מעריב לנוער
לירון רביבו (צילום: אינסטגרם ,מעריב לנוער)
צילום: אינסטגרם

השאלון עם לירון רביבו

מה העצה הכי גרועה שנתנו לה? איזה סגנון מוזיקלי היא לא סובלת? ובגלל איזה איבר בגוף שלה צחקו עליה? לירון רביבו עונה על השאלון של מעריב לנוער

מעריב לנוער | פורסם 07:30 13.03.17 

שנה גודל אות

בת 23 ממושב בית עוזיאל, מנחה ושחקנית. הכרנו אותה לראשונה כשהשתתפה בתכנית הריאליטי "הישרדות", וכיום היא כוכבת ערוץ הילדים ב-HOT: היא מנחה את "הצלצול האמיתי" לצדו של יהונתן בשן, משחקת את שמש ב"פלאשבק" שבקרוב חוזרת בעונה שנייה, ועתידה להנחות את העונה החדשה של "הבנים והבנות 2017". בנוסף לכך, היא משחקת בדרמה היומית החדשה "פולמון" ומנחה את "החופשה המושלמת"

 

את בן אדם של מקלחת בבוקר או מקלחת בערב?

"גם וגם, למה לבחור אם אפשר להתקלח פעמיים ביום? מקלחת זו הזדמנות לנקות גם את הנפש, אז אני מנצלת את זמן המקלחת שלי בבוקר לשכוח מהלילה שעבר, לארגן לעצמי את היום ולזמן לעצמי אנרגיות טובות ומועילות בלימודים או בפגישות שמחכות לי בהמשך היום".

כשמתקשרים אלייך מחסום – מה את עושה?

"לא עונה. למה להתקשר מחסום? מה כבר יש לכם להסתיר?".

מה תמיד יש לך במקרר?

"קופסאות של אוכל מאמא".

נפרדת פעם ממישהו בהודעה? או שאולי נפרדו ממך?

"לא ולא, ומזל שכך. אם חלילה יצאת עם מישהו והוא בחר לסיים את הקשר ב-SMS, תגידי ליקום תודה ותשמחי בלב שהוא לא מספיק גבר כדי לתקשר איתך בגובה העיניים, וחבל על כל שניה נוספת שהיית מבזבזת בחברתו".

מהי העצה הכי גרועה שאי פעם נתנו לך?

"ללכת עם הזרם. ב'הישרדות' מצאתי את עצמי לבד נגד כולם, ודווקא שם החלטתי שאני לא הולכת עם הזרם אלא נלחמת על העקרונות שלי גם אם זה יהיה במחיר הליכה הביתה".

מתי בפעם האחרונה שיקרת כדי להתחמק ממשהו?

"לשקר אין רגליים. שקר סופו להתגלות, אז אני אף פעם לא משקרת".

מה הכינוי הכי מצחיק או מטופש שנתנו לך?

"לירון עפיפון. אני חושבת שהילדים במושב נתנו לי אותו. עמית ונוי, האחיות שלי, נולדו לפניי, כך שתמיד סמכתי עליהן והלכתי לכל מקום שהן הלכו, אז לפעמים הייתי נראית לאנשים קצת עפיפון בחברתן".

איזו קבוצת וואטסאפ שלך נמצאת על השתק?

"הקבוצה של 'הישרדות'. התכנית הסתיימה בדיוק לפני שנה, וזו הייתה חוויה עצומה שביגרה אותי.  אני אחת שמסתכלת על העתיד ותמיד עם הפנים קדימה, ומכיוון שהתכנית שייכת מבחינתי לעבר, אז הקבוצה קיימת, אבל נמצאת על השתק".

אם היית נכנסת לכלא ומקבלת שיחת טלפון אחת – למי היית מתקשרת?

"ברור שלאמא".

אם היית יכולה לשנות משהו אחד בגוף שלך – מה זה היה?

"יש לי עצם בולטת בכף הרגל שתמיד צחקו עליי בגללה, אז אולי הייתה משנה אותה – אפילו שאני מקבלת את עצמי בדיוק כמו שאני".

עם מי לעולם לא תסכימי לצאת לדייט?

"אני לא יוצאת לדייטים, כי יש בזה משהו מביך. לדעתי עדיף תמיד להכיר דרך חברים, או במקרה שלי דרך נוי, אחותי. נוי שידכה ביני לבין אליאב".

על מה לעולם לא תסכימי להוציא הרבה כסף?

"בגדים או נעליים. הדבר הכי יפה בעיניי זה ג'ינס וחולצה לבנה".

איזה סגנון מוזיקלי את שונאת?

"ג'אז. אני לא מצליחה להתחבר לז'אנר הזה, זה מרדים אותי".

יש משהו שעשית בעבר ולא תסכימי לעשות שוב לעולם?

"אני לא מתחרטת על שום דבר שעשיתי בעבר, כי מכל חוויה שעוברים בחיים אפשר ללמוד, להתפתח ולהמשיך הלאה כאדם יותר שלם מבחינה רגשית ומקצועית".