הורים
היילי מחלימה מסרטן (צילום: פייסבוק)
היילי, גאה בכל ריס וריס
|
צילום: פייסבוק

ריס אחד זה כל מה שצריך בשביל משאלה

תמונה של היילי בראון בת השבע עם ריס אחד שברה את האינטרנט. עכשיו הילדה חוזרת, עם המון ריסים ושיער

מערכת הורים | mako | פורסם 06:58 12.03.17 

שנה גודל אות

משפחת בראון עברה שנה קשה מאוד. היילי, היום בת שבע, ממלבורן, אובחנה עם גידול של חמישה ס״מ בתוך אפה, ועברה מיד טיפולים כימותרפיים, שלצד הטיפול בסרטן גבו ממנה הרבה דברים, ביניהם שיערה החום, הארוך והאהוב, הגבות והריסים. אחרי שני סבבים אינטנסיביים של טיפול, נותרה היילי עם ריס אחד בודד, ותמונה שצילם אביה האוהב והבלוגר אנדרו הפכה לוויראלית. כעת הילדה, שזכתה לתשומת לב תקשורתית גלובאלית אדירה, חוזרת לתקשורת ומציגה בגאווה את כל הריסים החדשים שלה, וזה מרגש.

לפני שחזרו השיערות, הגבות והריסים, איבדה היילי גם את הריס הבודד ההוא, אבל אבא אנדרו מספר שהיילי מעולם לא התייאשה, והיא מדלגת, לדבריו, "מחוזק לחוזק". אנדרו תיעד את התהליך של בתו והשפעות הטיפול בסרטן באדיקות, וממשיך לתעד את גדילת השיער מקרוב על מנת לעשות, בסופו של התהליך, סרטון שמראה את הריפוי המלא. "מצב הרוח, האנרגיה והכוחות שלה משתפרים בכל יום שעובר", אומר האב האוהב בשמחה. "היא הולכת ללימודים כל יום, והשיער גדל מהר והוא רך מאוד. היא דואגת להבריש אותו בכל בוקר ומזכירה לי שהשיער שלה גדל יותר מהר משלי ושבקרוב הוא יסתיר לה את הפנים, כמו פעם".

בנובמבר האחרון העלה אנדרו, אב לארבעה, את התמונה של הריס העקשן, שהחזיק מעמד שבועות אחרי שהאחרים נשרו, בתקופה של חצי שנה של כימותרפיה, ובחג המולד קיבלה המשפחה חדשות מצויינות: הגידול נעלם. "המילה סרטן לא ממש עשתה לה שום דבר", נזכר אנדרו. "אבל כשהיילי הבינה שהיא תאבד את כל השיער הארוך והחום שלה, היא פרצה בבכי. היא התחננה שנדרוש מהרופאים שיבטיחו לה שהשיער ישאר. הבטחתי לה שכשהשיער שלה יעלם, אני אוריד גם את שלי. בתחילת ינואר שמתי לב שהריסים צומחים חזרה. אני עוד לא מעכל את זה, אבל עכשיו הגוף החלש שלה יכול להתחיל לחזור לעצמו".

>> חמישה דברים שהורים טובים עושים