הורים
דילן מקיי (צילום: אימג'בנק/GettyImages ,getty images)
לנצח בלבנו. דילן מקיי
|
צילום: אימג'בנק/GettyImages

אז אולי ברנדון? לוק פרי לא היה מרשה לבתו לצאת עם דילן מקיי

אם את נושקת ל-40, הנה האייטם בשבילך: "אני לא ארצה שבחור מסוכן כמו דילן יצא עם הבת שלי. אני מכיר את הבחור הזה, אני יודע מה הקטע שלו", אומר השחקן בן ה-50 (!)

נטעלי גבירץ | mako | פורסם 06:30 07.03.17 

שנה גודל אות

כל האמהות של ימינו היו פעם נערות צעירות עם לב פתוח, ואיכשהו ללבן של רבות מאלה מצא את דרכו גבר אחד. במכונית וינטג׳ פתוחה, גבות מיוסרות והמון ג׳ל לשיער - דילן מקיי היה הכוכב הבלתי מעורער של סדרת הנוער האהובה "בברלי הילס 90210" שהגדירה את הנעורים בניינטיז. כעת, משבגר (והיי, גם אנחנו), אומר השחקן לוק פרי שכאבא לעולם לא היה נותן לבת שלו לצאת עם בחור כמו דילן.

פרי, היום בן 50 מככב בסדרה ׳ריברדייל׳, גרוש ואב לשניים: ג׳ק בן ה-19 וסופי בת ה-16, ילדים מהאקסית רייצ׳ל שארפ, וחושף שמעולם לא נתן לילדים לצפות אפילו בפרק אחד בסדרה שהגדירה דור. "מאוד נהניתי לשחק את המורד, הילד הרע", אומר פרי למגזין ׳פיפל׳. "אבל אני לא ארצה שבחור מסוכן כמו דילן יצא עם הבת שלי. אני מכיר את הבחור הזה, אני יודע מה הקטע שלו, אין ספק שיש לו אופי, אז יכול להיות יותר גרוע, אבל הוא בטח לא יהיה הבחירה הראשונה שלי".

Happy Friday #lukeperry #jenniegarth #beverlyhills90210 #dylanmckay #kellytaylor #bestefriends

A post shared by Luke Perry Daily (@lukeperrydaily) on

פרי, אגב, מאמין שיש סיכוי שילדיו ייזכו עוד לראות אותו בתפקיד האייקוני, ומגלה שלאחרונה יש שיחות רציניות על תחייה ל"בברלי הילס 90210" המקורי. "הייתי שמח הפעם לעשות את זה", הוא אומר, "לחזור לסט עם החבר׳ה שלי. הייתי שמח לחזור ולעשות סצינות עם שאנון. אהרון ספלינג רצה לאחד אותנו כבר לפני 15 שנה. מי יודע. השאלה היא אם אני אוכל לגרום לשיער שלי לעמוד שוב ככה גבוה, כמו פעם".

#beverlyhills90210 #anni90forever

A post shared by Michele Chiarato (@michelechiarato) on

>> פורים 2017: תחפושות רגע אחרון לילדה שבך