פטיש ולשים פאה בלונדינית על הראש - אז הסרטון החדש שהעלה השחקן שמגלם אותו יראה לכם עד כמה אתם טועים.

כריס המסוורת' עבר הרבה מהפכי גוף בחייו כדי לגלם דמויות בסרטים. אחד מהם היה לפני כשלוש שנים, כשהתכונן לתפקידו בסרט "בלב הים", למענו היה צריך להשיל מעצמו 14 קילוגרם.

במקביל לסרטים האלה, כריס מגלם מאז 2011 את גיבור העל תור - האל הכי שרירי ביקום הקומיקס של מארוול. ולאור זה שדמותו של תור דורגה במגזין וויזארד (wizard) במקום הראשון ברשימת גיבורי העל החזקים ביותר בכל הזמנים, די ברור שמי שמגלם אותו חייב להיות הר אדם עשוי שרירים. לכן, בכל פעם לפני צילומי סרט בהשתתפות הדמות הזו, כריס נאלץ להתכונן מראש ולעבור אימוני כושר פסיכיים.

את המהפך השרירי שלו עושה כריס בן ה-33 עם מאמן הסלבריטיז המפורסם בעצמו, לוק זוצ'י. השניים עובדים יחד כבר שנים ולוק הוא גם זה שעזר לכריס להוריד במשקל עבור תפקידו ב"לב הים" ואפילו הוריד יחד איתו כמות קילוגרמים זהה כדי להיות שותף מלא בתהליך. כעת הוא עסוק בלהחזיר לכריס את הנפח הדרוש לו כדי לגלם את תור. בסרטון שהעלה לאינסטגרם, כריס סיפק הצצה לחלק קטן מהאימונים הקשים שלוק עושה איתו אחד על אחד.

כחלק משגרת האימונים, כריס מתחיל תמיד בתרגילי כושר ובפעילות אירובית בעצימות גבוהה כמו ספינינג. אחר כך הוא ממשיך בזוועות שונות כמו התמסרות בכדור במשקל כבד עם לוק תוך כדי שהוא קשור לרצועה שיוצרת התנגדות חזקה ושכיבות סמיכה עם אותה רצועה ארורה.

הסרטון עלה לפני יומיים בלבד, וכבר קיבל מספר עצום של צפיות - מעל ל-2.4 מיליון. לשם השוואה, סרטונים אחרים של כריס זוכים בממוצע לחצי מיליון צפיות בלבד. לפחות במקרה שלו, הכאב באמת שווה את זה.