מעריב לנוער
אגס קימל (צילום: רם שני ,מעריב לנוער)
צילום: רם שני

מילאפקוואי: אגס קימל בראיון למעריב לנוער

אילו קווים אדומים היא לא תחצה? מה היא עונה לאלו שאומרים שסבתא עדנה דוחפת אותה יותר מדי? ומה המשמעות של המילה "מילאפקוואי"? אגס קימל בראיון בלעדי

מעריב לנוער | פורסם 08:10 09.03.17 

שנה גודל אות

היוש אגס! תגידי, מתי ואיך הבנת שאת רוצה להיות כוכבת?

"הבנתי את זה כשהייתי ממש קטנה, בחופש של ו'. הייתי בחוג ביטבוקס והצגנו את 'עלובי החיים'. מסתבר שבקהל ישב סוכן פופ חשוב מקצרין ואחרי ההופעה הוא בא אליי ואמר לי 'אני מאוד אוהב את מה שאת עושה, אבל אולי תנסי במקום קולות של תופים לעשות עם הפה קולות של שירה' וככה למדתי לשיר. מאז אני מפורסמת וכולם אוהבים אותי".

מי כותב את המילים לשירים שלך? ובכלל, מאיפה את מקבלת השראה לשירים?

"כל מיני. לפעמים זה בא לי בחלומות  - אני ממלמלת מתוך שינה וסבתא יושבת לידי ומקלידה הכול. באמת, כל דבר יכול לתת לי השראה. לפעמים אפילו תיקון של אוטוקורקט. ככה כתבתי את השיר 'אני יוצאת אליך עשיו' - שיר שמתכתב עם התנ״ך".

אם כבר הזכרת את סבתא עדנה, אז את בטח יודעת שיש כאלה שאומרים שהיא דוחפת אותך קצת יותר מדי – מה דעתך על זה?

"קודם כל, סבתא לא מרימה עליי יד בחיים, ואם ראיתם דחיפות אז זה חלק מכוראוגרפיה גדולה יותר שאנחנו עובדים עליה. אני מתה על סבתוש, היא מזמינה את האוכל הכי טעים בעולם".

יש לך קווים אדומים שלא היית מוכנה לחצות בקריירה?

"אני בחיים לא אופיע בקניון שיש בו פחות משלוש קומות, אני לא אקנה לייקים מחברות שנמצאות במדינות שמחרימות את ישראל, ולמרות שלא מפסיקים לבקש ממני, אני לא אהיה מוכנה בחיים להכניס דידג'רידו לשיר שלי". 

עם מי היית רוצה לעשות דואט?

"כל כך הרבה! ג'ורג' בר, להקת הביטלס, סטיב ג'ובס, אהרון ומשה מהתנ"ך. מקווה שלפחות עם חלק מהם זה יתאפשר".

מה את חושבת על המתחרות שלך – נועה קירל, עדי ביטי ואגם בוחבוט?

"מהממות שלי! אנשים לא יודעים, אבל הרבה לפני שהתפרסמנו, נועה קירל ואני חלקנו אבוב בשפיים. שתינו התבאסנו שלא קיבלנו אבוב לבד, אבל בסוף הקמיקזה כבר היינו החברות הכי טובות. בנוגע לעדי ואגם, עדיין לא נפגשנו באף פארק מים אז אני לא כל כך יודעת איך לענות על זה".

איך את מצליחה לשלב בין הקריירה ללימודים?

"מה זאת אומרת? זה ברור שלילדה בגילי, שהיא עוד צעירה וכל החיים לפניה, הלימודים תמיד היו ותמיד יהיו במקום השני".

אגס קימל (צילום: רם שני ,מעריב לנוער)
צילום: רם שני

איך החברים מבית הספר מתייחסים אלייך?

"תלוי. יש כאלה שהכי מפרגנים ואיך שאני מגיעה בבוקר כבר מחכים לי עם סנדוויץ' פירות קלויים מהקפיטריה. אבל יש גם ילדים שממש רעים אליי. עדיין קשה לי לדבר על זה אבל לאחרונה עברתי אירוע של פריצת לוקר. מישהו פתח אותו, עיקם ספירלה וגנב כמה חוצצים. מאז אני הרבה יותר חשדנית כלפי אנשים".

איך את מתמודדת עם מצבים של קנאה?

" קודם כל מאנפלת, ואם זה לא מספיק אני מסוגלת גם לבלוק. חוץ מזה אני תמיד אומרת 'מי שמקנא - איך הוא נהנה'. אני לא בטוחה מה זה אומר". 

איך נראה יום בחייך?

"נראה יפה מאוד. לרוב אני שמה עליו פילטר Valencia, אבל אם חשוך מדי אני הולכת על Amaro וזה לרוב עושה את העבודה".

לטובת כל המעריצים שמתים לדעת - יש לך חבר?

"כרגע לא. אבל זו לא בעיה בשבילי, אני באמת פוגשת בנים בכל מקום: בטוויטר, בטאמבלר, בפייס. את האקס שלי הכרתי בסטורי של שגיא ברייטנר. מאמינה שכשזה יגיע אני אקבל נוטפיקיישן".

באיזו תכנית ריאליטי היית רוצה להשתתף?   

"כשהחיים שלך הם תכנית ריאליטי אחת גדולה, זה הרבה פחות מעניין אותך להשתתף באחת כזאת. וזה לא שאני לא מקבלת הצעות, למשל אתמול פנו אליי מ'הישרדות: אי התנועה', הם עושים עונה גדולה הפעם במחלף קסם. אמרתי להם שאני אלרגית לברזנט".

אגס קימל (צילום: רם שני ,מעריב לנוער)
צילום: רם שני

איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"אם הכול ילך כמו שצריך, אני מתכננת לעשות את המסלול הרגיל כמו כל הכוכבות. אתה יודע - לעשות גלח חצי ראש, להתאשפז באיזה כפר איזון נחמד, אולי אפילו לדפוק מכות לצלם. אבל אני לא רוצה לפתוח פה". 

מה המסר שאת רוצה להעביר לבני הנוער שקוראים את הריאיון הזה?

"תציבו לעצמכם יעדים! לי יש רשימת כזאת, וכל פעם שאני כובשת יעד אחד אני מסמנת אותו, ומיד עוברת ליעד הבא. ככה הרבה יותר קל להגיע ל-100 אלף עוקבים".

ולסיום, אנחנו פשוט חייבים לדעת – מה זה מילפאקוואי?!

"אני לא בטוחה אם מותר לי לגלות, אבל האמת שזה על שם תערובת רטבים שהמצאתי, של קטשופ מיונז וחרדל".